Speedminton Vicfun 100 Set Complete

Speedminton Vicfun 100 Set Complete
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Badminton
Dodávateľ:VicFun
Cena:25.84 €

Speed badminton alebo tiež Speedminton je raketový šport, ktorý v sebe kombinuje to najlepšie z badmintonu, squashu, tenisu, a ktorý sa dá hrať naozaj úplne všade. No a sada Speed Badminton 100 Set je taká vstupná brána do sveta speed badmintonu.       parametre:   príslušenstvo: 2x raketa, 3x loptička počet kusov: 1 sada materiál: Hliník dĺžka: 590 mm / 23,2 in hmotnosť: raketa 180 g / sada 525 g vypletená raketa: áno obal v cene: áno farba: čierna / zelená výkonnosť: rekreační hráči ročné kolekcie: 2014 kód výrobca: 868/0/0 výrobca: Victor International Gmb


 • Victor VicFun Set A Complete
  Victor VicFun Set A Complete

  Badmintonová sada VicFun Set A je ideálna voľba pre hobby hráčov, ktorí si chcú každou svojou voľnú chvíľku spríjemniť badmintonom. Sadu VicFun Set A tvoria dve takmer nezničiteľné rakety z kalenej ocele, dva nylonové košíčky s penovou hlavičkou, sieť s konštrukciou a upevňujúce šnúry s kolíkmi. Celá sada je zabalená v praktickom prenosnom obale s popruhom cez rameno.       parametre:   počet kusov: 1 sada príslušenstvo: 2x raketa, 2x košíček, 1x sieť s konštrukciou materiál: Oceľ, Nylon / Pena dĺžka: 660 mm hmotnosť: 120 g (raketa) / 930 g (sada) vypletená raketa: áno obal v cene: áno farba: rôzne farby výkonnosť: voľný čas ročné kolekcie: 2014 kód výrobca: 795/0/0 výrobca: Victor International GmbH..

  18.45 €
 • Speedminton S600 set
  Speedminton S600 set

  Speedmintonová sada S600 predstavuje kvalitné základné vybavenie pre prvý kontakt so speed badmintonom. Do sady patrí 2 pružné hliníkové rakety S600 s atraktívnym dizajnom, 3 loptičky (1x FUN pre začiatočníkov, 1x MATCH pre normálnu hru a 1x NIGHT pri zníženej viditeľnosti), 2 svietiace tyčinky, 1 záťažový krúžok do vetra, obal s popruhom na rameno a samozrejme aj návod.       parametre:   príslušenstvo: 2x raketa, 3x loptička, 2x tyčinka, 1x krúžok, obal, návod materiál: Hliník dĺžka: 580 mm hmotnosť: 180 g (raketa) veľkosť hlavy: 485 cm2 / 75 in2 vypletená raketa: áno vyváženie rakety: 285 mm obal v cene: 3/4, cez rameno farba: ružová / žltá / zelená výkonnosť: rekreační hráči ročné kolekcie: 2016 kód výrobca: 400065 výrobca: Speedminton GmbH..

  44.36 €
 • Speed Badminton 100 Set Complete sada raket
  Speed Badminton 100 Set Complete sada raket

  Speed badminton nebo také Speedminton je raketový sport, který v sobě kombinuje to nejlepší z badmintonu, squashe, tenisu, a který se dá hrát opravdu úplně všude. No a v sadě Speed Badminton 100 Set Complete dostanete vše (dvě hliníkové rakety, dvě sady míčků a sadu kurtů) pro stoprocentní prožitek z této úchvatné hry.Parametry:počet kusů:1 sadapříslušenství:2x raketa, 3x míček, 1x sada Shock Tube, 1x sada kurtůmateriál:Hliníkdélka:590 mm / 23,2 inhmotnost:raketa 180 g / sada 955 gvypletená raketa:anobarva:černá / zelenávýkonnost:rekreační hráčiroční kolekce:2014výrobce:Victor International GmbHwww výrobce:www.victor-international.com..

  58.78 €
 • VicFun Mini Set
  VicFun Mini Set

  VicFun Mini Badminton Set je perfektná detská bedmintonová sada predovšetkým pre voľné chvíle pri vode, na chate ... atď., Ale zároveň môže pomôcť pre získavanie prvých skúseností s badmintonom u budúcich bedmintonových šampiónov. Sadu VicFun Mini Badminton Set tvoria dve skrátené rakety, ale sa štandardne veľkou hlavou, takže pre deti je veľmi ľahké s raketou manipulovať a zároveň sa trafiť do košíčka a dva nylonové košíčky s penovou hlavičkou. Všetko je zabalené v transparentnom plastovom obale.       parametre:   príslušenstvo: 2x raketa, 2x košíček počet kusov: 1 sada materiál: Oceľ / Nylon / Pena dĺžka: 470 mm / 18,5 in hmotnosť: 105 g (raketa) veľkosť hlavy: štandardné vypletená raketa: áno obal v cene: áno farba: červená / žltá / strieborná výkonnosť: pre deti ročné kolekcie: 2014 kód výrobca:..

  10.31 €
 • Vicfun Speed set 2500
  Vicfun Speed set 2500

  Speed badminton alebo Speedminton je raketový šport, ktorý v sebe spája to najlepšie z badmintonu, squashu, tenisu, ktorý možno hrať naozaj všade. Set Speed Badminton 2500 je vhodný pre pokročilých hráčov, ktorí ocenia kompozit-karbónovú konštrukciu rámu rakety, rozšírenie hlavy pre vyšší výkon a extrémne odolný výplet s dlhou životnosťou.       parametre:   príslušenstvo: 2x raketa, 3x loptička počet kusov: 1 sada materiál: uhlíkový kompozit dĺžka: 590 mm hmotnosť: raketa 185 g / sada 600 g vypletená raketa: áno obal v cene: áno farba: čierna / červená / biela výkonnosť: pokročilí hráči ročné kolekcie: 2014..

  55.42 €
 • Set A Complete badmintonová sada
  Set A Complete badmintonová sada

  Badmintonová sada VicFun Set A je ideální volba pro hobby hráče, kteří si chtějí každou svojí volnou chvilku zpříjemnit badmintonem. Sadu VicFun Set A Complete tvoří čtyři téměř nezničitelné rakety z kalené oceli, dva nylonové košíčky s pěnovou hlavičkou, síť, výškově nastavitelná konstrukce a upevňující šňůry s kolíky. Celá sada je zabalena v praktickém přenosném obalu s popruhem přes rameno.Parametry:příslušenství:4x raketa, 2x košíček, 1x síť, 2x teleskop. tyč, 4x kolíkpočet kusů:1 sadamateriál:oceldélka:660 mmhmotnost:120 g (raketa) / 1.450 g (sada)obal v ceně:anobarva:žlutá / stříbrnávýkonnost:volný časroční kolekce:2014kód výrobce:795/0/1výrobce:Victor International GmbHwww výrobce:www.victor-international.com..

  29.54 €
 • Jóga set inSPORTline Complete
  Jóga set inSPORTline Complete

  Jóga set inSPORTline Complete je zložený z pomôcok na klasickú jógu, ale aj na pilates a power jógu, a to ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých. Obsahuje veľmi pohodlnú karimatku z príjemného a ľahko udržiavateľného materiálu. Ďalej je súčasťou jóga valec a jóga tehlička pre dokonalé pretiahnutie a prepnutie všetkého svalstva. Set obsahuje aj gumový expandér na preťahovanie a dosahovanie obtiažnejších pozícií, na ktorom je vyobrazených 14 základných cvikov, ktoré možno s týmto expandérom cvičiť. Posledným kusom setu je aerobic lopta, s ktorou možno cvičiť veľa cvikov od naťahovacích až po posilňovacie a takisto slúži ako balančná pomôcka.Jóga set inSPORTline Complete obsahuje: pohodlnú karimatku inSPORTline Yogine penový valec inSPORTline Evar Big jóga tehličku inSPORTline Bricky vo veľkosti S gumový expander..

  83.6 €
 • Harrows Sisalový terč se skříňkou Harrows Pro's Choice Complete Set
  Harrows Sisalový terč se skříňkou Harrows Pro's Choice Complete Set

  Pro's Choice Complete set obsahuje kompletní steelovou soupravu, která je neustále připravená ke hře. Kvalitní dubový kabinet s výsledkovou tabulí je doplněn sisalovým terčem Official Competition, dvěma sety mosazných šipek a navíc křídou a prachovkou pro zaznamenávání skóre hráčů...

  110.5 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb