1+1 Zadarmo: DAA 1200 - Best Nutrition Naturál 120 kaps. + 120 kaps.

1+1 Zadarmo: DAA 1200 - Best Nutrition Naturál 120 kaps. + 120 kaps.
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Stimulanty a energizéry
Dodávateľ:Best Nutrition
Cena:18.9 €

DAA 1200 od Best Nutrition je prirodzený zdroj endogénneho testosterónu obsahujúceho kyselinu D – asparágovú vysokej kvality.Najpredávanejšia D-asparágová kyselina (DAA) na slovenskom trhu !!! Najlepší pomer ceny a kvality (dostanete najviac účinnej látky za danú cenu)Obsahuje až 40 celodenných dávok v akciovom 120 kaps. baleníVýhody DAA:zvyšuje hladinu testosterónu v telenapomáha k rýchlejšej regenerácii organizmuzvyšuje objem svalovej hmotypomáha vylučovať rastový hormónzvyšuje libido a sexuálnu aktivitumimoriadne účinný, bezpečný a 100% legálne anabolikáČo to je DAA a ako funguje?DAA obsahuje výnimočnú formu kyseliny asparágovej. Tá má za následok stimuláciu procesu syntézy testosterónu z cholesterolu. Zvýšená hladina tohto hormónu stimuluje anabolizmus, čo má za následok rýchly nárast sily a objemu svalovej hmoty. Zlepšuje vytrvalostný výkon u športovcov a podporuje sexuálne funkcie.D-asparágová kyselina (DAA) je neesenciálna, t.j. prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v zdrojoch potravy. Plní dôležité funkcie v nervovom systéme a takisto v sústave endokrinných žliaz s vnútorným vylučovaním.DAA je legálny a stopercentne bezpečný výživový doplnok podporujúci metabolické procesy v tele a produkciu testosterónu. Odporúčame dopĺňať všetkým osobám so zníženou hladinou testosterónu v dôsledku intenzívneho životného štýlu, športovania, stresu alebo nevhodnej výživy.DávkovanieOdporúčané dávkovanie sú 2 kapsule 3 x denne, zapiť 300 ml vody.Tréningový deň: užívať 1 dávku ráno po prebudení, 45 minút pred tréningom a pred spaním.Netréningový deň: užívajte 1 dávku ráno po prebudení, medzi jedlami a pred spaním.Tabuľka nutričných hodnôtVeľkosť jednej dávky2 kaps.Počet celodenných dávok v balení: 120 + 12040Výživové hodnotyv 1 dávke (2 kaps.)%DD*DAA - kyselina D-asparágová1200 mg**%DD* - odporúčaná denná dávka, ** - denná dávka nebola stanovenáZloženieKyselina D-asparágová (DAA), magnézium stearát.UpozornenieNeprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste.


 • Tribulyn 90% Max - Amix 90 tbl
  Tribulyn 90% Max - Amix 90 tbl

  Tribulus je prirodzený zosilňovač testosterónu, anabolický produkt s pozitívnym účinkom na zlepšenie rastu svalovej hmoty a fyzickej výkonnosti. Celé stáročia sa používa ako prírodná podpora zdravého libida. Výhody:Posilňovač testosterónu100% prírodný produktPodpora rastu..

  18.8 €
 • Tribulus Terrestris Turbo - Nutrend 120 tbl.
  Tribulus Terrestris Turbo - Nutrend 120 tbl.

  Extrakt z rastliny Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) – rastlina známa tiež ako „prírodná viagra“ je vďaka vysokému obsahu steroidných saponínov prírodným stimulantom hladiny testosterónu. To prináša okrem zlepšenia libida, zlepšenia nálady i zvýšenie sebadôvery.Medzi..

  19.9 €
 • Testo FUEL - Amix 250 tbl
  Testo FUEL - Amix 250 tbl

  TestoFuel napomáha pri zvyšovaní sily a budovaní svalovej hmoty, zrýchľuje regeneráciu, zvyšuje fyzický výkon a zlepšuje sexuálne libido.Výhody:Rýchle zotavenie a rastViac energieAnabolický podporný komplexPrírodný a bezpečnýDávkovanie:Užívajte 5 tabliet denne medzi jedlami...

  29.9 €
 • Tribulyn - Amix 120cps
  Tribulyn - Amix 120cps

  Koncentrovaný extrakt ( 40 % steroidných saponínov ) z rastliny Tribulus Terrestris . Veľmi silný prírodný stimulant podporujúci zvyšovanie hladiny testosterónu .» Zvyšovanie hladiny testosterónu» Podporuje zlepšenie libida» Podporuje spermatogenézu» Prírodný produkt..

  17.9 €
 • Testo Xtreme - Weider 120 tbl
  Testo Xtreme - Weider 120 tbl

  Testosterón je kľúčový hormón pre rast a udržanie svalovej hmoty. V dôsledku toho úzko súvisí s energetickými výdajmi, náladou a libidom.Podporený dôkazmi z početných vedeckých štúdií a jeho účinnosť je preukázaná:Pískavica extrakt - veľmi populárna v Indii a na..

  35.5 €
 • Diosgen Stimulator - Amix 100 tbl
  Diosgen Stimulator - Amix 100 tbl

  Diosgenin je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogenínov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.Dávkovanie:Užívajte 1 kapsulu každý druhý deň, 60 minút pred športovým výkonom.Zapite dostatočným..

  12.8 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb