Victor Nylon Shuttle 1000 6 ks tuba 6 ks;modrá

Victor Nylon Shuttle 1000 6 ks tuba 6 ks;modrá
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Badminton
Dodávateľ:Victor
Cena:9.43 €

Plastové badmintonové míče VICTOR 1000 Silver jsou vhodné pro trénink, ale například i pro školní badminton. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu a korku. Originální portugalský korek nejvyšší kvality garantuje optimální odehrání míče. VICTOR 1000 Silver jsou odolné badmintonové košíčky s dlouhou životností.Nylonové badmintonové míče VICTOR 1000 Silver jsou dodávány v tubě po 6 kusech a ve třech barvách / rychlostech:- červený (fast) - nejrychlejší, vhodný do haly, kde je teplota vzduchu do 15°C- modrý (medium) - středně rychlý, pro klasické rozmezí teplot vzduchu 15-25°C- zelený (slow) - pomalý, pro haly s teplotou vzduchu nad 21°C nebo do míst s řidčím vzduchem (vyšší nadmořská výška)Parametry:počet kusů:6 ksmateriál:Nylon / Korekbarva:žlutávýkonnost:pokročilí hráčiroční kolekce:2015kód výrobce:8výrobce:Victorwww výrobce:www.victor-international.com


 • Sulov box bandáž nylon Box bandáž SULOV nylon 4m, 2ks, červená
  Sulov box bandáž nylon Box bandáž SULOV nylon 4m, 2ks, červená

  Kvalitní NYLONOVÉ bandáže na rukáve značky SULOV.       - bandáže sú vyrobené NYLONU - dokonale zpevňujú celú oblasť ruky a predovšetkým hrudi   - bandáže obsahujú poutko, ktoré sa zachytia na palci, dlhý suchý zips pre bezpečné zapnutie   - vhodné na box, kickbox, thaibox, taebo atď.       Dĺžka: 4 m   Materiál: nylon   Farby: biela, čierna, modrá, červená   Balení: 2ks / 1pár..

  3.48 €
 • Victor 2000 Gold 6 ks tuba 6 ks;modrá
  Victor 2000 Gold 6 ks tuba 6 ks;modrá

  VICTOR 2000 Zlaté plastové badmintonové loptičky sú najobľúbenejšími a najpredávanejšími loptovými loptovými loptami a sú vhodné pre turnaje a kvalitné tréningy. VICTOR 2000 Zlaté plastové badmintonové guličky sú vyrobené z vysoko kvalitnej plastovej a korkovej hlavy. Originálny portugalský korok najvyššej kvality zaručuje optimálny výkon lopty. VICTOR 2000 Zlaté plastové badmintonové koše sa vyznačujú trvanlivosťou a odolnosťou. Majú vynikajúce letové vlastnosti a hneď po uvedení do prevádzky sa dostanú do ideálnej dráhy letu.   Nádrže z badcintónu VICTOR 3000 Platin sú dodávané v 6-dielnej rúre av troch farbách / rýchlostiach:   - Rýchla (rýchla) - Najrýchlejšia, vhodná pre haly, kde je teplota vzduchu až do 15 ° C - stredná - stredne rýchla, pre klasický rozsah teploty vzduchu 15-25 ° C - pomalé (pomalé) -..

  9.94 €
 • Victor 3000 Platin 6 ks tuba 6 ks;modrá
  Victor 3000 Platin 6 ks tuba 6 ks;modrá

  VICTOR 3000 Platinové plastové badmintonové loptičky patria do najvyššej kategórie plastových guličiek. Sú vyrobené z plastovej a vysoko kvalitnej korkovej hlavy. Originálny portugalský korok najvyššej kvality zaručuje optimálny výkon lopty. Platinové plastové badmintonové loptičky VICTOR 3000 majú vynikajúce letové charakteristiky a dráha letu týchto loptičiek je porovnateľná s perličkovými loptičkami. Platinové badmintonové koše VICTOR 3000 majú silnú odolnosť a flexibilitu.   Nádrže z badcintónu VICTOR 3000 Platin sú dodávané v 6-dielnej rúre av troch farbách / rýchlostiach:   - Rýchla (rýchla) - Najrýchlejšia, vhodná pre haly, kde je teplota vzduchu až do 15 ° C - stredná - stredne rýchla, pre klasický rozsah teploty vzduchu 15-25 ° C - pomalé (pomalé) - pomalé, pre haly s teplotami vzduchu nad 21 ° C alebo miesta s..

  12.01 €
 • Victor Pro Court 12 ks tuba 12 ks
  Victor Pro Court 12 ks tuba 12 ks

  VICTOR Pro Court jsou kvalitní péřové míče vhodné především pro trénink amatérských nebo mládežnických hráčů. Badmintonové míčky VICTOR Pro Court jsou vyrobeny z kvalitního kachního peří a velmi kvalitního portugalského korku, který zaručuje optimální odehrání míče. Péřové badmintonové košíčky VICTOR Pro Court disponují dobrými letovými vlastnostmi, dlouhou životností a vynikajícím poměrem cena/výkon. Victor Pro Court jsou v tubě po 6 kusech, nebo po 12 kusech a s rychlostí 77/medium/středně rychlý. Firma VICTOR je největším výrobcem péřových míčů na světě, měsíčně jich vyrobí přes 3.000.000Parametry:rychlost:středně rychlépočet kusů:6 ks, 12 ksmateriál:Peří / Korekbarva:bílávýkonnost:trénink / výkonnostní hráčiroční kolekce:2015kód výrobce:047, 045výrobce:Victorwww..

  13.27 €
 • 1000 Silver badmintonové míčky, nylonové tuba 6 ks;modrá
  1000 Silver badmintonové míčky, nylonové tuba 6 ks;modrá

  Plastové badmintonové míče VICTOR 1000 Silver jsou vhodné pro trénink, ale například i pro školní badminton. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu a korku. Originální portugalský korek nejvyšší kvality garantuje optimální odehrání míče. VICTOR 1000 Silver jsou odolné badmintonové košíčky s dlouhou životností. Nylonové badmintonové míče VICTOR 1000 Silver jsou dodávány v tubě po 6 kusech a ve třech barvách / rychlostech: červený (fast) - nejrychlejší, vhodný do haly, kde je teplota vzduchu do 15°C modrý (medium) - středně rychlý, pro klasické rozmezí teplot vzduchu 15-25°C zelený (slow) - pomalý, pro haly s teplotou vzduchu nad 21°C nebo do míst s řidčím vzduchem (vyšší nadmořská výška) ..

  8.47 €
 • KHW Snow Shuttle so svetelným modulom Modrá
  KHW Snow Shuttle so svetelným modulom Modrá

  Športové sánky Snow Shuttle ďalej vylepšené použitím LED - svetelného modulu , ktorý je zabudovaný v tele podvozku . Svetelný modul zabezpečuje sáňkám mimoriadnu viditeľnosť , najmä pri zhoršenej viditeľnosti ako je šero , hmla , sneženie . Snow Shuttle je mimoriadne obľúbený model sánok . Má vynikajúce vlastnosti : vysokú nosnosť , ergonomické riešenie , sedacej časti , športový tvar , široké lyžiny , otvory pre zaistenie nôh , môže byť doplnený o sedadlo Allround Seat pre malé deti , atď V prevedení so svetelným modulom je Snow Shuttle ešte ďalej vylepšený a je skutočným kráľom všetkých zjazdoviek . Snow Shuttle je model aj pre dve osoby . Tvarované boky sánok umožní veľmi dobre zaprieť nohy a získať tak istotu držania tela za jazdy . Lyžiny sú širšie a sánky sa tak borí aj vo hlbokom snehu podstatne menej..

  74.8 €
 • KHW Snow Shuttle de Luxe so svetelným modulom Modrá
  KHW Snow Shuttle de Luxe so svetelným modulom Modrá

  Športové sánky Snow Shuttle de Luxe s volantom a vodiace stredovou lyží sú ďalej vylepšené použitím LED - svetelného modulu , ktorý je zabudovaný v tele podvozku . Svetelný modul zabezpečuje sáňkám mimoriadnu viditeľnosť , najmä pri zhoršenej viditeľnosti ako napríklad za šera , v hmle atď Systém riadenia pri modeli Snow Shuttle de Luxe tvorí volant , riadiaca tyč a vodiace lyže . Riadiaca tyč je odpružená , čo sa prenáša na lyžu , ktorá potom kopíruje povrch zjazdovky . Na kopírovanie terénu slúžia tiež to , že lyža je s riadiacou tyčou spojená kĺbom a tak sa prispôsobuje jej sklon voči terénu . Smer jazdy je riadený natáčaním volantu . Sánky potom môžu pri jazde zo svahu vykrajovať pekné oblúčiky . Model Snow Shuttle vo všetkých prevedeniach môže byť doplnený o protišmykové špunty . To sú gumovej upchávky..

  97 €
 • KHW Snow Shuttle Comfort so svetelným modulom Modrá
  KHW Snow Shuttle Comfort so svetelným modulom Modrá

  Sánky Snow Shuttle Comfort sú v tomto vyhotovení ďalej vylepšené použitím LED - svetelného modulu , ktorý je zabudovaný v tele podvozku . Svetelný modul zabezpečuje sáňkám mimoriadnu viditeľnosť , najmä pri zhoršenej viditeľnosti , napríklad v šere neskorého popoludnia . Snow Shuttle Comfort so svetelným modulom je skvelým riešením pre milovníkov snehu , ktorí chcú čo najviac využiť celodennú prevádzku na zjazdovkách . Nemusia tak opúšťať svah ani keď sa sešeří , pretože svetelný modul zaistí , že budú aj v šere dobre viditeľní . Tým sa vysoko zvyšuje bezpečnosť , a to nielen za šera , ale aj v hmle či pri snežení . Jazda so zapnutým osvetlením navyše zvyšuje atraktivitu takých sánok . Sedák Allround Seat je možné kedykoľvek ľahko odňať a používať Snow Shuttle ako dvojmiestne športové sánky . Sánky..

  96.7 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb