• Trekingové palice inSPORTline Treking Farba červená
  Trekingové palice inSPORTline Treking Farba červená

  Trekingové palice inSPORTline Treking sú moderné trekingové palice z veľmi ľahkého hliníkového profilu ALU 6061 s priemerom 18 mm s lesklým dvojvrstvovým lakovaním. Sú vhodné pre všetky ročné obdobia. Palice sú vybavené komfort systémom odpruženia Antishock System. Súčasťou sady sú náhradné pätky pre chôdzu na rôznych typoch povrchov, náhradné klobúčiky pre chôdzu v snehu. Rukoväte sú vyrobené z nekĺzavého gumového gripu s drážkami pre odvod potu a navyše sú vybavené pútkami s nastaviteľnou dĺžkou fixujícími ruku pri väčšom zábere. Technický popis: 3-sekčné teleskopické trekingové palice dvojvrstvový lesklý lak Antishock System: vďaka odpruženiu palíc šetríte svoje svaly i väzy, nastavíte ju otočením kolieska pre nastavenie veľkosti pútko rukoväte: pevne fixuje ruku pri väčšom zábere, dĺžka opasku palíc..

  18.7 €
 • Trekingové palice inSPORTline Treking Farba modrá
  Trekingové palice inSPORTline Treking Farba modrá

  Trekingové palice inSPORTline Treking sú moderné trekingové palice z veľmi ľahkého hliníkového profilu ALU 6061 s priemerom 18 mm s lesklým dvojvrstvovým lakovaním. Sú vhodné pre všetky ročné obdobia. Palice sú vybavené komfortným systémom odpruženia Antishock System s možnosťou jeho uzamknutia. Súčasťou sady sú náhradné pätky pre chôdzu na rôznych typoch povrchov, náhradné klobúčiky pre chôdzu v snehu. Rukoväte sú vyrobené z nekĺzavého gumového gripu s drážkami pre odvod potu a navyše sú vybavené pútkami s nastaviteľnou dĺžkou fixujúcemu ruku pri väčšom zábere. Technický popis: 3-sekčné teleskopické trekingové palice dvojvrstvový lesklý lak uzamykateľný Antishock System: vďaka odpruženiu palíc šetríte svoje svaly i väzy, zamknete ho jednoduchým otočením kolieska pre nastavenie veľkosti pútko rukoväte:..

  19.6 €
 • Trekingové palice WORKER TREKING Farba modrá
  Trekingové palice WORKER TREKING Farba modrá

  Trekingové palice WORKER Treking sú moderné trekingové palice z veľmi ľahkého hliníkového profilu ALU 6061 o priemere 18 mm s lesklým dvojvrstvovým lakovaním vhodná pre všetky ročné obdobia. Palice sú vybavené systémom odpruženia Antishock System, ktorý možno jednoducho vypnúť. Súčasťou sady sú náhradné pätky pre chôdzu na rôznych typoch povrchov, náhradné klobúčiky pre chôdzu v snehu. Rukoväte sú vyrobené z nekĺzavého gumového gripu s drážkami pre odvod potu a navyše sú opatrené pútkami s nastaviteľnou dĺžkou fixujícími ruku pri väčšom zábere.Technický popis: 3-sekčné teleskopické trekingové palice ľahké hliníkové telo palice - pružná palica vyrobená z nekorodujúceho materiálu a veľmi ľahkého hliníku ALU 6061 o priemere 18 mm dvojvrstvový lesklý lak Antishock System: vďaka odpruženiu palice šetríte..

  17.6 €
 • Trekingové hole WORKER Treking + Krokoměr s USB inSPORTline Dator Barva červená
  Trekingové hole WORKER Treking + Krokoměr s USB inSPORTline Dator Barva červená

  Trekingové hole WORKER Treking jsou moderní trekingové hole z velmi lehkého hliníkového profilu ALU 6061 o průměru 18 mm s lesklým dvouvrstvým lakováním vhodná pro všechna roční období. Hole jsou vybaveny systémem odpružení Antishock System, který lze jednoduše vypnout. Součástí sady jsou náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů, náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Rukojeti jsou vyrobeny z neklouzavého gumového gripu s drážkami pro odvod potu a navíc jsou opatřeny poutky s nastavitelnou délkou fixujícími ruku při větším záběru.Technický popis: 3-sekční teleskopické trekingové hole lehké hliníkové tělo hole - pružná hůl vyrobena z nekorodujícího materiálu a velmi lehkého hliníku ALU 6061 o průměru 18 mm dvouvrstvý lesklý lak Antishock System: díky odpružení hole šetříte své svaly i vazy,..

  36.93 €
 • Obal na trekingové palice inSPORTline Retselop 15x74 cm
  Obal na trekingové palice inSPORTline Retselop 15x74 cm

  Obal na trekingové palice inSPORTline Retselop je vyrobený z nepremokavého materiálu a disponuje sťahovacími šnúrkami pre praktické uschovanie a nastaviteľným pútkom pre jednoduchšie prenášanie trekingových palíc. Technický popis: praktický nepremokavý obal na trekingové palice nastaviteľné pútko pre jednoduché nosenie sťahovacia šnúrka rozmer obalu: šírka 15 cm, dĺžka 74 cm ..

  3.8 €
 • Obal na trekingové palice inSPORTline Meshy 75 cm
  Obal na trekingové palice inSPORTline Meshy 75 cm

  Obal na trekingové palice inSPORTline Meshy je vyrobený z priedušného sieťovinového materiálu. Ten sa dobre udržiava, a navyše po výkone dovolí často vlhkým alebo mokrým paliciam "dýchať". Puzdro ďalej disponuje zapínaním na zips pre praktické uschovanie a pútkom pre jednoduchšie prenášanie trekingových palíc. Technický popis: praktický obal na trekingové palice priedušná sieťovina pútko pre jednoduché nosenie alebo zavesenie zapínanie na zips rozmer obalu: šírka 12 cm, dĺžka 75 cm ..

  4 €
 • Obal na trekingové palice inSPORTline Meshy 85 cm
  Obal na trekingové palice inSPORTline Meshy 85 cm

  Obal na trekingové palice inSPORTline Meshy je vyrobený z priedušného sieťovinového materiálu. Ten sa dobre udržiava, a navyše po výkone dovolí často vlhkým alebo mokrým paliciam "dýchať". Puzdro ďalej disponuje zapínaním na zips pre praktické uschovanie a pútkom pre jednoduchšie prenášanie trekingových palíc. Technický popis: praktický obal na trekingové palice priedušná sieťovina pútko pre jednoduché nosenie alebo zavesenie zapínanie na zips rozmer obalu: šírka 12 cm, dĺžka 85 cm ..

  4.8 €
 • Obal na skladacie trekingové palice inSPORTline Retselop 20x45 cm
  Obal na skladacie trekingové palice inSPORTline Retselop 20x45 cm

  Obal na skladacie trekingové palice inSPORTline Retselop je vyrobený z nepremokavého materiálu, disponuje sťahovacími šnúrkami pre praktické uschovanie . Technický popis: praktický nepremokavý obal na trekingové palice sťahovacia šnúrka rozmer obalu: šírka 20 cm, dĺžka 45 cm ..

  3.2 €
 • Trekingové palice inSPORTline Altiplano Corcho 100 Pair červená
  Trekingové palice inSPORTline Altiplano Corcho 100 Pair červená

  Trekingové palice inSPORTline Altiplano Corcho 100 Pair červená sú moderné 3-sekčné teleskopické palice z veľmi ľahkej hliníkovej zliatiny. Výšku palice možno nastaviť pomocou jednoduchého skrutkovacieho mechanizmu, vďaka ktorému si v priebehu pár sekúnd nastavíte požadovanú veľkosť v rozmedzí 67-135 cm. Pri najmenšej veľkosti sú palice ľahko prenosné a neprekážajú. Dozaista poteší vybavenie palíc odpružením, takže chôdza je pohodlnejšia a šetrnejšia ku kĺbom. Ďalšou výhodou palíc je prítomnosť reflexného pruhu, ktorý zvýši Vašu viditeľnosť a teda aj bezpečnosť pri zhoršených svetelných podmienkach. Priestranná rukoväť palice je vyrobená z kombinácie korku na hornej časti a nekĺzavého penového gripu v spodnej časti. Tvarové profilovanie zlepšuje odvod potu a je vhodné pre viac možností uchopenia. Naviac je..

  26 €


 • 
  © 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb