1+1 Zadarmo: Leucine od Best Nutrition 120 + 120 tbl

1+1 Zadarmo: Leucine od Best Nutrition 120 + 120 tbl
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Aminokyseliny
Dodávateľ:Best Nutrition
Cena:18.9 €

Leucine od Best Nutrition: vetvená aminokyselina leucín sa najviac podieľa na náraste svalovej hmoty.L - Leucín je vetvená aminokyselina, ktorú si telo nedokáže samo vytvoriť z dostupných zdrojov, preto ju musíme prijímať z potravy. Spolu s izoleucínom a valínom (BCAA) predstavujú okamžitý zdroj energie, pretože sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem.L-Leucín je dôležité pre svalové zotavenie, svalovu energiu a rast svalovej hmoty.Tento proces pomáha zaistiť maximálnu regeneráciu a rast svalov.Dávkovanie6 kaps. denne. Najlepšie 3 kaps. pred a 3 kaps. po cvičení.Tabuľka nutričných hodnôtNutričné hodnoty:na 1 dávku (6 kaps.)L - Leucín3 000 mgZloženieŽelatína.


 • Glutamine 1250 - Fitness Authority 120 tbl
  Glutamine 1250 - Fitness Authority 120 tbl

  L-glutamín je 1 zo základných aminokyselín svalového tkaniva, ktorá tvorí až 20 % všetkých aminokyselín v organizme. Je významným zdrojom organického dusíka a radí sa medzi endogénne aminokyseliny, čo sú síce tie, ktoré si telo dokáže vyrobiť samo, ale pri intenzívnej..

  14.5 €
 • L-glutamine - MyProtein Bez príchute 250g
  L-glutamine - MyProtein Bez príchute 250g

  Myprotein L-glutamín - aminokyselina pre regeneráciu a udržanie svalovej hmotyGlutamín je zásadný aminokyselina, ktorá je vyžadovaná každým svalom v organizme a je jedným z najdôležitejších stavebných blokov pre vytvorenie proteínov, ktoré udržujú zdravie buniek a opravu..

  9.9 €
 • BCAA+ Tabs - Bodylab Pomaranč & Ananás 20 tbl.
  BCAA+ Tabs - Bodylab Pomaranč & Ananás 20 tbl.

  Mať vždy po ruke chutné osvieženie, ktorým sa schladíte v horúcich dňoch, nemusí byť vždy jednoduché. Mať však so sebou v taške jednu tubu BCAA Tabs je o niečo ľahšie - a to je vlastne to isté! Stačí rozpustiť jednu tabletu v studenej vode, a dostane sa vám povzbudenie v..

  5.5 €
 • 1+1 Zadarmo: EGG Amino 8000 - Best Nutrition 250 tbl + 250 tbl
  1+1 Zadarmo: EGG Amino 8000 - Best Nutrition 250 tbl + 250 tbl

  Hydrolyzovaný vaječný EGG albumín obohatený o glutamínové peptidy je ideálnym zdrojom všetkých esenciálnych i neesenciálnych aminokyseíln.Vaječná bielkovina v optimálnej kombinácii obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Ich optimálny pomer zabezpečuje dokonalé..

  21.9 €
 • Amino Leucine - Self OmniNutrition Bez príchute 200 g
  Amino Leucine - Self OmniNutrition Bez príchute 200 g

  100% Leucín, prášokPodporuje rast svalov.Pôsobí antikatabolickyAktivuje proteínovú syntézuIdeálny pre tých, ktorí chcú rýchlo nabrať svalovú hmotu. Leucín vysiela signál svalom, že sa v tele nachádza dostatočné množstvo proteínu a tým sa spúšťa proteínová syntéza...

  14.4 €
 • Aminogel - Extrifit Ananás 80g
  Aminogel - Extrifit Ananás 80g

  Novinka od firmy Extrifit - Aminogel ® je unikátny produkt, ktorý v jednom balení ochuteného gélu obsahuje veľmi silnu dávku (11 030 mg) voľných aminokyselín. Táto gélová forma zaručí ideálnu stráviteľnosť, maximálny anabolický a regeneračný účinok.Aminogel ® je určený..

  1.3 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb