1+1 Zadarmo: BCAA plus L-Glutamine - Best Nutrition 120 tbl + 120 tbl

1+1 Zadarmo: BCAA plus L-Glutamine - Best Nutrition 120 tbl + 120 tbl
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Športová výživa | Aminokyseliny
Dodávateľ:Best Nutrition
Cena:18.9 €

BCAA plus L-Glutamine od Best Nutrition je ideálnou kombináciou esenciálnych aminokyselín potrebných na kvalitnú regeneráciu.BCAA a L-Glutamín v jednom super produkteJedna denná dávka obsahuje až 3,6 g BCAA a GlutamínuNajlepší pomer ceny a kvalityObsahuje až 40 celodenných dávok v akciovom 120 kaps. baleníObsahuje až 84 celodenných dávok v akciovom 250 kaps. baleníAko funguje táto kombinácia:Voľné formy týchto štyroch veľmi dôležitých aminokyselín zabezpečujú oddialenie svalovej únavy počas náročných výkonov a podstatne rýchlejšiu regeneráciu svalstva po výkone.Superkombinácia týchto aminokyselín v rovnakom pomere glutamínu a BCAA - 1:1, pričom BCAA sú zastúpené v ideálnom pomere 2:1:1 (Leucín, Izoleucín, Valín).Výhody BCAA plus L-Glutamine:zabraňuje stratám svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu buniekpodporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systémuochrana svalovej hmoty pred degradáciou DávkovanieUžívajte 6 kaps. denne.Najlepšie 3 kaps. pred a 3 kaps. po cvičeníV netréningový deň ráno na lačno 6 kaps.Tabuľka nutričných hodnôtNutričné hodnotyna 1 denná dávka (6 kaps.)Energetické hodnoty22,4 kcal/93,8 kJTuky0 gSacharidy0 gBielkoviny3,6 gL - Leucine (BCAA)900 mgL - Izoleucine (BCAA)450 mgL - Valine (BCAA)450 mgL- Glutamine (BCAA)1 800 mgZloženieBCAA 2:1:1, L-glutamín, želatínová tobolka.


 • 1+1 Zadarmo: BCAA 2:1:1 - Best Nutrition 120 + 120 tbl
  1+1 Zadarmo: BCAA 2:1:1 - Best Nutrition 120 + 120 tbl

  BCAA 2:1:1 od Best Nutrition: kombinuje rozvetvené aminokyseliny L- leucín, L- izoleucín a L- valín vo forme rýchlo stráviteľných kapsúl.Jedna dávka obsahuje až 2,5 g BCAAVýborný pomer ceny a kvalityNajpredávanejšie 2:1:1 BCAA na slovenskom trhu !!!Na čo slúžia BCAA:Prirodzené..

  11.9 €
 • Big Milk Amino - Amix 250 tbl
  Big Milk Amino - Amix 250 tbl

  Big Milk Amino sú vyrobené z mliečneho bielkovinového izolátu, ktorý vzniká ultrafiltráciou odstredeného mlieka. Obsahuje zmes micelárneho kazeínu a srvátkového proteínu v rovnakom pomere ako sa nachádza prirodzene v mlieku (kazeín 80 % a srvátka 20 %). Aminokyseliny sú základným..

  16.9 €
 • HMB - Kompava 100 tbl
  HMB - Kompava 100 tbl

  HMB vzniká v svalovej bunke ako produkt rozpadu aminokyseliny leucín. Leucín, izoleucín a valín sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré tvoria najväčšiu a podstatnú časť svalových bielkovín. Počas fyzickej námahy sa odbúravajú a využívajú sa ako zdroje energie. KOMPAVA..

  14.9 €
 • BCAA FORCE - Full Force Nutrition Melón 350g
  BCAA FORCE - Full Force Nutrition Melón 350g

  BCAA sú dôležité pre anabolické a anti-katabolické účinky, majú vplyv na extrémny rast svalov pomocou maximálneho zvýšenia syntézy proteínov. Glutamín patrí v kruhu športovcov medzi najpopulárnejšiu účinnú látku, preto sme ho z dôvodu zvýšenia príjmu doplnili aj v našom..

  13.5 €
 • Amino BCAA Forte - Kompava 200 tbl
  Amino BCAA Forte - Kompava 200 tbl

  Aminokyseliny KOMPAVA Amino BCAA Forte sú tvorené jednotlivými vetvenými aminokyselinami v zložení Izoleucín, leucín a valín v pomere 2:1:1 , ktoré si telo nedokáže samo syntetizovať z dostupných zdrojov, preto ich ľudia musia prijímať zo stravy. Hlavné úlohy Aminokyselín KOMPAVA..

  18.9 €
 • BCAA New Generation liquid - Amix Ovocný punč 1000 ml.
  BCAA New Generation liquid - Amix Ovocný punč 1000 ml.

  AMIX ™ BCAA New Generation je vysoko účinný produkt s vysokým obsahom aminokyselín BCAA vo voľnej forme, doplnený o L-Citrulín malát, Taurín, Beta-Alanín (CarnoSyn ®) a DMG.Výhody urýchľuje regeneráciupodporuje rast svalovtekutá formabez aspartamuNutričné hodnotyBCAA New..

  15.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb