Fľaša Juggernaut - TPW Biela transparentná 2200 ml

Fľaša Juggernaut - TPW Biela transparentná 2200 ml
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:TPW
Cena:12.9 €

Doby, kedy ste museli neustále doplňovať tekutiny do svojej fľaše, aby ste si zaistili hydratáciu po celý deň sú preč. Juggernaut stačí doplniť len raz a po celý zvyšok dňa máte od pátrania po vodovodných kohútikoch pokoj.TPW JUGGERNAUT - PLASTOVÁ OBJEMNÁ FĽAŠA PRE ZAISTENIE HYDRATÁCIEKonštantné doplňovanie tekutín do vašej fľaše behom dňa je s Juggernautom minulosťou. Pojme neuveriteľných 2,2 litra, jeho vzhľad upúta na prvý pohľad a na jeho prevedenie z hľadiska kvality sa dá spoľahnúť. Ergonomický dizajn, pútko a šrobovací uzáver, ktorý sa vám nepodarí len tak ľahko stratiť, sú len ďalšími poctivými detailmi z dielne TPW.objem: 2200 ml


 • WOD Šejker-Scitec Nutrition 700 ml.
  WOD Šejker-Scitec Nutrition 700 ml.

  Výhody:Výhody:NekvapkáJednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba.Snímateľné vekoSnímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne" vám oko.Vrchnák a veko na závitPre jednoduchšie a čistejšie používanie všetky..

  3.9 €
 • Shaker Self - Self OmniNutrition 600 ml
  Shaker Self - Self OmniNutrition 600 ml

  Tento shaker bol vyrobený ako ideálny partner pre osoby s aktívnym životným štýlom.“BE YOUR SELF”..

  3.9 €
 • FA Šejker -Fitness Authority 700 ml. Ružová
  FA Šejker -Fitness Authority 700 ml. Ružová

  Ružový Fitnes Authority šejker 700ml - na miešanie proteínov, gainerov aj NO pumpyšejker na závit so sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov.Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri izbovej teplote.UPOZORNENIETreba..

  3.9 €
 • Šejker - AMIX 600 ml. Priehľadná
  Šejker - AMIX 600 ml. Priehľadná

  Vyrobený z kvalitných materiálov. Je vhodný na prípravu rôznych výživových doplnkov, či už v práškovej, alebo tekutej forme...

  3.9 €
 • Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Ružová
  Šejker-Scitec Nutrition 700 ml. Ružová

  Výhody:NekvapkáJednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba.Snímateľné vekoSnímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne" vám oko.Vrchnák a veko na závitPre jednoduchšie a čistejšie používanie všetky uzávery..

  3.9 €
 • Shaker bottle - Bodylab Ružová 600 ml.
  Shaker bottle - Bodylab Ružová 600 ml.

  Šejker sa dá využiť všestranne. Tento skvelý šejker je vyrobený tak, že ho môžete pokojne vložiť do umývačky, mrazničky, či mikrovlnky. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky ! Bodylab Shaker bottle - pevný šejker bez BPATento šejker dokáže prijať až 700 ml. tekutiny..

  3.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb