Šejker Traveller - Scitec Nutrition Modrá 500 ml

Šejker Traveller - Scitec Nutrition Modrá 500 ml
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:Scitec Nutrition
Cena:3.9 €

Vďaka Traveller šejkru si odteraz môžete svoje obľúbené doplnky výživy, ktoré potrebujete počas dňa, zobrať so sebou. Šejker sa skladá z dvoch časti. Spodná odšróbovateľná je určená pre doplnky výživy ako je prášok, kapsule či tablety. Traveller je určený ku každodennému používaniu a môžete ho uložiť ho do mrazničky, či umývať v umývačke riadu. Konštrukciou a prevedením je veľmi kompaktný a pritom ľahký.Výhody:500 ml kapacitazabezpečený proti pretekaniušróbovacia nádobka na tablety a práškyneobsahuje BPA a DEHPvhodný do umývačky riadu, mikrovlnky a mrazničky


 • Šejker ProStak - Kompava 450 + 150 + 100 ml Zelená
  Šejker ProStak - Kompava 450 + 150 + 100 ml Zelená

  Slovenský výrobca KOMPAVA uvádza ako prvý na slovenský trh šejker ProStak od renomovanej zahraničnej spoločnosti Blender Bottle . ProStak Vám ponúka možnosť nosiť Vaše denné dávky proteínov, aminokyselín a BCAA v praktickom balení. Zabudnite na plastové sáčky alebo liekovky v..

  13.9 €
 • SmartShake Slim - Self Omninutrition Zeleno - Čierna 400ml
  SmartShake Slim - Self Omninutrition Zeleno - Čierna 400ml

  Štýlový designJednoduché čistenie – možno umývať v umývačkeBezpečné skrutkovacie veko zabraňuje úniku tekutinyObjem:400 mlTento shaker bol vyrobený ako ideálny partner pre osoby s aktívnym životným štýlom. Skvelo reprezentuje Xtreme sériu.Je zložený z 2 častí. Nádoba na..

  7.9 €
 • Shaker bottle - Bodylab Ružová 600 ml.
  Shaker bottle - Bodylab Ružová 600 ml.

  Šejker sa dá využiť všestranne. Tento skvelý šejker je vyrobený tak, že ho môžete pokojne vložiť do umývačky, mrazničky, či mikrovlnky. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky ! Bodylab Shaker bottle - pevný šejker bez BPATento šejker dokáže prijať až 700 ml. tekutiny..

  3.9 €
 • WOD Šejker-Scitec Nutrition 700 ml.
  WOD Šejker-Scitec Nutrition 700 ml.

  Výhody:Výhody:NekvapkáJednotlivé časti šejkra sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty, preto dokonale zapadajú do seba.Snímateľné vekoSnímateľné veko neprekáža pri pití - "nevypichne" vám oko.Vrchnák a veko na závitPre jednoduchšie a čistejšie používanie všetky..

  3.9 €
 • Šejker - AMIX 600 ml. Priehľadná
  Šejker - AMIX 600 ml. Priehľadná

  Vyrobený z kvalitných materiálov. Je vhodný na prípravu rôznych výživových doplnkov, či už v práškovej, alebo tekutej forme...

  3.9 €
 • Fľaša Juggernaut - TPW Biela transparentná 2200 ml
  Fľaša Juggernaut - TPW Biela transparentná 2200 ml

  Doby, kedy ste museli neustále doplňovať tekutiny do svojej fľaše, aby ste si zaistili hydratáciu po celý deň sú preč. Juggernaut stačí doplniť len raz a po celý zvyšok dňa máte od pátrania po vodovodných kohútikoch pokoj.TPW JUGGERNAUT - PLASTOVÁ OBJEMNÁ FĽAŠA PRE ZAISTENIE..

  12.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb