1+1 Zadarmo: TribuNOX - Best Nutrition 90 tbl. + 90 tbl.

1+1 Zadarmo: TribuNOX - Best Nutrition 90 tbl. + 90 tbl.
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Stimulanty a energizéry
Dodávateľ:Best Nutrition
Cena:22.9 €

TribuNOX od Best Nutrition je vyvinutý na podporu vlastného rastového hormónu, podporu redukovania tukových zásob, skvalitnenie hustoty svalstva, sily a zrýchlenie regenerácie.POZOR, ZVÝŠENIE SEXUÁLNEHO LIBIDA!Keď spojíte Svalovú pumpu s MACou a Tribulusom, dodáte telu nielen množstvo látok podporujúcich prekrvenie a libido, ale aj zlepšujúcich zdravie kardiovaskulárneho systému, metabolizmu, detoxikácie vnútorných orgánov a dokonca aj na bunkovej úrovni.MACA peruánska s Arginínom a Tribulusom obohatená o kofeín a zinok:Podporuje nárast svalovej hmotyUrýchľuje svalovú a energetickú regeneráciuPodporuje zvýšenie fyzického výkonu, výdrž a siluObmedzuje tvorbu a výskyt svalových kŕčovPôsobí ako mierne diuretikumStimuluje imunitný systémPôsobí preventívne proti rôznym chorobámZvyšuje počet červených a bielych krviniekPôsobí antibakteriálne a protizápalovoSaponíny Tribulusu sú silné prírodné afrodiziakum, obsahuje množstvo blahodarných látok pre ľudské telo.Dávkovanie2 až 4 tablety denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.Užite 1-2 tablety spolu s raňajkami a potom 1-2 tablety pred spaním. (Ak ste citlivý na kofeín a nemôžete zaspať odporúčame Vám nočnú verziu tohoto produktu s názvom TribuNOX Night ).Tabuľka nutričných hodnôtNutričné hodnoty:na 1 dávku (4 tbl.)Tribulus Terrestris extract1 000 mgAAKG - Arginine Alfaketoglutarate1 000 mgCaffeine400 mgPeruvian Maca extract400 mgZinc40 mgZloženieTribulus Terrestris extrakt, AAKG - Arginin Alfaketoglutarát, Kofein (kofein bezvodý), Peruánská Maca extrakt, Zinok, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý.


 • Vitargo - Scitec Nutrition bez príchute 900g
  Vitargo - Scitec Nutrition bez príchute 900g

  Produkt obsahuje Vitargo, sacharid s vysokou molekulárnou hmotnosťou 500 000 až 700 000. Jeho molekulárny profil je výrazne odlišný od glukózy či fruktózy a maltodextrínu pričom jeho molekulárna hmotnosť je 1 000 až 10 000 a dextrózy len okolo 180. Vedci dokázali, že ťažký..

  18.9 €
 • Diosgen Stimulator - Amix 100 tbl
  Diosgen Stimulator - Amix 100 tbl

  Diosgenin je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogenínov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.Dávkovanie:Užívajte 1 kapsulu každý druhý deň, 60 minút pred športovým výkonom.Zapite dostatočným..

  12.8 €
 • Beta Ecdyx - Amix 90 tbl
  Beta Ecdyx - Amix 90 tbl

  Amix Beta Ecdyx obsahuje extrakt pochádzajúci z rastliny Cyanotis Arachnoidea s 90%-ným obsahom Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone).Dávkovanie:Užívajte jednu kapsulu dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Optimálne dávkovanie je množstvo 5 - 10 mg na 1 kg telesnej..

  25.9 €
 • Recovery Max - Amix Pomaranč 575g
  Recovery Max - Amix Pomaranč 575g

  Fantastický produkt na okamžitú regeneráciu po tréningu.Je za super cenu.Nadupané kvalitné zloženie.Odporúčame, obsahuje až 50 dávok!Dávkovanie:1/2 odmerky (11,5 g) rozmiešajte v 200 – 300 ml vody.Užívajte ihneď po skončení fyzického výkonu.Tabuľka nutričných..

  26.9 €
 • Tribulus Pro - MyProtein 90 tbl.
  Tribulus Pro - MyProtein 90 tbl.

  MYPROTEIN TRIBULUS PRO - NAJSILNEJŠÍ PRÍRODNÝ STIMULANT MUŽSKÉHO RASTOVÉHO HORMÓNUMypotein hrdo predstavuje najsilnejšiu výťažok z rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) , ktorý sa momentálne nachádza na trhu. Tribulus Pro obsahuje neuveriteľných 95% saponínov (aktívne..

  10.6 €
 • Tribulus Terrestris - Kompava 120 tbl.
  Tribulus Terrestris - Kompava 120 tbl.

  Čisto prírodný stimulant tvorby testosterónu KOMPAVA Tribulus Terrestris s výrazným anabolizujúcim efektom na rast, výkon a rozvoj svalovej hmoty patrí do skupiny oficiálne NAJÚČINNEJŠÍCH NATURÁLNYCH STIMULANTOV na trhu, vďaka obsahu až 40% saponínov.Kotvičník zemný (Tribulus..

  14.5 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb