Posilňovací adaptér Combo pre posilňovanie chrbta RCB4811

Posilňovací adaptér Combo pre posilňovanie chrbta RCB4811
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Príslušenstvo k posilňovacím strojom
Dodávateľ:Insportline
Cena:36 €

Posilňovací adaptér Combo RCB4811 Vám umožní premeniť Vašu posilňovaciu vežu s hornou kladkou v univerzálny posilňovač hornej časti tela. Vďaka týmto adaptérom je výmena veľmi jednoduchá. Adaptér Combo RCB4811 je vhodný pre posilňovanie chrbtových svalov.Technický popis:  tyč vyrobená z kvalitnej ocele hmotnosť: 5,2kg dĺžka: 120cm priemer tyče: 25mm


 • Posilňovač chrbta a ramien Body-Solid SRM-1700G-2
  Posilňovač chrbta a ramien Body-Solid SRM-1700G-2

  Seated Row Machine je komerčný posilňovací stroj pre posilňovanie chrbtových svalov a svalov ramien. Tento posilňovač poskytuje najefektívnejšie precvičovanie ramien, rúk a chrbta pre ženy aj mužov všetkých vekových a výkonnostných kategórií. Robustné, komfortné a plne nastaviteľné sedadlo a podpierka hrudníka umožňuje plnohodnotné precvičovanie širokého chrbtového svalu a svalov hornej časti chrbta. Súčasne však eliminuje namáhanie spodnej časti chrbta a tréning je tak maximálne efektívny. Unikátne vertikálne a horizontálne úchopy sú uchytené pomocou samomazných bronzových ložisiek, ktoré sa otáčajú na pevných kovových osách pre zaistenie maximálnej sily, odolnosti a ľahkého chodu. Každý úchop je umiestnený na samostatnom tiahle tak, aby počas cvičenia bolo možné docieliť izolovaného tréningu chrbtových..

  1163. €
 • Masážna opora chrbta inSPORTline Lombi
  Masážna opora chrbta inSPORTline Lombi

  Masážna opora chrbta inSPORTline Lombi je ideálnou pomôckou pri cvičení, kedy potrebujete pretiahnúť chrbát. K efektívnejšiemu pretiahnutiu má masážna opora chrbta tri nastaviteľné polohy, ktoré určujú prehyb chrbtice. Na zvýšenie účinnosti slúži 20 masážnych bodov, ktoré príjemne masírujú okolie chrbtice. Pri používaní masážnej opory chrbta inSPORTline Lombi dochádza k celkovej relaxácii a uvoľneniu tela. Masážna opora chrbta sa dá tiež použiť pri riadení automobilu či sedení na stoličke.Technický popis: 20 masážnych bodov 3 nastaviteľné polohy (poloha 1 - výška 6 cm, poloha 2 - výška 9 cm, poloha 3 - 11 cm) zloženie z dvoch dielov ľahko zostaviteľné možnosť použiť pri sedení na stoličke materiál: tvrdený plast rozmery: dĺžka 40,6 cm x šírka 25,4 cm x výška 2,9 cm nosnosť: 110 kg vhodné pre domáce..

  17.6 €
 • SPARTAN Ochrana chrbta senior L
  SPARTAN Ochrana chrbta senior L

  Speciální ochranná a nárazuvzdorná vesta...

  29.9 €
 • Vak na posilňovanie s úchopmi inSPORTline FitBag - 20 kg
  Vak na posilňovanie s úchopmi inSPORTline FitBag - 20 kg

  Posilňovací vak FitBag je blesková prípravana tréning, mobilnosť záťaže, rôzne varianty úchopu a v neposlednom rade dokonalá skladovateľnosť, robia z FitBagu výbornú mobilnú pomôcku pre kondičný a lyžiarsky tréning. Výborne sa osvedčuje pri balančných cvičeniach, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy. Naviac mobilné držadlá válca FitBag, ktoré umožňujú meniť šírku a spôsob úchopu, predstavujú zmnohonásobenie cvičebných variácií a umožňujú funkčné zapojenie svalov v rámci komplexného pohybu. Pri cvičení s vakom inSPORTline dochádza k javu zvanom funkčná impulzácia sily. Funkčná impulzácia je veľmi podobná javom, nastávajúcich pri riešení zložitých situácií v alpskom lyžovaní (nerovnosť na trati, neočakavateľné zarezanie lyže, záklon tela). Technický popis:  vyrobené z kvalitného..

  56.9 €
 • Posilňovacie koliesko na posilňovanie brucha JORDAN POWER WHEEL
  Posilňovacie koliesko na posilňovanie brucha JORDAN POWER WHEEL

  Veľmi rýchlo budete na vlastnej koži cítiť účinky tréningu na Price vaším telom. Najmä potom na hrudi, pažiach lýtkach, stehenných svaloch, chrbtových svaloch, predovšetkým šikmých. Wheel je vhodný pre všetkých, ktorí chcú niečo robiť pre svoje telo. Hodí sa ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, ktorí si chcú spestriť a doplniť svoj fitness program. Šírka: 57 cm Priemer: 35 cm ..

  60.59 €
 • Vak na posilňovanie s úchopmi inSPORTline FitBag - 10 kg
  Vak na posilňovanie s úchopmi inSPORTline FitBag - 10 kg

  Posilňovací vak FitBag je blesková prípravana tréning, mobilnosť záťaže, rôzne varianty úchopu a v neposlednom rade dokonalá skladovateľnosť, robia z FitBagu výbornú mobilnú pomôcku pre kondičný a lyžiarsky tréning. Výborne sa osvedčuje pri balančných cvičeniach, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy. Naviac mobilné držadlá válca FitBag, ktoré umožňujú meniť šírku a spôsob úchopu, predstavujú zmnohonásobenie cvičebných variácií a umožňujú funkčné zapojenie svalov v rámci komplexného pohybu. Pri cvičení s vakom inSPORTline dochádza k javu zvanom funkčná impulzácia sily. Funkčná impulzácia je veľmi podobná javom, nastávajúcich pri riešení zložitých situácií v alpskom lyžovaní (nerovnosť na trati, neočakavateľné zarezanie lyže, záklon tela). Technický popis:  vyrobené z kvalitného..

  45.4 €
 • RP01 LANO K POSILŇOVÁNIE HMS
  RP01 LANO K POSILŇOVÁNIE HMS

  Lano RP01 je skvělou pomůckou k rozvoji síly, kondice, vytrvalosti a výbušnosti. Crossfitové lano je velmi oblíbené mezi příznivci funkčního tréninku. Také je velmi vhodným doplňkem pro posílení horních částí těla, zejména ramen a paží. Lano je velmi efektivní pomůckou pro trénink bojových sportů. Na konci je vybaveno ochrannými kryty pro lepší uchopení. Posilovací lano Spartan zlepšuje koordinaci, vytrvalost a smysl pro rovnováhu. Díky kvalitnímu provedení můžete lano využívat jak v tělocvičně, tak venku. Parametry: Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu Velmi odolný Konce jsou zajištěny proti roztřepení Délka: 12m Průměr: 50mm Váha: 17,4kg Upozornění: Certifikát, norma: Záruka: 24 měsíců ..

  133.0 €
 • Sedona Combo (SD-P9150)
  Sedona Combo (SD-P9150)

  Sušička čerstvých potravin Sedona Combo je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře. Všechny tyto vychytávky se doplňují a přinášejí nesrovnatelnou možnost kontroly a nejtiššího provozu.  S revolučním dvoustupňovým sekvenčním nastavením teploty a času (TST) je ovládání ještě dokonalejší. Toto nastavení umožňuje spustit sušičku Sedona Combo s úvodní vyšší teplotou a následně ji automaticky snížit až do konce procesu řízeného sušení. Automatické nastavení TST umožňuje zkrátit čas sušení, přičemž zcela zachovává obsah vzácných enzymů. Některé ovoce a zelenina s vyšším obsahem vody vyžadují vyšší úvodní teplotu, která zabrání fermentaci. Díky vysokému obsahu vody roste vnitřní teplota surovin velmi..

  554.1 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb