FA SMART SHAKER - Fitness Authority Modrá 500 ml.

FA SMART SHAKER - Fitness Authority Modrá 500 ml.
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:Fitness Authority
Cena:6.9 €

Technológia SmartShake Vám umožní uchovávať jednotlivé druhy športovej výživy ako napr. Proteíny, iontový prášok, vitamíny, skrátka čokoľvek, čo potrebujete mať vždy so sebou. S Fa smart shakerom si už nemusíte brať všetko oddelene, ale všetko máte na jednom mieste.Výhody:2 oddelené časti - na nápoj + suplementyRevolučná sitko s kovovou pružinou pre efektívne premiešanie tekutiny s práškomŠpičková kvalitaMaximálne kompaktné riešenie - rovnaká veľkosť ako klasický shaker100% nepriepustnýVyrobené z netoxického plastu (BPA a DEHP free)


 • TRITAN ŠPORTOVÁ FĽAŠA - MadMax Ružová 720 ml.
  TRITAN ŠPORTOVÁ FĽAŠA - MadMax Ružová 720 ml.

  Športová fľaša MADMAX v troch farebných prevedeniach, ktorá má objem 720 ml ti ponúkne komfort pri každej športovej aktivite. Fľašky sú vyrobené z materiálu TRITAN, čo je z hľadiska chemického zloženia amorfný kopolyster. TRITAN je 100% BPA free a neobsahuje ani žiadne iné..

  5.9 €
 • Shaker Self - Self OmniNutrition 600 ml
  Shaker Self - Self OmniNutrition 600 ml

  Tento shaker bol vyrobený ako ideálny partner pre osoby s aktívnym životným štýlom.“BE YOUR SELF”..

  3.9 €
 • FA Šejker -Fitness Authority 700 ml. Ružová
  FA Šejker -Fitness Authority 700 ml. Ružová

  Ružový Fitnes Authority šejker 700ml - na miešanie proteínov, gainerov aj NO pumpyšejker na závit so sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov.Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri izbovej teplote.UPOZORNENIETreba..

  3.9 €
 • Šejker ProStak - Kompava 450 + 150 + 100 ml Zelená
  Šejker ProStak - Kompava 450 + 150 + 100 ml Zelená

  Slovenský výrobca KOMPAVA uvádza ako prvý na slovenský trh šejker ProStak od renomovanej zahraničnej spoločnosti Blender Bottle . ProStak Vám ponúka možnosť nosiť Vaše denné dávky proteínov, aminokyselín a BCAA v praktickom balení. Zabudnite na plastové sáčky alebo liekovky v..

  13.9 €
 • Shaker Xtreme - Self OmniNutrition 600 ml Čierno - Ružová
  Shaker Xtreme - Self OmniNutrition 600 ml Čierno - Ružová

  Štýlový designJednoduché čistenie – možno umývať v umývačkeBezpečné skrutkovacie veko zabraňuje úniku tekutinyTento shaker bol vyrobený ako ideálny partner pre osoby s aktívnym životným štýlom. Skvelo reprezentuje Xtreme sériu...

  3.9 €
 • FA Šejker-Fitness Authority 700 ml. Zelená
  FA Šejker-Fitness Authority 700 ml. Zelená

  Zelený Fitnes Authority šejker 700ml - na miešanie proteínov, gainerov aj NO pumpyšejker na závit so sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov.Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri izbovej teplote.UPOZORNENIE:Treba..

  3.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb