• Merco Classic 20
  Merco Classic 20

  Lacná hliníková bedmintonová raketa českej značky MERCO s kvalitným titánovým výpletom, ideálna voľba pre rekreačných hráčov, ktorí nechcú moc investovať a zároveň si chcú zahrať už s kvalitnou raketou. V cene dodávky je aj obal.       parametre:   krajina pôvodu: Čína materiál: ALU dĺžka: 665 mm hmotnosť: 95 g (bez výpletu) tvrdosť: stredne tuhý rám veľkosť hlavy: Isometric vypletená raketa: Merco syntetike Gut obal v cene: iba na hlavu www výrobca: www.e-sportshop.cz..

  6.28 €
 • Merco Classic modrá
  Merco Classic modrá

  Levná hliníková badmintonová raketa české značky MERCO s kvalitním titanovým výpletem Merco Syntetic Gut, ideální volba pro rekreační hráče, kteří nechtějí moc investovat a zároveň si chtějí zahrát již s kvalitní raketou. Nyní i ve zvýhodněné ceně za 2ks, které se dodávají vč. obalu.Parametry:země původu:Čína délka:665 mmhmotnost:95 gbalení:anotvrdost:středně tuhátvar hlavy:izometrickývypletená raketa:anoobal v ceně:anovýkonnost:rekreační hráči..

  14.42 €
 • Classic Pack 27% Protein Bar 35g - Body Shaper Classic Pack 27% Protein Bar 35g - mléčná čokoláda
  Classic Pack 27% Protein Bar 35g - Body Shaper Classic Pack 27% Protein Bar 35g - mléčná čokoláda

  Classic Pack 27% PROTEIN BAR je sacharidovo-proteinová tyčinka s čokoládou. Tyčinka je vhodná pro aktivní sportovce, osoby provozující silové sporty nebo fyzicky pracující jedince. Hodí se jako dezert ke svačině, případně jako nárazová pomoc ve chvílích hladu nebo nedostatku energie. Tabulka nutričních hodnot - tmavá čokoládaNutriční hodnoty: 100g 35gEnergetické hodnoty 1712kJ / 599kcal 407kJ / 142kcalBílkoviny 27g 9,5Sacharidy 48g 17gTuky 11,8g 4,1gSložení: glukózový sirup, mléčná bílkovina, tmavá čokoláda (kakaový hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, čokoládová příchuť), fruktózový sirup, rostlinný tuk, kolagenní hydrolyzát, zvlhčovalo: glycerol, banánový prášek, banánová a čokoládová příchuť, sůl.Výrobek může obsahovat stopy vajec, lepku, jedlých ořechů, ořechových jader, arašídů...

  1.11 €
 • Merco BBT červená
  Merco BBT červená

  Technický popis:   jednokomorový vzduchový rohož Zrušením tlaku je možné upraviť obtiažnosť cvičenia základňa tvrdenej PVC podložky protišmykové nastavenie základne ďalšie rukoväte pre maximálnu variabilitu pohybu vyrobené z netoxických materiálov Balík obsahuje čerpadlo lopta je určená len pre domáce použitie Cvičenie na BOSU čiže bosov Balance Trainer je špecificky navrhnuté tak, aby pomohlo dosiahnuť rovnováhu medzi svalovými systémami posturálnych a fázických reťazcov rýchlejšie, bezpečnejšie a kompletněji ako iné tréningové zariadenie. Pri každom cvičení v spoločnosti Bosa vždy hľadáte najmenšiu stabilitu s minimálnym úsilím. Napríklad najzákladnejšie cvičenie na Bosa (stojace s oboma nohami na "bubline"). Hneď si uvedomíte, že státie je veľmi zložité a dynamické. Tým dochádza k rozvíjaniu centrálneho..

  62.48 €
 • Squash míček MERCO Trainer - červená tečka
  Squash míček MERCO Trainer - červená tečka

  Squashový míček Merco Trainer - červená tečka - začátečník Pět druhů rychlosti podle náročnosti: - dvě žluté tečky - profi , jedna žlutá tečka - profi , bílá tečka - klubový hráč , červená tečka - začátečník , modrá tečka - děti. - obsah balení: 1 ks squashového míčku..

  1.37 €
 • Merco Chestguard 1 ks;červená-černá
  Merco Chestguard 1 ks;červená-černá

  Boxovací terč Chestguard je vyrobený z kvalitných a pevných koží a je vhodnou pomôckou pre tréning bojových umení. Súčasťou sú aj nastaviteľné pásky potrebné na pripevnenie boxových lamiel do figúrky. Díky svojmu špeciálnemu výplni absorbuje a mierne udrie.   Tento terč slúži len na nácvik sledovania pri poklese a nie je v žiadnom prípade považovaný za ochrancu. Výrobek nesplňuje podmienky nariadenia vlády č. 21/2003 Sb., Ktorým sa ustanovujú technické požiadavky na osobné ochranné prostriedky. Nemôžete ho držať v ruke, ale pripevnite ho kdekoľvek použite svoj osobný robota (podľa vizionárov bude bežne v predaji cca za 50-100 rokov). Ďalšie oblasti použitia je vlastná hra, kde sa môžete usnandní zasáhnutí súpera, až budete mať oči zalité krvi ...       parametre:   krajina pôvodu: Pákistán počet kusov: 1..

  32.9 €
 • Merco Tournament bag Pro červená
  Merco Tournament bag Pro červená

  Sportovní taška Merco Tournament bag Pro je vhodná především jako taška na tenisové turnaje. Skládá se ze dvou velkých kapes na zip. Pro větší pohodlí je součástí  i popruh přes rameno.Parametry:země původu:Čína rozměr:76x35x35cmwww výrobce:www.e-sportshop.cz..

  18.11 €
 • Merco Special 16 oz;červená-bílá
  Merco Special 16 oz;červená-bílá

  Boxovací rukavice Merco Special jsou určeny pro amatérské boxery. Díky uchycení na suchý zip skvěle padnou. Tyto rukavice nesplňují podmínky z nařízení vlády č. 21/2003 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na osobní ochranné prostředky. Je tedy možné je použít pouze na zápasy a v žádném případě je není možné používat při tréniku, protože nedisponují potřebnou ochrannou funkcí.Parametry:země původu:Čína materiál:PU kůžebalení:1 párwww výrobce:www.e-sportshop.cz..

  10.17 €
 • Merco BG-01 Gel blue S;červená-černá
  Merco BG-01 Gel blue S;červená-černá

  Cyklistické rukavice Merco BG Gel 01 sú pohodlné, gelové rukavice s malou hmotnosťou. Pomocou použitých materiálov je možné odvádzať smerom k vonkajším vrtkám rukavic. Ruka tak zostane v suchu.   Tieto rukavice nie sú v žiadnom prípade považované za ochranné. Tento výrobok nesplňuje podmienky nariadenia vlády č. 21/2003 Sb., Ktorým sa ustanovujú technické požiadavky na osobné ochranné prostriedky. Funkcia rukavic je teda iba a estetická...

  6.47 €


 • 
  © 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb