Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench

Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:690 €

Lavica je vybavená tromi pármi odkladacích úchytov pre činku. Sedadlo s opierkou chrbta do pravého uhla je navrhnuté pre efektívne posilňovanie v sede. Kvalitný silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica je potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 106 cm, šírka 125,8 cm, výška 182,3 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju Technické parametre   Celkový rozmer 106 x 125,8 x 182,3 cm Dĺžka 106 cm Šírka 125,8 cm Výška 182,3 cm Hmotnosť 58 kg


 • Profesionálna bench lavica Body Solid SIB359G Incline Bench
  Profesionálna bench lavica Body Solid SIB359G Incline Bench

  Výškovo regulovateľné sedadlo a šikmá opierka chrbta umožňuje ľahké prispôsobenie lavice všetkým výškam postavy. Kvalitne silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 155,2 cm, šírka126,3 cm, výška157 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od..

  690 €
 • BODY SOLID S2SP-3 SHOULDER PRESS - stroj tlaky na ramená 140 kg
  BODY SOLID S2SP-3 SHOULDER PRESS - stroj tlaky na ramená 140 kg

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore.   nastaviteľné sedadlo ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 140 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické parametre: Rozmery dxšxv:..

  2460 €
 • Posilňovací stroj na ramená Body Solid SSP800 Shoulder Press
  Posilňovací stroj na ramená Body Solid SSP800 Shoulder Press

  Mohutný rám stroja je konštrukčne navrhnutý aby odolával extrémnemu namáhaniu pri komerčnom dennom používaní. S týmto posilňovacím strojom budú Vaše hrudné svaly a tricepsy pri každodennom tréningu správne, rovnomerne a bezpečne zaťažované.  Presný ergonomický chod zabezpečujú samomazné odľahčené bronzové puzdrá. Dokopy tieto vlastnosti zaručujú maximálne príjemný a hladký priebeh tréningu na tomto posilňovacom stroji. Pri pravidelnom používaní posilňovacieho stroja Incline Press Machine sa Vaše svaly začnú v krátkej dobe formovať presne podľa Vašich predstáv.  Technický popis: mohutný rám zváraný zo všetkých štyroch strán profilu vysoko odolný povrch prístroja proti poškriabaniu a oderu kvalitné vysokopevnostné lanká samomazné odľahčené bronzové puzdrá ergonomicky tvarovateľné sedadlo odolné proti..

  2275 €
 • Body Solid SFB349G profesionálna rovná lavica na benchpress
  Body Solid SFB349G profesionálna rovná lavica na benchpress

  Odolné dva krát prešité čalúnenie Mohutný rám, z 5 x 7,5 cm oceľových profilov 3 pevné tŕne na odkladanie činky  Odolný náter - strieborná metalíza Ideálne riešenie pre domáce aj komerčné použitie  Olympijská lavica má 3 pozície pre činku Technické špecifikácie: Rozmery: D 173 cm x Š 126,5 cm x V 122 cm Hmotnosť: 63,5 kg Farba : šedá, čierne polstrovanie Body-Solid si je kvalitou svojich výrobkov na toľko istý, že Vám ponúka DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU NA RÁM! Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi..

  660 €
 • Zaklonená profesionálna posilňovacia lavica Body Solid SDB351G
  Zaklonená profesionálna posilňovacia lavica Body Solid SDB351G

  Lavica je vybavená opierkami pre zachytenie nôh s reguláciou vzdialenosti. Vysoký používateľský komfort zaisťuje mäkké a príjemné čalúnenie odolné proti opotrebeniu a vlhkosti. Lavica je vybavená tromi pármi odkladacích úchytok pre činku. Kvalitný silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu vysoko odolný povrch proti poškriabaniu a olupovaniu lavica potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - doporučujeme pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu vhodné aj pre domáce použitie stojná plocha pre asistujúcu osobu pri zabezpečení činky nie je súčasťou balenia (voliteľné príslušenstvo) Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na..

  689 €
 • Body Solid Glute and Ham profesionálna hyperextenzia SGH500
  Body Solid Glute and Ham profesionálna hyperextenzia SGH500

  Špecialisti navrhujúci túto vynikajúcu hyperextenziu patria k špičke vo všetkých typoch fitness zariadení a tak patria nimi navrhnuté stroje k najpopulárnejším posilňovacím zariadeniam vo svete vôbec. Body-Solid SGH500 GLUT & Ham poskytuje široké využitie pre precvičenie  brušných svalov, chrbta a šikmých svalov. SGH500 je znakom dlhoročnej tradície a kombinuje kvalitu a životnosť za skutočne úžasnú cenu. SGH500 je skonštruovaný z kvalitných a mohutných oceľových rámov 5 x 7,6 cm a tak sa netreba báť o jeho životnosť. Polstrované časti je samozrejme možné prispôsobiť k potrebám cvičenca, bez ohľadu na jeho telesnú výšku. Polstrovanie ktoré zabezpečuje pohodlnosť pri cvičení je vyrobené z vysoko kvalitnej peny, pokrytej exkluzívnym DuraFirm čalúnením, zabezpečujúcim dlhú životnosť. Body-Solid SGH500 GLUT & Ham..

  660 €
 • PRO CLUBLINE Shoulder press LVSP- Stroj na ramena
  PRO CLUBLINE Shoulder press LVSP- Stroj na ramena

  Štýlová nakladacia lavica na ramená od BODY SOLID LVSP - SHOULDER PRESS. odolná elektrostaticky nanesená farba odolná poškriabaniu odolné dvojito prešívané čalúnenie ložiská vo všetkých otočných čapoch nastaviteľné ramená pre užívateľov všetkých veľkostí s plynovými piestami ergonomické rukoväte po stranách praktické držiaky na kotúče celá konštrukcia je navrhnutá maximálne biomechanicky nezávislé každé rameno pre dokonalejšie precvičenie konštrukcia s rámom o hrúbke 5x7,5 cm kotúče nie sú v cene Rozmery (dxšxv): 126x 134 x 133 cm Body-Solid si je kvalitou svojich výrobkov na toľko istý, že Vám ponúka DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU NA RÁM! Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme..

  860 €
 • Body Solid Nastaviteľná lavica bench SFID325
  Body Solid Nastaviteľná lavica bench SFID325

  Extrémne pevný, 5 x 7,65 cm oceľový rám Nastaviteľná opierka chrbta a sklon sedadla Silné a odolné polstrovanie Transportné kolieska pre ľahkú manipuláciu Opierka chrbta umožňuje sklon (15, 30, 45, 60, 80 stupňov, ale tiež -18 stupňov - "dole hlavou") Nastavenie sedadla je možné na 10 a 18 stupňov Ideálne ako na domáce, tak aj na komerčné účely do posilňovní Nová profesionálna lavica Body-Solid SFID325 je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky každej školskej, firemnej, hotelovej ale aj komerčnej posilňovne. Univerzálne nastaviteľné lavičky sú dôležitou súčasťou akéhokoľvek fitnesscentra. SFID325 je cenovo dostupná lavica vysokej kvality, s ktorou bude spokojný aj ten najnáročnejší zákazník. Nastavenie sklonu lavičky je možné z hodnoty -18 stupňov až na 80 stupňov, čo je nadštandardom v oblasti univerzálnych..

  500 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb