1+1 Zadarmo: Tyrosine - Best Nutrition 120 + 120 tbl

1+1 Zadarmo: Tyrosine - Best Nutrition 120 + 120 tbl
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Aminokyseliny
Dodávateľ:Best Nutrition
Cena:19.9 €

Tyrosine od Best Nutrition napomáha udržovať koncentráciu pri fyzickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu.L-Tyrozín je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východzou látkou nervového prenášača a prekurzorom hormónu štítnej žľazy.Tyrozín ako energetický stimulant pôsobí aktívne na produkciu aj činnosť neurotransmitterov už pri užití dávky 2-3 g. Napomáha teda k zvýšeniu mentálnej aktivity, fyzickej výkonnosti, zlepšuje koncentráciu pri fyzickom a psychickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu.Ďaľšia funkcia tejto aminokyseliny je využívanie energie z tukového tkaniva a tým napomáha v spaľovaní tukov. Výhody L-Tyrozínu:urýchlenie regeneráciezvyšovanie fyzickej výkonnostizvýšenie motivácie a stimulácie pre fyzický výkonbudovanie antistresovej bariéry organizmuredukcii hmotnostiDávkovaniepre stimuláciu a povzbudenie fyzického výkonu: 30 minút pred tréningom 2 - 3 kapsulepri stave psychickej a mentálnej únavy: 1 kapsula ráno na lačnopre redukciu hmotnosti: 1 kapsula ráno, druhá cca 30 min. pred výkonom nalačnoTabuľka nutričných hodnôtNutričné hodnoty:na 1 dávku (4 kaps.)L - Tyrosine2 000 mg


 • BCAA - Self OmniNutrition 120 tbl.
  BCAA - Self OmniNutrition 120 tbl.

  Zvyšuje nárast svalovej hmotyPomáha zachovávať svalové tkanivaZnižuje katabolizmusPridaný vitamín B6Aminokyseliny BCAA obsahujú leucín, valín a izoleucín v pomere 2:1:1. Tento pomer kopíruje potreby svalových buniek pri syntéze proteínov. BCAA spolu s vitamínom B6 redukujú..

  12.8 €
 • GLUTAMINE - SizeAndSymmetry Nutrition Bez príchute 300g
  GLUTAMINE - SizeAndSymmetry Nutrition Bez príchute 300g

  SIZEANDSYMMETRY L-GLUTAMÍN - AMINOKYSELINA PRE PODPORU REGENERÁCIE SVALOVEJ HMOTYAminokyselina glutamín je najrozšírenejšou aminokyselinou v našom tele.V svalstve sa ho nachádza dokonca 60% z celkového množstva zastúpených aminokyselín. Má unikátnu regeneračnú schopnosť pre náš..

  17.9 €
 • BCAA 8000 Instant Powder – SizeAndSymmetry Nutrition Vodný melón 300g
  BCAA 8000 Instant Powder – SizeAndSymmetry Nutrition Vodný melón 300g

  BCAA Instant 8000 je spojením troch unikátnych esenciálnych aminokyselín, ktoré podporujú rast a regeneráciu svalovej hmoty a zároveň ju chráni pred rozpadom na energiu využiteľnú pre svalovú prácu. SIZEANDSYMMETRY INSTANT BCAA 8000 - ESENCIÁLNe AMINOKYSELINY PRe OCHRANU A RaST..

  18.9 €
 • Pandy BCAA Gummies - Pandy Cola & Limetka 70g
  Pandy BCAA Gummies - Pandy Cola & Limetka 70g

  The Protein Candy - proteínové cukríky sladené stéviou s minimom kalórií, ktoré obsahujú 16 g bielkovín, 4 g BCAA, avšak žiaden cukorProteínové cukríky The Protein Candy je ideálna zdravá maškrta na zahnanie hriešnych myšlienok na nezdravé sladkosti. Švédske proteínové..

  2.4 €
 • BCAA + B6 - F2 Full Force Nutrition Bez príchute 350 tbl.
  BCAA + B6 - F2 Full Force Nutrition Bez príchute 350 tbl.

  Aminokyseliny BCAA patria medzi deväť esenciálnych aminokyselín, čo predstavuje 35% esenciálnych aminokyselín vo svaloch. BCAA + B6 je produkt, ktorý by ste mali užiť po dávke bielkovín, pretože BCAA, ktoré sú dôležité pre anabolické a anti-katabolické ..

  18.9 €
 • BCAA Gold - Amix 300 tbl
  BCAA Gold - Amix 300 tbl

  Tieto kľúčové látky zohrávajú rad významných funkcií v organizme. Slúžia ako palivo pre pracujúce svaly, urýchľujú proces regenerácie po náročných tréningoch a významne sa zúčastňujú na syntéze bielkovín. BCAA je vhodné užívať najmä v období diét, kedy manipulujeme..

  26.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb