1+1 Zadarmo: GABA 1000 - Best Nutrition 120 kaps. + 120 kaps.

1+1 Zadarmo: GABA 1000 - Best Nutrition 120 kaps. + 120 kaps.
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Stimulanty a energizéry
Dodávateľ:Best Nutrition
Cena:19.9 €

GABA 1000 od Best Nutrition: Gama-amino kyselina maslová (GABA) je všestranne využiteľný doplnok výživy.Najpredávanejší stimulant na slovenskom trhu !!!Najlepší pomer ceny a kvalityObsahuje až 80 celodenných dávok v akciovom 120 kaps. baleníVhodný pre mužov a ženyVýhody:podporuje rast čistej svalovej hmotyspaľovanie tukovzmierňuje bolesťstimuluje vylučovanie rastového hormónu (GH)znižuje stres, úzkosť, napätie, depresie a zmätenosť u ľudí pod tlakomzlepšuje správne fungovanie nervového systémuzlepšuje náladuzmierňuje predmenštruačný syndróm (PMS)pomáha k stabilizácii krvného tlakubolo vedecky dokázané, že užívanie GABA zvyšuje duševný rozvoj, slovnú zásobu, učenie a telesné funkcie u detí s detskom mozgovou obrnouzlepšuje pamäť, pozornosť a emocionálne reakcie u detí s mozgovou poruchou Čo je to vlastne GABA:Gama-amino kyselina maslová (GABA) tým, že pôsobí ako neurotransmiter v mozgu, inhibuje nervový proces v mozgu a upokojuje nervovú aktivitu.Pri užívaní GABA dochádza k stimulácii rastového hormónu, preto je tak obľúbený medzi kulturistami.GABA dokáže zvýšiť hladinu rastového hormónu až dvojnásobne.Taktiež užívaním GABA budete mať kvalitnejší a tvrdší spánok.Najlepší čas na užívanie GABY je aj pred spánkom pre najlepšiu stimuláciu rastového hormónu.DávkovanieOdporúčané dávkovanie je 1 kapsula 3 denne, zapiť vodou alebo džúsom na lačný žalúdok. (najlepšie pred spaním)Tabuľka nutričných hodnôtVeľkosť jednej dávky3 kaps.Počet dávok v balení: 120 + 12040+40Výživové hodnotyv 1 dávke%DD*Gama-amino kyselina maslová (GABA)1500 mg**%DD - odporúčaná denná dávka, ** - denná dávka nebola stanovenáZloženieGama-amino kyselina maslová (GABA), želatína obsiahnutá v kapsuliach.UpozornenieNeprekračujte dennú odporúčanú dávku.Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.Skladujte mimo dosahu malých detí.Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.


 • REGENER - Nutrend Fresh Apple 450g
  REGENER - Nutrend Fresh Apple 450g

  REGENER je regeneračný nápoj, ktorý sa postará o kvalitnú regeneráciu po náročnom tréningu alebo preteku. Účinná kombinácia sacharidov, minerálov (Mg, K, Na) a vitamínov (C, E) prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Ďalej obsahuje BCAA v pomere 2: 1: 1, L-glutamín,..

  12.9 €
 • Gamma Oryzanol - Amix 120 tbl
  Gamma Oryzanol - Amix 120 tbl

  Jedná sa o bezpečnú prírodnú alternatívu syntetických anabolických steroidov. Zvyšuje hladinu testosterónu a podporuje rast buniek. Gamma Oryzanol stimuluje uvoľňovanie endorfínov. Podporuje nárast svalovej hmoty a sily. Urýchľuje regeneráciu.Dávkovanie:Užite 1 kapsulu dvakrát..

  17.9 €
 • Recovery Max - Amix Pomaranč 575g
  Recovery Max - Amix Pomaranč 575g

  Fantastický produkt na okamžitú regeneráciu po tréningu.Je za super cenu.Nadupané kvalitné zloženie.Odporúčame, obsahuje až 50 dávok!Dávkovanie:1/2 odmerky (11,5 g) rozmiešajte v 200 – 300 ml vody.Užívajte ihneď po skončení fyzického výkonu.Tabuľka nutričných..

  26.9 €
 • Balanced Recovery Wod Crusher-Scitec Nutrition Strawberry 2100g
  Balanced Recovery Wod Crusher-Scitec Nutrition Strawberry 2100g

  Najintenzívnejšie tréningové metódy, vrátane CrossFit-u® a iných funkčných tréningových metód s vysokou intenzitou spália obrovské množstvo sacharidov a poškodzujú svalové vlákna, čo si vyžaduje pre účinnú regeneráciu správne dopĺňanie sacharidov, bielkovín alebo..

  39.6 €
 • Hero - Extrifit Vanilka 3000g
  Hero - Extrifit Vanilka 3000g

  Hero naštartuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty ihneď po dokončení tréningu. Budete sa cítiť lepšie, nebudete rozlámaní po tréningu. Svojou silou a množstvom účinných látok je úplne ojedinelý produkt na celom trhu. Obsahuje vôbec najširšie spektrum nevyhnutných účinných..

  62.9 €
 • Tribulus Teristris - Aminostar 120 tbl.
  Tribulus Teristris - Aminostar 120 tbl.

  Tribulus Terrestris stimuluje organizmus k zvýšenému vylučovaniu testosterónu následkom čoho nastáva pozitívny vplyv nielen na nárast svalovej hmoty, ale aj na zvýšenie sexuálnej žiadostivosti.Koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré stimulujú..

  17.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb