Meteor Professional Plus Revolution č. 5

Meteor Professional Plus Revolution č. 5
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Volejbal
Dodávateľ:Meteor
Cena:24.4 €

Tréninkový míč vyrobený z měkkého, ale velmi odolného materiálu vyvinutého v Japonsku. Míč perfektně drží tvar i vzduch. Vyjímečností tohoto míče je perforovaný povrch pro zlepšení aerodynamiky a přilnavosti.Parametry:vzdušnice:Latexmateriál:Clarino Polyuretantechnologie:lepenývelikost:5hmotnost:270 gbarva:modrá/ tm. žlutávýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2013kód výrobce:10024výrobce:Meteorwww výrobce:www.hurtowniasportowa.eu


 • Sánkarskej tanier METEOR
  Sánkarskej tanier METEOR

  Tanier je vyrobený z odolného, silného plastu. Možnosť posedu na tanieri, je variabilné - možno na ňom kľačať, či sedieť. Určenie smeru jazdy, možno ovládať náklonom vpravo, či vľavo. Určené pre rekreačný šport. Použitie je možné aj pre dospelých...

  7.9 €
 • Meteor Carbon č. 5
  Meteor Carbon č. 5

  Velmi kvalitní volejbalový míč pro pokročilé hráče. Míč se vyznačuje měkkým povrchem a je tak příjemný na dotek. Míč má oficiální hmotnost a rozměr.Parametry:vzdušnice:Latexmateriál:PVCtechnologie:ručně šitývelikost:5hmotnost:295 gbarva:modrá / bílá / černávýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2017kód výrobce:10074výrobce:Meteorwww výrobce:www.meteor.pl..

  10.54 €
 • METEOR PRO SYSTEM vel. 4
  METEOR PRO SYSTEM vel. 4

  Systém Meteor Pro sú futbalové rukavice určené pre brankárov, ktorí sa chytia v nižších súťažiach od juniorov po dospelých. Tieto brankářské rukavice boli navrhnuté a vyrobené tak, aby chránili ruky, hlavne prsty a aby fungovali za všetkých klimatických podmienok.   anatomický štíh rukavic 3mm silná latexová dlaň ultrazvukový systém podélné výstuhy v prstoch Ochrana prstov 5cm široká bandáž cez náramok s dvojitým suchým zipsom To všetko v atraktívnom dizajne a za atraktívnu cenu. Pre výber správnej veľkosti navštívte našu Poradnu.       parametre:   počet kusov: 1 pár materiál: 70% polyuretán / 30% polyester technológia: Ultra grip systém / Ochrana prstov veľkosť: 4 - 10 hmotnosť: 200 g (veľkosť 7) farba: biela / zelená / modrá výkonnosť: nižšia konkurencia ročník kolekcie: 2014 kód výrobcu: 03014 -..

  13.31 €
 • Meteor VR-1 č. 5
  Meteor VR-1 č. 5

  Velmi kvalitní volejbalový míč pro pokročilé hráče. Míč se vyznačuje měkkým povrchem a je tak příjemný na dotek. Míč má oficialní hmotnost a rozměr.Parametry:vzdušnice:Latexmateriál:Polyuretantechnologie:lepenývelikost:5hmotnost:265 gbarva:žlutá / modrá / bílávýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2015kód výrobce:10056výrobce:Meteorwww výrobce:www.meteor.pl..

  13.86 €
 • METEOR LEGEND č. 5
  METEOR LEGEND č. 5

  Velmi kvalitní volejbalový míč pro pokročilé hráče. Míč se vyznačuje měkkým povrchem a je tak příjemný na dotek. Míč má oficialní hmotnost a rozměr.Parametry:vzdušnice:Latexmateriál:Polyuretantechnologie:ručně šitývelikost:5hmotnost:260 gbarva:bílá / červená / zelenávýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2015kód výrobce:10072výrobce:Meteorwww výrobce:www.meteor.pl..

  12.38 €
 • Meteor VR-2 č. 5
  Meteor VR-2 č. 5

  Velmi kvalitní volejbalový míč pro pokročilé hráče. Míč se vyznačuje měkkým povrchem a je tak příjemný na dotek. Míč má oficialní hmotnost a rozměr.Parametry:vzdušnice:Latexmateriál:Polyuretantechnologie:lepenývelikost:5hmotnost:265 gbarva:červená / žlutá / bílávýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2015kód výrobce:10057výrobce:Meteorwww výrobce:www.meteor.pl..

  13.86 €
 • Meteor pánská mikina M;černá-šedá
  Meteor pánská mikina M;černá-šedá

  Pánská funkční mikina s krátkým zipem. Mikina je zhotovená kombinací velmi jemných elastických funkčních vláken Polyamid a Elastan. Díky nim mikina rychle absorbuje pot a odvádí ho směrem od těla do vnějších vrstev a uschne. Mikina udržuje optimální tělesnou teplotu, zabraňuje zápachu a neomezuje v pohybu. Složení: 96% polyamid, 4% elastanParametry:země původu:Slovensko materiál:96% polyamid; 4% elastanwww výrobce:www.brubeck.pl..

  27.36 €
 • Meteor Ultra Touch modrá-žlutá;č. 5
  Meteor Ultra Touch modrá-žlutá;č. 5

  Kvalitní volejbalový míč Meteor Ultra Touch je určený na trénink nebo do škol. Vyznačuje se měkkým povrchem, který je velmi příjemný na dotek. Míč má oficiální hmotnost a rozměr.Parametry:vzdušnice:Latexmateriál:Polyuretantechnologie:strojově šitývelikost:5hmotnost:275 gbarva:různé barvyvýkonnost:tréninkovýroční kolekce:2015kód výrobce:10017výrobce:Meteorwww výrobce:www.hurtowniasportowa.eu..

  11.83 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb