Profesionálne bradlá s hrazdou BODY SOLID FCD

Profesionálne bradlá s hrazdou BODY SOLID FCD
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body Solid
Cena:565 €

patentované polstrovanie DuraFirm pre redukciu otlakov jednoduchý nástup a výstup oceľová konštrukcia s profilom 5x7,5 cm odolná práškovaná farba vhodné pre domáce alebo komerčné využitie rozmer d x š x v : 165 x 68,5 x 211 cm váha: 66 kg Technické parametre Šírka 68 cm Výška 211 cm Hmotnosť 66 kg Nosnosť produktu 200 kg


 • Body Solid FCD-STK - hrazda a bradlá s dopomocou
  Body Solid FCD-STK - hrazda a bradlá s dopomocou

  Hrazda a bradlá s dopomocou BODY SOLID FCD-STK kvalitné polstrovanie DuraFirm™ pre maximálny komfort hrazda a bradlá s dopomocou 2v1 jednoduché ovládanie šírka hrazdy až 106,5 cm záťažový stĺpec 95 kg (možnosť 136 alebo 180 kg, cena na vyžiadanie) biomechanická konštrukcia a izolácia správnych svalových skupín vhodné pre domáce alebo komerčné využitie rozmery: 165 x 137 x 211 cm váha: 217 kg vzdialenosť medzi bradlami 51 cm vzdialenosť od bradiel k vrchnému koncu 141 cm vzdialenosť medzi opierkami na ruky 44,5 cm vzdialenosť od vrchu k opierkam na ruky 136 cm Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných..

  1600 €
 • Body Solid GDCC210 - kladky s hrazdou 2x72,5 kg
  Body Solid GDCC210 - kladky s hrazdou 2x72,5 kg

    Functional Trainer BODY SOLID GDCC210 vertikálne kladky so sklolaminátovými kladkami oceľová konštrukcia s priemerom profilu 5 x 10 cm, ošetrená elektrostatickým náterom oceľové lanká s priemerom 4,8 mm s nosnosťou až 1000 kg 20 nezávislých výškových pozícií pre kladky s rozsahom až 180 stupňov 2x72,5 kg záťaží, možnosť cvičiť nezávisle na obidvoch pogumované rukoväte adaptérov vhodné pre domáce alebo komerčné využitie vstavaná hrazda pre rozšírenie cvikov Stabilná a odolná konštrukcia pre zdokonaľovanie sa v rovnováhe, koordinácií a stability. Úspora miesta, dve nezávislé kladky to je všetko čo potrebujete k budovaniu svalovej hmoty. Rozmery: 147 x 107 x 213 cm Váha: 280 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme..

  1800 €
 • Stacionární bradla a hrazdou MARBO MS-U110
  Stacionární bradla a hrazdou MARBO MS-U110

  Bradla s hrazdou MARBO MS-U110. Produkt ze serie SEMI-PRO určený pouze pro rekreační využití, avšak toto označení nijak neznevažuje toto robustní zařízení s profilem 50x50mm. Kvalitní provedení zaručuje plnou stabilitu, která je tolik potřebná. Bradla a hrazda jsou skvělou multifunkční kombinací, díky které zvládnete trénink více svalových partií pomocí vlastní váhy. Serie HOME obdržela Top Security Certificate - udělován za bezpečnost a dodržování platných norem ze strany Evropské kvality. Parametry: Profil: 50x50x2 mm Rozměr bradel: délka: 119 cm šířka: 120 cm výška: 209 cm Maximální zatížení: 150 kg Váha: 59 kg Upozornění: Třída: H, zařízení není určeno pro komerční použití Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti Záruka: 24 měsíců ..

  402.5 €
 • Multifunkční bradla a hrazdou MARBO MS-U110
  Multifunkční bradla a hrazdou MARBO MS-U110

  Bradla s modelom MARBO MS-U110. Produkt série SEMI-PRO je určený výhradne na rekreačné účely, tento dizajn však nezabúda na robustné zariadenie s profilom 50 x 50 mm. Vysokokvalitný dizajn zaisťuje plnú stabilitu, ktorá je tak potrebná. Brads and barrows sú skvelá multifunkčná kombinácia, ktorá vám pomôže pri výcviku svalov s vlastnou hmotnosťou. Spoločnosť Serie HOME získala ocenenie Najvyššie bezpečnostné osvedčenie - udelené za bezpečnosť a dodržiavanie platných európskych noriem.     parametre:   Profil: 50x50x2 mm Rozmery lúčov: dĺžka: 119 cm šírka: 120 cm výška: 209 cm Maximálne zaťaženie: 150 kg Hmotnosť: 59 kg   Upozornenie:   Trieda: H, zariadenie nie je určené na komerčné účely Certifikát, štandard: Bezpečnostný certifikát Záruka: 24 mesiacov..

  387.8 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • Profesionálné stopky SPARTAN
  Profesionálné stopky SPARTAN

  Profesionálne stopky SPARTAN sú určené pre náročných časomerača. Meria s presnosťou: 1/100 sek hodiny Základné funkcie: - stopky - alarm - dátum - Priebežné meranie stanoveného časového intervalu Stopky sú vodotesné...

  18.52 €
 • FKR bradlá Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion
  FKR bradlá Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion

  Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy ..

  218.5 €
 • FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion
  FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion

  Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy ..

  218.5 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb