Tunturi CT40 Core trainer

Tunturi CT40 Core trainer
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Tunturi
Cena:77 €

Univerzálny hlavný trenažér   Robustná oceľová konštrukcia Práškové lakovanie Výškovo nastaviteľné operadlo Výškovo nastaviteľné penové valce Skladací pre ľahké uloženie Maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg   Rozmery balenia: 68 x 38 x 16 cm   Rozmery po montáži: 100 x 56 x 80 cm   Rozmery v skladovej polohe: 100 x 56 x 34 cm   Hmotnosť: 11 kg / 10 kg   Záruka: 2 roky


 • Posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER
  Posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER

  Univerzálna posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER je určená pre posilňovanie zamerané na brušné a chrbtové svalstvo. Je ideálny pre domáce cvičenie. Vyznačuje sa kvalitným polstrovaním a stabilnú konštrukciu s celkovou nosnosťou 150kg. Lavica umožňuje zloženie, pre lepšiu skladnosť.   Rozmery: 171cm x 63cm x 94cm   Rozmery po zložení: 134cm x 63cm x 50cm Váha: 24,5 kg..

  359.6 €
 • TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER
  TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER

  Univerzálna posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER je určená pre posilňovanie zamerané na brušné a chrbtové svalstvo. Je ideálny pre domáce cvičenie. Vyznačuje sa kvalitným polstrovaním a stabilnú konštrukciu s celkovou nosnosťou 150kg. Lavica umožňuje zloženie, pre lepšiu skladnosť.   Rozmery: 171cm x 63cm x 94cm   Rozmery po zložení: 134cm x 63cm x 50cm Váha: 24,5 kg..

  329 €
 • Tunturi CT80 Core Trainer
  Tunturi CT80 Core Trainer

  Tunturi CT80 Core Trainers pre posilnenie brušných svalov, chrbtových svalov a svalov   Kombinácia pre šikmé lavice s rímskou stoličkou / hyper rozšírením Ergonomicky tvarovaná podpera pre dokonalé umiestnenie tela Tvarované čalúnenie Dĺžkovo nastaviteľná romantická stolička s protišmykovou vložkou Polohovateľné rímske stoličky zo šikmej polohy na rovnú Transportné valčeky potiahnuté vinylom Skladacia konštrukcia, ktorá šetrí priestor Rukoväť pre pohodlné uchopenie Maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg   Rozmery balenia: 116 x 56 x 22 x cm   Rozmery po montáži: 148 x 62,5 x 90 cm   Rozmery v skladovej polohe: 146 x 62,5 x 47 cm   Hmotnosť: 26,5 kg / 24 kg   Záruka: 2 roky..

  229 €
 • Tunturi AB TRAINER
  Tunturi AB TRAINER

  Tunturi AB Trainer. Efektívny pomocník pre posilnenie brušných svalov a zvýšenie telesnej kondície. AB Roller je šetrný k vašej chrbtici a kĺbom pretože podporuje správny priebeh pohybu a optimálne zaťažuje medzistavcové platničky a kĺby. farba šedá ..

  32 €
 • Tunturi Balance Trainer
  Tunturi Balance Trainer

  Tunturi Balance Trainer. Táto všestranná balančná podložka je skvelým doplnkom pre aeróbne a balančné cvičenia. To potom prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha odstraňovať stres, svalové napätie a nerovnováhu. Metóda balančného cvičenia pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a dochádza pri nej k spevňovaniu postavy. Túto balančné podložku je možné rovnako použiť k cvičení v ľahu ak preťahovaniu jednotlivých svalových oblastí. Pomocou pružných madiel jednoducho precvičíte svaly horných aj dolných končatín. Podložku je možné otočiť vzduchovou komorou smerom k zemi a vykonávať balančné cvičenie aj na pevnej časti. Vypustením tlaku upravíte obtiažnosť..

  89 €
 • Tunturi stropní držák k Multifinkčímu závěsnému systému Suspension Trainer Mount
  Tunturi stropní držák k Multifinkčímu závěsnému systému Suspension Trainer Mount

  Tunturi Suspension Trainer Mount. Držiak na strop pre zavesenie traktora odpruženia Multifunkčný závesný trenažér.   Držiak ideálne rozdelí celú hmotnosť. Pripevnený k stropu pomocou 2 skrutiek (súčasťou dodávky).   Farba: čierna..

  10 €
 • SPARTAN MAGIC CORE
  SPARTAN MAGIC CORE

  Vysoce účinný a univerzální posilovač břišních svalů s kompaktní konstrukcí, díky níž je snadno přenosný. Pomocí SPARTAN MAGIC CORE cíleně procvičíte a zpěvníte všechny svaly středu těla.  Samozřejmostí je možnost regulace zátěže, kterou ocení jak úplní začátečníci, tak i pokročilý uživatelé.   Příklady cviků, které můžete provádět:  - zkracovačky, sklapovačky, mosty - bicepsové a tricepsové kliky - nůžky, jízda na kole a další VLASTNOSTI: - rozměry v rozloženém stavu: 55x52x38 cm (šxhxv) - rozměry ve složeném stavu: 55x49x12 (šxhxv) - nosnost: 120 kg..

  44.33 €
 • BCAA CORE Pure
  BCAA CORE Pure

  BCAA - leucin, isoleucin a valin - jsou tři důležité (tělo je samo nedokáže vyrobit) aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Jsou zodpovědné za 40% čisté svalové hmoty a jsou klíčovou součástí této tkáně. Dávkování leucinu, isoleucinu a valinu se obvykle doporučuje v poměru 2:1:1, protože v tomto poměru se aminokyseliny vyskytují ve svalech.   Aminokyseliny a BCAA jsou "anabolickým základem", potřebným pro budování svalstva pevného a tvrdého jako skála. Užívání aminokyselin, na rozdíl od komplexních proteinových doplňků, nevyžaduje zdlouhavý proces trávení. Po požití jsou aminokyseliny vstřebány do krevního oběhu skrze tenké střevo a postupují dále přímo do svalových buněk. Tím se zkracuje doba absorpce a snižuje energetický výdej na tento proces. Hlavním účelem konzumace bílkovin a aminokyselin je jejich..

  18.45 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb