• MMA a workout rukavice inSPORTline Tigerpaw Veľkosť XXL
  MMA a workout rukavice inSPORTline Tigerpaw Veľkosť XXL

  MMA a workout rukavice inSPORTline Tigerpaw sú univerzálne rukavice vhodné pre mnoho druhov cvičení a bojových umení ako je tréning úderov pre box, ďalej workout, vnútorný aj vonkajší fitness, posilňovanie, vzpieranie a ďalšie. Silná gélová výplň Gel-Tech poskytuje optimálnu ochranu kĺbov aj prstov pri chvatoch a chráni Vaše ruky pred zranením. Priedušnosť rukavíc zaisťujú panely zo sieťoviny. Rukavice ďalej disponujú predĺženým zdvojeným systémom uťahovacích zápästných popruhov, ktoré ruku zafixujú a dobre chránia. Priliehavý a komfortný materiál z neoprénu možno ľahko čistiť a udržiavať. Technický popis: čalúnenie Gel-Tech chráni zápästie aj jednotlivé prsty ventilačné panely zo sieťoviny predĺžený zdvojený systém uťahovacích zápästných popruhov na suchý zips ľahké čistenie a údržba materiál: 60%..

  17.9 €
 • HIYO Rukavice na MMA červené XL M
  HIYO Rukavice na MMA červené XL M

  Vnější materiál: přírodní hovězí kůže Vnitřní materiál: přírodní hovězí kůže Široké dvojité zapínání na suchý zip Dostupné velikosti : M, L, XL..

  39.42 €
 • JUNYO Rukavice na MMA modré XL XL
  JUNYO Rukavice na MMA modré XL XL

  Vnější materiál: přírodní hovězí kůže Vnitřní materiál: přírodní hovězí kůže Široké dvojité zapínání na suchý zip Dostupné velikosti : M, L, XL..

  39.42 €
 • Boxovacie rukavice JORDAN FITNESS MMA-SGL Velikost M
  Boxovacie rukavice JORDAN FITNESS MMA-SGL Velikost M

  Farba: červeno-čierna Dostupné vo veľkostiach M, L, XL  ..

  39.9 €
 • Boxovací rukavice JORDAN FITNESS MMA
  Boxovací rukavice JORDAN FITNESS MMA

  Kvalitní kožené boxerské rukavice.Parametry:Prepravni kolecka:neNapajeni tuzkove baterie 2 x 1 5aa:ne..

  39.7 €
 • Boxovací rukavice JORDAN FITNESS MMA-SGXL
  Boxovací rukavice JORDAN FITNESS MMA-SGXL

  Kvalitní kožené boxerské rukavice.Parametry:Prepravni kolecka:neNapajeni tuzkove baterie 2 x 1 5aa:ne..

  39.7 €
 • Boxovacie rukavice JORDAN FITNESS MMA-SGM Velikost L
  Boxovacie rukavice JORDAN FITNESS MMA-SGM Velikost L

  Farba: červeno-čierna Dostupné vo veľkostiach M, L, XL  ..

  39.9 €
 • Posilovací lavice benchpress ADIDAS Essential Workout Bench
  Posilovací lavice benchpress ADIDAS Essential Workout Bench

  Multifunkční posilovací stroj od společnosti ADIDAS ze série Essential přináší několik cvičebních pozic pro vaší domácí posilovnu ve stylovém designu. Kompaktní rozměry 160 x 95 x 146 cm zajistí umístění stroje i do prostorově skromnější místnosti. Stroj umožňuje využít pozice - Bench, Arm curl, Leg curl.Parametry:Delka:160 cmSirka:95 cmVyska:146 cmVaha:37,5 kgNosnost:100 kgPrepravni kolecka:nePolohovaci sedak:nePolohovaci opera zad:neNosnost uzivatel i se zavazim:180 kg..

  358.2 €
 • Bradla Czech Workout
  Bradla Czech Workout

  Paralelné lopty Český tréning, ktorý sme vytvorili s ohľadom na impulzy vedúcich členov cvičebnej scény. Sú presne to, čo by mali byť.   Nie je zahrnutá starodávna textilná rukoväť so šírkou 48 mm a dĺžkou 10 m.   Výška: 30 cm   Šírka: 30 cm   Dĺžka: 60 cm   Povrchová úprava: Práškové lakovanie   Priemer trubice: 45 mm   Smer: Cvičenie   Dizajn: 2 kusy   Paralelné ramená Czech Workout sú masívny tréningový prvok vytvorený s potrebnými štandardmi pre tréningový tréning.   Tyče sú zvárané z oceľových profilov, sú nezničiteľné.   Priemer rúrky 45 mm - Pri správnom uchopení a následnom zaškolení je kritický údaj správny priemer trubice. Uchopenie nesmie byť príliš voľné alebo príliš tesné.   Výška 30 cm - Optimálna výška je dôležitým prvkom pre výkon náročnejších cvičebných prvkov a zostáv...

  36.93 €


 • 
  © 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb