Wolfberry Konopný proteín BIO 180 g

Wolfberry Konopný proteín BIO 180 g
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy
Dodávateľ:LifeFood
Cena:9.94 €

Konopný proteínový prášok BIO vzniká drvením semienok rastliny cannabis sativa, ktorá je vďaka svojim vysokým nutričným hodnotám považovaná za jednu z najvýživnejších rastlín planéty. Konope je bohatým zdrojom proteínu, obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, veľa cenných minerálov a nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 v dokonalom pomere. Prášok sa vyrába lisovaním konopných semien za studena extrahovaním konopného oleja. Veľmi jemné brúsenie sa vykonáva za špeciálnych ochranných podmienok, aby sa zabránilo oxidácii a odstránili sa tvrdé časti vlákna. Výsledkom je prášok obsahujúci 50% bielkovín, ktoré môžu byť základom bielkovinových nápojov alebo výživového doplnku ovocných štiav a smoothies.   Pridajte 1-2 polievkové lyžice do šalátov, zeleninových štiav, polievok, sendvičov, smoothies, jogurtov alebo zmrzliny. Náš tip: zmiešajte v pohári vody veľkú lyžicu konopného proteínového prášku s 1/2 lyžice prášku lucuma a prášku mesquite. V prípade potreby oslaďte lyžicou prírodného surového sladidla.   Údaje o výžive v 100 g: Energetická hodnota: 1668 kJ / 400 kcal Tuky: 11 g - z toho: 1,2 g Sacharidy: 6 g - z toho cukry: 3 g Vlákno: 20 g Proteín: 50 g Soľ: 0,1 g   Zloženie: 100% kanabisový proteín Krajina pôvodu: Rumunsko   Informácie o alergii: Môže obsahovať stopy orechov a sezamu Skladovanie: Uchovávajte suché, tmavé a studené


 • Konopný protein BIO 180 g
  Konopný protein BIO 180 g

  Konopný proteinový prášek BIO vzniká drcením semínek rostliny cannabis sativa, která je díky svým vysokým nutričním hodnotám považována za jednu z nejvýživnějších rostlin planety. Konopí je bohatým zdrojem proteinu, obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, mnoho cenných minerálů a nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 v dokonalém poměru. Prášek se vyrábí za studena lisováním konopných semen, přičemž se extrahuje konopný olej. Následuje velice jemné drcení za speciálních ochranných podmínek, aby se zabránilo oxidaci a odstranily se tvrdé části vlákniny. Výsledkem je prášek s obsahem 50 % bílkovin, který může být základem proteinových drinků anebo výživným doplňkem ovocných juiců a smoothies. Přidejte 1-2 polévkové lžíce do salátů, zeleninových šťáv, polévek, sendvičů, smoothies, jogurtů nebo..

  9.94 €
 • Wolfberry Maca prášok BIO 250 g
  Wolfberry Maca prášok BIO 250 g

  BIO maca pochádza z peruánskych stredných Ánd a používa sa už od čias Inkov ako pre výživové, tak pre lekárske účely. Maca je trubicovitý koreňová zelenina, ktorá sa po zbere prírodne spracováva (je jemne sušená a mletá pri nízkych teplotách) na prášok podobný múke. Maca je bohato obdarená esenciálnymi živinami, ktoré poskytujú výborný zdroj energie, podporujú fyzický a duševný výkon a pomáhajú udržať optimálnu výdrž a vitalitu. Maca koreň Maca (Lepidium meyenii) je rastlina vysokých Ánd, rastúce v pôde s nízkym obsahom živín nad 4100 metrami nad morom. Jej podzemné korene sa používali pre výživu a ako liek domorodcov po tisícročia. Korene macy sa vyskytujú v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách - tento prášok je zmesou červených, žltých a čiernych koreňov, poskytujúcich najširšie spektrum aktivít. ..

  22.1 €
 • Raw konopný protein BIO 450 g
  Raw konopný protein BIO 450 g

  Raw konopný proteinový prášek BIO vzniká drcením semínek rostliny Cannabis sativa, která je díky svým vysokým nutričním hodnotám považována za jednu z nejvýživnějších rostlin planety. Konopné semínko je bohatým zdrojem rostlinných bílkovin, obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, mnoho cenných minerálů a nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 v dokonalém poměru. Prášek se vyrábí za studena lisováním konopných semen, přičemž se extrahuje konopný olej. Následuje velice jemné drcení za speciálních ochranných podmínek, aby se zabránilo oxidaci a odstranily se tvrdé části vlákniny. Výsledkem je prášek s obsahem téměř 50 % bílkovin, který může být základem proteinovych nápojů anebo výživným doplňkem ovocných džusů a smoothies. Přidejte 1-2 odměrky (je součást balení) do salátů, zeleninových..

  25.84 €
 • Lifefood Raw konopný proteín BIO 450 g
  Lifefood Raw konopný proteín BIO 450 g

  Surový prášok kanabisového proteínu BIO sa vyrába drvením semien rastliny Cannabis sativa, ktorá sa kvôli svojej vysokej nutričnej hodnote považuje za jednu z najviac výživných rastlín planéty. Konopné semeno je bohatým zdrojom rastlinných bielkovín, obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, veľa hodnotných minerálov a nenasýtených mastných kyselín omega-3 a omega-6 v dokonalom pomere. Prášok sa vyrába lisovaním konopných semien za studena extrahovaním konopného oleja. Veľmi jemné brúsenie sa vykonáva za špeciálnych ochranných podmienok, aby sa zabránilo oxidácii a odstránili sa tvrdé časti vlákna. Výsledkom je prášok obsahujúci takmer 50% bielkovín, ktoré môžu byť základom bielkovinových nápojov alebo výživového doplnku ovocných štiav a ovocných šťavy.   Pridajte 1-2 lyžice (balené v balení) do šalátov,..

  25.84 €
 • Konopný protein BIO - prášek - 500 gramů
  Konopný protein BIO - prášek - 500 gramů

  Konopný bielkovinový prášok sa vyrába zo semien konope mechanickým lisovaním, pri ktorom sa tuk (konopný olej), oddeľuje od pevnej masy a vytvára takzvaný koláč. Ten sa ďalej sušia a spracováva na prášok, ktorý sa potom cedí, takže sa znižuje percentuálny podiel vlákniny a naopak sa zvšuje podiel bílkovin.Konopný proteínový prášok obsahuje malé množstvo tuku (12%) a vysoký podiel bielkovín (50%). Všetky esenciálne aminokyseliny sú reprezentované, zatiaľ čo proteíny sú ľahko trávené a používané ľudským telom. Globulín predstavuje 65% bielkovín, zvyšok tvorí albumín. Pre svoje kvalitné bielkoviny sa konopný prášok obzvlášť odporúča atlétom a ľuďom, ktorí vedú aktívny životný štýl. Konopný proteín obsahuje optimálne množstvo omega-3 a omega-6 mastných kyselín a vysoký podiel antioxidantov (tokoferoly,..

  16.93 €
 • Raw konopný protein BIO 450 g - VÝPREDAJ
  Raw konopný protein BIO 450 g - VÝPREDAJ

  Raw konopný proteinový prášek BIO VÝPRODEJ - ZBOŽÍ PO EXPIRACI Raw konopný proteinový prášek BIO vzniká drcením semínek rostliny Cannabis sativa, která je díky svým vysokým nutričním hodnotám považována za jednu z nejvýživnějších rostlin planety. Konopné semínko je bohatým zdrojem rostlinných bílkovin, obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, mnoho cenných minerálů a nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 v dokonalém poměru. Prášek se vyrábí za studena lisováním konopných semen, přičemž se extrahuje konopný olej. Následuje velice jemné drcení za speciálních ochranných podmínek, aby se zabránilo oxidaci a odstranily se tvrdé části vlákniny. Výsledkem je prášek s obsahem téměř 50 % bílkovin, který může být základem proteinovych nápojů anebo výživným doplňkem ovocných džusů a smoothies.Přidejte..

  21.4 €
 • Pulsin Hemp Protein - konopný protein 250g
  Pulsin Hemp Protein - konopný protein 250g

  Za studena lisovaný proteinový prášek výběrové kvality. Složení: 100% konopný protein v prášku Doporučené dávkování:  10g (1lžíce) 1-3 denně..

  10.31 €
 • MAX SPORT Legalized Protein Kex Konopný 45g
  MAX SPORT Legalized Protein Kex Konopný 45g

  Legalized Kex je klenotem medzi tyčinkami. Je bezlepkový, bohatý na bílkoviny a na "dobré tuky" s nízkym obsahem cukru. Vegetariánský snack pro všechny zdravě žijíci lidi.  33% protein Jen 1 g cukru Bez lepku Vegan Konopné semínka a olej Chlorella a chlorofyl Kokosový olej Chia semínka Rostlinný protein  Složení: Proteinová oplatka s krémovou náplní (75%). Obsahuje cukr a sladidla. Bezlepkový výrobek. Sójový bílkovinový izolát 19%, kokosový olej, konopné semínko 14,5%, konopná mouka 11%, kukuřiční škrob, bramborový škrob, konopný olej, sójová mouka, vláknina (oligofruktóza), fruktóza, zahušťovadlo (guma guar), chia semínka 0,3%, kyselina (kyselina jablečná), kypříci látky (uhličitany sodné, uhličitany amonné), chlorela, aromata, sladidla (glykosidy steviolu, sukralóza), emulgátor (lecitany), přírodný barvivo (chlorofyly),..

  1.44 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb