Mikasa SKV5 č. 5

Mikasa SKV5 č. 5
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Volejbal
Dodávateľ:Mikasa
Cena:20.7 €

Volejbalový míč SKV5 je konstruován z pěnového materiálu EVA, který dodává tomuto speciálnímu míči velmi jemný omak a minimalizuje nárazy do rukou během hry. Velmi dobře viditelný MIKASA 8-mi panelový dezén v modré a žluté barvě dodá nejmladším volejbalistům okamžitou důvěru a rychlé sžití s míčem. Sametově jemný povrch míče  podporuje u dětí kladný vztah k volejbalu i v dalších letech.Konstrukce:- Vnitřní: Navinutá tkanina- Vnější: EVA pěnový materiál- Hmotnost: 160 – 180 g- Obvod: 645 – 665 mm- Kategorie: FIVB InspectedParametry:vzdušnice:butyl kaučukhomologováno:FiVBmateriál:EVA pěnový materiáltechnologie:lepenývelikost:5hmotnost:160 - 180 gbarva:modrá / žlutávýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2014kód výrobce:SKV5výrobce:Mikasawww výrobce:www.mikasasports.co.jp


 • SKV5 Kids volejbalový míč č. 5
  SKV5 Kids volejbalový míč č. 5

  Volejbalový míč SKV5 je konstruován z pěnového materiálu EVA, který dodává tomuto speciálnímu míči velmi jemný omak a minimalizuje nárazy do rukou během hry. Velmi dobře viditelný MIKASA 8-mi panelový dezén v modré a žluté barvě dodá nejmladším volejbalistům okamžitou důvěru a rychlé sžití s míčem. Sametově jemný povrch míče  podporuje u dětí kladný vztah k volejbalu i v dalších letech. Konstrukce: Vnitřní: Navinutá tkanina Vnější: EVA pěnový materiál Hmotnost: 160 – 180 g Obvod: 645 – 665 mm Kategorie: FIVB Inspected ..

  20.7 €
 • SPARTAN Lopta MIKASA VXL 20 BEACH CLASSIC
  SPARTAN Lopta MIKASA VXL 20 BEACH CLASSIC

  Z mäkkého povrchového materiálu z PU 18-dielny špeciálny ventil F.I.V.B. Oficiálne veľkosť a hmotnosť..

  25 €
 • Mikasa VX30
  Mikasa VX30

  Mikasa VXT-30 je nový súťažný lopta určená pre plážový volejbal. Vychádza z modelu VLS-300 (olympijský loptu) a je oficiálnym hracom loptou FIVB. Šitý technologicky vylepšeným systémom. Materiál - syntetická koža.       parametre:   homologované: FIVB materiál: syntetická koža technológia: strojovo šitý veľkosť: 5 hmotnosť: 280 g farba: biela / tm. modrá / tm. žltá výkonnosť: súťažné ročné kolekcie: 2014 kód výrobca: VXT-30 výrobca: Mikasa..

  40.18 €
 • Mikasa VLS300
  Mikasa VLS300

  MIKASA predstavila novú loptu pre plážový volejbal, dôstojného nástupcu legendárneho modelu VLS200, ktorý poznáme zo všetkých významných svetových súťaží, vrátane olympijských hier. Tento nový model bol schválený ako oficiálna beach volejbalová lopta FIVB. To znamená, že sa s ním stretneme na všetkých významných svetových súťažiach vrátane Olympijských hier v Londýne v roku 2012.   10-tich panelový oficiálna lopta FIVB pre plážový volejbal. Jeho konštrukciu tvoria jedinečný zakrivený panel vytvorený firmou MIKASA. Jeho prednosťou je extrémne dobrá viditeľnosť pre obe strany - hráčov i divákov. VLS300 je vyrobený z novo vyvinutého, jemnejšieho povrchového materiálu, ktorý pôsobí v rukách počas hry pohodlnejšie.   Vnútorná strana panelov je upravená gumovým náterom, ktorý zlepšuje odolnosť VLS300 proti vode a..

  62.11 €
 • Mikasa PRESTIGE MVA200 č. 5
  Mikasa PRESTIGE MVA200 č. 5

  MIKASA predstavila úplne novú technológiu volejbalových lôpt pod radom "MVA". Jedná sa o osempanelovú technológiu s celkom novým základným "dimple" materiálom, ktorý prispieva k lepšej kontrole lopty a stabilite pri lete. Výsledkom novej farebnej kombinácie a rozloženie panelov je oveľa lepšia viditeľnosť lopty pri hre.       parametre:   homologované: FIVB vzdušnica: butyl kaučuk materiál: syntetická koža technológia: lepený / 8 panelov veľkosť: 5 hmotnosť: 280 g farba: tm. modrá / tm. žltá výkonnosť: súťažné ročné kolekcie: 2014 výrobca: Mikasa..

  71.9 €
 • Mikasa Soft MVA330 č. 5
  Mikasa Soft MVA330 č. 5

  MIKASA predstavila úplne novú technológiu volejbalových lôpt pod radom "MVA". Jedná sa o osempanelovú technológiu s celkom novým základným "dimple" materiálom, ktorý prispieva k lepšej kontrole lopty a stabilite pri lete. Výsledkom novej farebnej kombinácie a rozloženie panelov je oveľa lepšia viditeľnosť lopty pri hre. Lopta MVA 330 je vyrobený z veľmi kvalitného soft materiálu, obdobnú technológií ako "olympijský" MVA-200. Táto lopta je schválený FiVB pre súťažnú hru a tréningy.       parametre:   homologované: FiVB vzdušnica: butyl kaučuk materiál: syntetická koža technológia: lepený / 8 panelov veľkosť: 5 hmotnosť: 280 g farba: tm. modrá / tm. žltá výkonnosť: tréningový ročné kolekcie: 2014 výrobca: Mikasa..

  35.49 €
 • Mikasa MVA 300 COMPETITION č. 5
  Mikasa MVA 300 COMPETITION č. 5

  MIKASA predstavila úplne novú technológiu volejbalových lôpt pod radom "MVA". Jedná sa o osempanelovú technológiu s celkom novým základným "dimple" materiálom, ktorý prispieva k lepšej kontrole lopty a stabilite pri lete. Výsledkom novej farebnej kombinácie a rozloženie panelov je oveľa lepšia viditeľnosť lopty pri hre. Lopta MVA 300 je vyrobený z rovnakého materiálu a rovnakou technológiou ako "olympijský" MVA 200. Tento PRO MODEL je homologovaný FIVB pre vrcholové súťaže.       parametre:   vzdušnica: butyl kaučuk homologované: FIVB materiál: syntetická koža technológia: lepený / 8 panelov veľkosť: 5 hmotnosť: 280 g farba: tm. modrá / tm. žltá výkonnosť: súťažné ročné kolekcie: 2014 výrobca: Mikasa..

  59.11 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb