Fruit Infuser - MyProtein Ružová 700ml

Fruit Infuser - MyProtein Ružová 700ml
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:MyProtein
Cena:12.9 €

Čerstvý osviežujúci nápoj z čerstvých surovín vyrobený čisto vo vašej réžii? Či už svoj Fruit infuser naplníte plátkami ovocia, voňavou mätou alebo čajovými lístkami, zvládnete ho pripraviť behom pár minút. PS: kreativite sa medze nekladú. MYPROTEIN FRUIT INFUSER - FĽAŠA NA LUHOVANIE OVOCIA Zostaňte hydratovaní s Myprotein fľašou s lúhovačom ovocia Je jedno, akému ovociu dáte prednosť, táto šikovná a praktická fľaša vám umožní obohatiť váš nápoj o jeho osviežujúcu šťavu behom menej ako 5 minút. Stačí lúhovač naplniť kúskami citrónu, vodného melónu, mätou, pokrájanými jahodami, čučoriedkami či len čajovými vrecúškami a naplniť fľašu vodou. Myprotein fruit infuser v bodoch: fľaša s lúhovačom akéhokoľvek ovociajednoduché a rýchle použitievyrobená z BPA free plastuuzáver na šróbovanie


 • Shaker Xtreme - Self OmniNutrition 600 ml Čierno - Ružová
  Shaker Xtreme - Self OmniNutrition 600 ml Čierno - Ružová

  Štýlový designJednoduché čistenie – možno umývať v umývačkeBezpečné skrutkovacie veko zabraňuje úniku tekutinyTento shaker bol vyrobený ako ideálny partner pre osoby s aktívnym životným štýlom. Skvelo reprezentuje Xtreme sériu...

  3.9 €
 • Shaker Self - Self OmniNutrition 600 ml
  Shaker Self - Self OmniNutrition 600 ml

  Tento shaker bol vyrobený ako ideálny partner pre osoby s aktívnym životným štýlom.“BE YOUR SELF”..

  3.9 €
 • Neon Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Ružová
  Neon Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Ružová

  Šejker- Scitec Nutrition: kedykoľvek výborne rozmiešate drink bez hrudiek a bubliniekVýhody: Nekvapká: Jednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba. Snímateľné veko: Snímateľné veko neprekáža pri pití -..

  3.9 €
 • Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Ružová
  Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Ružová

  Výhody:NekvapkáJednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba.Snímateľné vekoSnímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne" vám oko.Vrchnák a veko na závitPre jednoduchšie a čistejšie používanie všetky uzávery..

  3.9 €
 • Muscle Army Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Dezertová
  Muscle Army Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Dezertová

  Muscle Army- Scitec Nutrition: výborný šejker z novej vojenskej rady Muscle Army.Výhody: Nekvapká: Jednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba. Snímateľné veko: Snímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne"..

  3.9 €
 • FA SMART SHAKER - Fitness Authority Modrá 500 ml.
  FA SMART SHAKER - Fitness Authority Modrá 500 ml.

  Technológia SmartShake Vám umožní uchovávať jednotlivé druhy športovej výživy ako napr. Proteíny, iontový prášok, vitamíny, skrátka čokoľvek, čo potrebujete mať vždy so sebou. S Fa smart shakerom si už nemusíte brať všetko oddelene, ale všetko máte na jednom..

  6.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb