Victor Light Fighter 7400

Victor Light Fighter 7400
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Badminton
Dodávateľ:Victor
Cena:110.8 €

Rad VICTOR Light Fighter ponúka tri modely super ľahkých rakiet vážiaci aj s výpletom 76 až 78 gramov. Ide o jedinečné ultralight rakety vynikajúce svoju skvelú ovládateľnosťou a navyše mimoriadnou presnosťou v útoku! Séria Light Fighter bola vyrobená s využitím najnovších a najkvalitnejších technológií.   Technológia Light Fighter kombinuje už niekoľkými rokmi preverenú technológiu Inside Waves a využitie High-Grade grafitu pre unikátne ľahkosť. Všetky rakety zo série Light Fighter testoval Jakub Bitman (7-mi násobný majster SR a tvár značky VICTOR pre Českú republiku), ktorý na testovanie uviedol nasledovné: "Rakety VICTOR Light Fighter sú svojím spôsobom revolúciou vo výrobe bedmintonových rakiet. Ich váha 76g až 78g aj s výpletom umožňuje ďaleko väčšie možnosti pre rýchlu manipuláciu s raketou a bezkonkurenčnú rýchlosť švihu pri údere. Strata razancia pri takejto váhe je naopak minimálny a rakety sú tak určené nielen pre hráčov so zvládnutou technikou úderov, ale aj pre silovo vybavené jedinca. Veľkým pozitívom je tiež fakt, že aj pre nie celkom dobre technicky vybavené hráčov váha rakety zaťažuje ich rameno a lakeť výrazne menej, než modely s bežnou váhou okolo 92-95g ".   Bedmintonová raketa VICTOR Light Fighter 7400:   - má predĺženú dĺžku 675 mm (v súčasnosti najpoužívanejšie dĺžka) - izometrickej tvar hlavy (najtypickejšie tvar hlavy u dnešných rakiet) - je dodávaná s veľkosťou gripu G2 - vrátane výpletu váži 78g - je vyvážená do hlavy - hodnota 1 (1 = vyváženie do hlavy, 3 = na stred, 5 = do ruky) - tuhosť rámu je vyjadrená hodnotou 3 - stredne tuhý (1 = extra stiff - výrazne tuhý, 5 = extra flex - výrazne pružný)   Raketa je dodávaná s výpletom Ashaway ZYMAX 70 a termoobalom na celú raketu.Badmintonová raketa VICTOR Light Fighter 7400 je určená pre stredne pokročilých, veľmi pokročilých a profesionálnych hráčov, ktorí majú osvojené základné techniky úderu. LF 7400 je univerzálny raketou, ktorá je vynikajúca ako v útočnej, tak v technickej fáze hry. Vďaka svojim vlastnostiam ide o veľmi dobre ovládateľnú raketu, ktorá je navyše minmořádně presná aj v útoku.       parametre:   počet kusov: 1 ks materiál: Ultra HM Grafit technológia: Electroplating / Inner Waves / Light Fighter dĺžka: 675 mm hmotnosť: 78 g tvrdosť: stredne tuhý rám tvar hlavy: Isometric vypletená raketa: Ashaway ZYMAX 70 White vyváženie rakety: do hlavy grip: Victor Fishbone / G2 obal v cene: termo na celú raketu farba: biela / čierna / červená výkonnosť: výkonnostný hráči ročné kolekcie: 2014 kód výrobca: 148/7/4


 • Victor Light Fighter 7300
  Victor Light Fighter 7300

  Rad VICTOR Light Fighter ponúka tri modely super ľahkých rakiet vážiaci aj s výpletom 76 až 78 gramov. Ide o jedinečné ultralight rakety vynikajúce svoju skvelú ovládateľnosťou a navyše mimoriadnou presnosťou v útoku! Séria Light Fighter bola vyrobená s využitím najnovších a najkvalitnejších technológií.   Technológia Light Fighter kombinuje už niekoľkými rokmi preverenú technológiu Inside Waves a využitie High-Grade grafitu pre unikátne ľahkosť. Všetky rakety zo série Light Fighter testoval Jakub Bitman (7-mi násobný majster SR a tvár značky VICTOR pre Českú republiku), ktorý na testovanie uviedol nasledovné: "Rakety VICTOR Light Fighter sú svojím spôsobom revolúciou vo výrobe bedmintonových rakiet. Ich váha 76g až 78g aj s výpletom umožňuje ďaleko väčšie možnosti pre rýchlu manipuláciu s raketou a bezkonkurenčnú..

  99.45 €
 • Posilovací stroj TUFF STUFF APOLLO AP-7400
  Posilovací stroj TUFF STUFF APOLLO AP-7400

  Posilovací stroj TUFF STUFF APOLLO AP-7400, prestižní značka pro náročné klienty. Apollo AP-7400 vyřeší komplexní vybavení Vaší posilovny. Čtyřmístný posilovací stroj pro nejnáročnější zákazníky, penziony, hotely, firmy a manší sportovní kluby. Současně mohou stroj používat čtyři lidé bez omezení komfortu při cvičení.Parametry:Delka:284 cmSirka:241 cmVyska:213 cmVaha:840 kgNosnost:150 kgVaha zavazi vicepozicove stroje:4 x 90 kgPolohovaci sedak:anoPolohovaci opera zad:ano..

  7836. €
 • Tuff Stuff Apollo De Luxe AP-7400
  Tuff Stuff Apollo De Luxe AP-7400

  Posilovací stroj TUFF STUFF APOLLO AP-7400, prestižní značka pro náročné klienty. Apollo AP-7400 vyřeší komplexní vybavení Vaší posilovny. Čtyřmístný posilovací stroj pro nejnáročnější zákazníky, penziony, hotely, firmy a manší sportovní kluby. Současně mohou stroj používat čtyři lidé bez omezení komfortu při cvičení.Parametry:Delka:284 cmSirka:241 cmVyska:213 cmVaha:840 kgNosnost:150 kgVaha zavazi vicepozicove stroje:4 x 90 kgPolohovaci sedak:anoPolohovaci opera zad:ano..

  7836. €
 • GYMSTICK Pro exercise band- Thera Band Extra Light Light
  GYMSTICK Pro exercise band- Thera Band Extra Light Light

  Gymstick Pro Exercise Band Jedinečná fitness pomůcka v podobě pásu fungujícího na bázi odporu, díky nízkému obsahu pudru a proteinu nehrozí alergická reakce na latex. Produkt je nejčastěji využíván pro rehabilitační cvičení a fitness. Je vhodný jak pro strečinková, tak silová cvičení. Velké oblibě se těší i u cvičitelů pilates a jógy. V naší nabídce můžete vybírat z šesti stupňů odporu rozlišených podle barev. Varianty produktu:     Extra Light Popis produktu: Délka: 2,5m Barva: meruňková Stupeň odporu: extra lehký (extra light) Light Popis produktu: Délka: 2,5m Barva: světle zelená Stupeň odporu: lehký (light)   Medium Popis produktu: Délka: 2,5m Barva: světle fialová Stupeň odporu: střední (medium) Heavy Popis produktu: Délka: 2,5 m Barva: hnědá Stupeň odporu: silný (heavy)     Extra Heavy Popis produktu:..

  4.2 €
 • boxovací lapa Fighter 1 pár;černá
  boxovací lapa Fighter 1 pár;černá

  Boxovací lapa Merco Fighter je vhodná pomůcka při trénování tvrdých úderů. Lapa Fighter je vyrobena ze silné a pevné kůže a díky pěnové výplni se dopadající údery zmírní...

  14.42 €
 • boxovací terč Fighter 1 pár;černá
  boxovací terč Fighter 1 pár;černá

  Dlaňový boxovací terč je určen pro nácvik úderů střední až silné intenzity, se zaměřením na přesnost úderových technik.Tento terč slouží jen pro nácvik míření při boxu a není je v žádném případě považovat za chrániče. Výrobek nesplňuje podmínky z nařízení vlády č. 21/2003 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na osobní ochranné prostředky. Nemůžete ho držet v ruce, ale připevněte ho kamkoliv případně použijte vašeho osobního robota (podle vizionářů bude běžně v prodeji cca za 50-100 let).Parametry:země původu:Pákistán počet kusů:1 párcelní sazebník:42032100materiál:štípaná kůžehmotnost:350 gbarva:černá/ bílávýkonnost:tréninkovýwww výrobce:www.e-sportshop.cz..

  14.42 €
 • Fighter zápasové boxovací rukavice 16 oz;černá-žlutá
  Fighter zápasové boxovací rukavice 16 oz;černá-žlutá

  Boxerské rukavice Merco Fighter jsou vyrobeny z PU Flex. Tyto rukavice nesplňují podmínky z nařízení vlády č. 21/2003 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na osobní ochranné prostředky. Je tedy možné je použít pouze na zápasy a v žádném případě je není možné používat při tréniku, protože nedisponují potřebnou ochrannou funkcí.Orientační rozdělení pro správný výběr rukavic:< 10 oz - vhodné zejména pro děti, juniory a ženy (do cca 60kg)10 oz - nejčastěji se využívají v profesionálních zápasech (48 – 60kg)> 10 oz - obvykle se používají pro tréninky (60kg+)Parametry:celní sazebník:42032100země původu:Pákistán materiál:PU flexbalení:1 párwww výrobce:www.e-sportshop.cz..

  23.11 €
 • Victor 2000 Gold 6 ks tuba 6 ks;modrá
  Victor 2000 Gold 6 ks tuba 6 ks;modrá

  VICTOR 2000 Zlaté plastové badmintonové loptičky sú najobľúbenejšími a najpredávanejšími loptovými loptovými loptami a sú vhodné pre turnaje a kvalitné tréningy. VICTOR 2000 Zlaté plastové badmintonové guličky sú vyrobené z vysoko kvalitnej plastovej a korkovej hlavy. Originálny portugalský korok najvyššej kvality zaručuje optimálny výkon lopty. VICTOR 2000 Zlaté plastové badmintonové koše sa vyznačujú trvanlivosťou a odolnosťou. Majú vynikajúce letové vlastnosti a hneď po uvedení do prevádzky sa dostanú do ideálnej dráhy letu.   Nádrže z badcintónu VICTOR 3000 Platin sú dodávané v 6-dielnej rúre av troch farbách / rýchlostiach:   - Rýchla (rýchla) - Najrýchlejšia, vhodná pre haly, kde je teplota vzduchu až do 15 ° C - stredná - stredne rýchla, pre klasický rozsah teploty vzduchu 15-25 ° C - pomalé (pomalé) -..

  9.94 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb