Profesionálna bench lavica Body Solid SIB359G Incline Bench

Profesionálna bench lavica Body Solid SIB359G Incline Bench
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:690 €

Výškovo regulovateľné sedadlo a šikmá opierka chrbta umožňuje ľahké prispôsobenie lavice všetkým výškam postavy. Kvalitne silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 155,2 cm, šírka126,3 cm, výška157 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju. Technické parametre Celkový rozmer 152,5 x 125 x 155 cm Dĺžka 152,5 cm Šírka 125 cm Výška 155 cm


 • Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench
  Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench

  Lavica je vybavená tromi pármi odkladacích úchytov pre činku. Sedadlo s opierkou chrbta do pravého uhla je navrhnuté pre efektívne posilňovanie v sede. Kvalitný silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica je potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 106 cm, šírka 125,8 cm, výška 182,3 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa..

  690 €
 • Body Solid SFB349G profesionálna rovná lavica na benchpress
  Body Solid SFB349G profesionálna rovná lavica na benchpress

  Odolné dva krát prešité čalúnenie Mohutný rám, z 5 x 7,5 cm oceľových profilov 3 pevné tŕne na odkladanie činky  Odolný náter - strieborná metalíza Ideálne riešenie pre domáce aj komerčné použitie  Olympijská lavica má 3 pozície pre činku Technické špecifikácie: Rozmery: D 173 cm x Š 126,5 cm x V 122 cm Hmotnosť: 63,5 kg Farba : šedá, čierne polstrovanie Body-Solid si je kvalitou svojich výrobkov na toľko istý, že Vám ponúka DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU NA RÁM! Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi..

  660 €
 • Zaklonená profesionálna posilňovacia lavica Body Solid SDB351G
  Zaklonená profesionálna posilňovacia lavica Body Solid SDB351G

  Lavica je vybavená opierkami pre zachytenie nôh s reguláciou vzdialenosti. Vysoký používateľský komfort zaisťuje mäkké a príjemné čalúnenie odolné proti opotrebeniu a vlhkosti. Lavica je vybavená tromi pármi odkladacích úchytok pre činku. Kvalitný silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu vysoko odolný povrch proti poškriabaniu a olupovaniu lavica potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - doporučujeme pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu vhodné aj pre domáce použitie stojná plocha pre asistujúcu osobu pri zabezpečení činky nie je súčasťou balenia (voliteľné príslušenstvo) Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na..

  689 €
 • Posilňovacia lavica Finnlo Incline Bench 3865
  Posilňovacia lavica Finnlo Incline Bench 3865

  - Posilňovacie lavice - Nastavenie opierky chrbta (až o 90 stupňov) - 6x - Nastavenie sedla: 3x - Opierka chrbta: 80 cm   Technické detaily: Veľkosť: 150 cm x 54 cm x 140 cm Maximálna záťaž: 250 kg   farba: čierna / antracit..

  289 €
 • Posilňovacia lavica Finnlo 3886 Design Line Incline Bench
  Posilňovacia lavica Finnlo 3886 Design Line Incline Bench

  Posilňovacie lavice profesionálne s nastaviteľnou polohou opierky a sedadla. Nosnosť 300kg. - Posilňovacie lavice - Nastavenie opierky chrbta (až o 90 stupňov) - 9x - Nastavenie sedla: 3x - Nastaviť sedlo možno pomocou nožného pedálu - Rozmery opierky chrbta: 81 x 30 cm   Technické detaily: Veľkosť: 126 cm x 51 cm x 60-133 cm Maximálna záťaž: 300 kg   farba: antracit / čierna..

  349 €
 • Body Solid Glute and Ham profesionálna hyperextenzia SGH500
  Body Solid Glute and Ham profesionálna hyperextenzia SGH500

  Špecialisti navrhujúci túto vynikajúcu hyperextenziu patria k špičke vo všetkých typoch fitness zariadení a tak patria nimi navrhnuté stroje k najpopulárnejším posilňovacím zariadeniam vo svete vôbec. Body-Solid SGH500 GLUT & Ham poskytuje široké využitie pre precvičenie  brušných svalov, chrbta a šikmých svalov. SGH500 je znakom dlhoročnej tradície a kombinuje kvalitu a životnosť za skutočne úžasnú cenu. SGH500 je skonštruovaný z kvalitných a mohutných oceľových rámov 5 x 7,6 cm a tak sa netreba báť o jeho životnosť. Polstrované časti je samozrejme možné prispôsobiť k potrebám cvičenca, bez ohľadu na jeho telesnú výšku. Polstrovanie ktoré zabezpečuje pohodlnosť pri cvičení je vyrobené z vysoko kvalitnej peny, pokrytej exkluzívnym DuraFirm čalúnením, zabezpečujúcim dlhú životnosť. Body-Solid SGH500 GLUT & Ham..

  660 €
 • Body Solid Nastaviteľná lavica bench SFID325
  Body Solid Nastaviteľná lavica bench SFID325

  Extrémne pevný, 5 x 7,65 cm oceľový rám Nastaviteľná opierka chrbta a sklon sedadla Silné a odolné polstrovanie Transportné kolieska pre ľahkú manipuláciu Opierka chrbta umožňuje sklon (15, 30, 45, 60, 80 stupňov, ale tiež -18 stupňov - "dole hlavou") Nastavenie sedadla je možné na 10 a 18 stupňov Ideálne ako na domáce, tak aj na komerčné účely do posilňovní Nová profesionálna lavica Body-Solid SFID325 je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky každej školskej, firemnej, hotelovej ale aj komerčnej posilňovne. Univerzálne nastaviteľné lavičky sú dôležitou súčasťou akéhokoľvek fitnesscentra. SFID325 je cenovo dostupná lavica vysokej kvality, s ktorou bude spokojný aj ten najnáročnejší zákazník. Nastavenie sklonu lavičky je možné z hodnoty -18 stupňov až na 80 stupňov, čo je nadštandardom v oblasti univerzálnych..

  500 €
 • Finnlo Incline Bench 3865
  Finnlo Incline Bench 3865

  - Posilňovacie lavice - Nastavenie opierky chrbta (až o 90 stupňov) - 6x - Nastavenie sedla: 3x - Opierka chrbta: 80 cm   Technické detaily: Veľkosť: 150 cm x 54 cm x 140 cm Maximálna záťaž: 250 kg   farba: čierna / antracit..

  289 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb