MARCY Dumbbell Bench

MARCY Dumbbell Bench
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Marcy
Cena:157 €

- Kvalitné polstrovanie s hrúbkou 5cm - Pevná oceľová konštrukcia 5x5 cm - Epoxidová povrchová úprava - Polohovacie sedlo-dve pozície a opierka chrbta-šesť pozícií (až o 90 stupňov) - Jednoduchá montáž - Maximálna váha cvičenca + závažia: 200 kg   Rozmery po zostavení: 112 × 72 × 47 cm Hmotnosť balenia: 21 kg


 • Diadora Soft Dumbbell 1,5 kg - jednoručky Červeno-šedé
  Diadora Soft Dumbbell 1,5 kg - jednoručky Červeno-šedé

  Diadora Soft Dumbbell 1,5 kg jsou velice příjemné činky potažené měkkou pěnou s přídavným páskem na suchý zip. váha 2 x 0,75 kg přídavný pásek na suchý zip měkký příjemný potah  ..

  15.55 €
 • Činkový set LIFEFIT DUMBBELL SET STEEL HB 10kg ABS
  Činkový set LIFEFIT DUMBBELL SET STEEL HB 10kg ABS

  Činkový set LIFEFIT DUMBEL SET STEEL 10kg ABS, je vyrobena z vysoce kvalitních kovových materiálů. Hřídele činek jsou na obou koncích opatřeny závitem pro snadné zajištění závaží pomoci bezpečnostních matic. Zátěžové kotouče jsou pak vyrobeny z kovu a jsou potaženy speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Celý set je uzavřen v praktickém plastovém kufříku, který zajistí snadnou přenositelnost všech částí a ty tak zůstanou vždy po skončení cvičení při sobě. Kvalitní materiály, speciální povrchová úprava a snadná výměna zátěže jsou vlastnosti, které řadí tyto jednoručky v kufříku mezi nepostradatelnou součást domácí posilovny. - Činkový set LIFEFIT DUMBEL SET STEEL 10kg ABS- hřídel o délce 35cm hmotnosti cca 550 kg vč. matic, průměr 30 mm- 2 kusy bezpečnostních matic- 4 kusy - kotouč cca..

  30.58 €
 • Tunturti Platinum Stojan na činky (Dumbbell Rack)
  Tunturti Platinum Stojan na činky (Dumbbell Rack)

  Platinum Stojan na činky   Veľmi robustné prevedenie tohto stojana zabezpečuje bezpečný a pohodlný tréning. Týmto výrobkom môžete doplniť Vašej Platinum posilňovňu.     -určené pre sadu jednoručných činiek od 2 do 20 kg -maximálna hmotnosť činiek na stojane: 300 kg -celková hmotnosť stojanu: 55 kg -rozmery: 69 cm x 122 cm x 122 cm   Záruka : -rám: 10 rokov -ostatné súčasti: 2 roky..

  929 €
 • Tunturi činkový set 20 kg v kufříku Dumbbell Set 20 kg nakládací
  Tunturi činkový set 20 kg v kufříku Dumbbell Set 20 kg nakládací

  Tunturi Dumbbell Set 20 kg. Nakládací činkový set o celkové hmotnosti  20 kg v kufříku. Set se skládá z 1x jednoruční tyč 38cm/30mm a 6 kotoučů. 2x 5kg, 2x 2,5kg a 2x 1,25kg, 2x zajišťovací uzávěr Screw Collar...

  62.48 €
 • Profesionálna bench lavica Body Solid SIB359G Incline Bench
  Profesionálna bench lavica Body Solid SIB359G Incline Bench

  Výškovo regulovateľné sedadlo a šikmá opierka chrbta umožňuje ľahké prispôsobenie lavice všetkým výškam postavy. Kvalitne silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 155,2 cm, šírka126,3 cm, výška157 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od..

  690 €
 • Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench
  Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench

  Lavica je vybavená tromi pármi odkladacích úchytov pre činku. Sedadlo s opierkou chrbta do pravého uhla je navrhnuté pre efektívne posilňovanie v sede. Kvalitný silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica je potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 106 cm, šírka 125,8 cm, výška 182,3 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa..

  690 €
 • Marcy Bulgarian Bag, 15 kg, modrý
  Marcy Bulgarian Bag, 15 kg, modrý

  Marcy Bulgarien Bag 5kg je cvičební pomůcka pro trénink špičkových sportovců. Jedinečný fitness nástroj, který maximalizuje svalovou vytrvalost, kardiovaskulární fitness a sílu. Váha: 15kg Materiál: kvalitní PU Barva: modrá..

  62.81 €
 • Marcy Bulgarian Bag, 20 kg, zelený
  Marcy Bulgarian Bag, 20 kg, zelený

  Marcy Bulgarien Bag 5kg je cvičební pomůcka pro trénink špičkových sportovců. Jedinečný  fitness nástroj, který maximalizuje svalovou vytrvalost, kardiovaskulární fitness a sílu. Váha: 20kg Materiál: kvalitní PU Barva: zelená..

  70.2 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb