Madlá na príťahy Body Solid GCA2

Madlá na príťahy Body Solid GCA2
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:24.23 €

Madla na přítahy Body Solid jsou skvělým doplňujícím příslušenstvím pro posilování paží na posilovacím stroji Body-Solid Crossover Machine a nejsou jeho součástí. Kvalitní madla s variabilními úchopy jsou opatřena odolnou dotykově příjemnou gumovou vrstvou zabraňující prokluzování během sérií přítahů. Díky jednoduchému a kvalitnímu zpracování a možnosti upevnění madel v libovolné vzdálenosti od sebe se staly oblíbeným doplňkovým příslušenstvím rozšiřujícím možnosti stroje Body-Solid Crossover Machine. Cvičení na těchto madlech je bezpečné a je vhodné pro libovolné výkonnostní typy uživatelů.Technický popis: madla vyrobeny z vysoce kvalitní oceli pogumované úchopy omezující prokluzování rukou povrch se speciální úpravou se zvýšenou odolností proti olupování a poškrábání snadné nastavení libovolné rozteče madel nosnost: 100 kg


 • Príťahy na chrbát a ramená Body Solid SRM1700
  Príťahy na chrbát a ramená Body Solid SRM1700

  Robustné, komfortné a plne nastaviteľné sedadlo a podpierka hrudníka umožňuje plnohodnotné precvičovanie širokého chrbtového svalu a svalov hornej časti chrbta. Súčasne však eliminuje namáhanie spodnej časti chrbta a tréning je tak maximálne efektívny. Unikátne vertikálne a horizontálne úchopy sú uchytené pomocou samomazných bronzových ložísk, ktoré sa otáčajú na pevných kovových osách pre zaistenie maximálnej sily, odolnosti a ľahkého chodu. Každý úchop je umiestnený na samostatnom tiahle tak, aby počas cvičenia bolo možné docieliť izolovaného tréningu chrbtových alebo ramenných svalov. Pevný kovový rám stroja zaisťuje potrebnú stabilitu a centrálne uchytenie posilňovacích ramien eliminuje neprirodzené ohýbanie. Seated Row Machine poskytne maximum sily, komfortu a všestranné využitie všetkým typom používateľov s..

  33033 €
 • Body Solid Lat Pulldown DLAT-SF - príťahy na chrbát
  Body Solid Lat Pulldown DLAT-SF - príťahy na chrbát

  Zmena dizajnu "pasívne lanko" umožní používateľovi rýchlu zmenu cvičenia, máte dve možnosti cviku priťahovania. Protišmyková podložka a extra dlhý posed poskytuje stabilnú podporu pri rôznych cvičeniach. Prídavný hák slúži na odloženie hrazdy, keď s ňou zrovna necvičíte. Prenos sily 2 : 1 poskytuje so závažím 95 kg (210 lb) vďaka odporu dvojnásobné zaťaženie 190 kg (420 lb). tento model je možné spojiť s ďalšími tromi strojmi a tým vytvoríte multifunkčnú vežu. štandardné závažie: 95 kg (210lb) hlavný rám: oválne trubky (s rozmerom 2,4" x 4,6") rozmery po zostavení: 84 cm x 173 cm x 211cm Lanká: 5,5 mm hrubé lanko z vinutej leteckej ocele vydrží zaťaženie až 1140 kg výstelka: "Durafirm" výstelka je z 5cm vysokého hustého molitanu  Voliteľné vybavenie: stroj je možné zaťažiť až do 141 kg (310lb) jedno závažie..

  2655 €
 • BODY SOLID S2LAT-3 LAT PULL ROW - príťahy zhora 105kg
  BODY SOLID S2LAT-3 LAT PULL ROW - príťahy zhora 105kg

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore.   nastaviteľná opierka na kolená každá ruka má vlastnú rukoväť pre dokonalú biomechaniku ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 105 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre..

  2500 €
 • BODY SOLID S2LAT LAT PULL ROW - príťahy zhora 75kg
  BODY SOLID S2LAT LAT PULL ROW - príťahy zhora 75kg

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore. nastaviteľná opierka na kolená každá ruka má vlastnú rukoväť pre dokonalú biomechaniku ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 75 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a..

  2460 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • Push UP Bars madla na kliky
  Push UP Bars madla na kliky

  Madla na klikování Push up bars jsou vhodným doplňkem pro trénink s vlastní vahou. Rukojeti mají ergonomické tvarování a pohodlně padnou do ruky. Vhodným umístěním madel lze lépe cílit na konkrétní svaly. Madla pomáhají zejména při zvýšení obtížnosti cviku a tak i při zlepšování Vašich výsledků - především ve formování svalů břišních, zádových, svalů v oblasti rukou a ramen i šíje.Parametry:..

  16.97 €
 • Posuvná madlá na Aquahit
  Posuvná madlá na Aquahit

  Náhradné posuvná madlá pre Aquahit.  ..

  18.9 €
 • Push UP Stands madla na kliky
  Push UP Stands madla na kliky

  Madla na klikování Push up stands jsou vhodným doplňkem pro trénink s vlastní vahou. Rukojeti mají ergonomické tvarování a pohodlně padnou do ruky. Vhodným umístěním madel lze lépe cílit na konkrétní svaly, madla pomáhají zejména při zvýšení obtížnosti cviku a tak i při zlepšování Vašich výsledků. Mezi nimi především formování svalů břišních, zádových, svalů v oblasti rukou a ramen i šíje.Parametry:..

  16.97 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb