Jednoručné činky pogumované JORDAN URETHANE 2,5 -25 kg (10 párov - po 2,5 kg) + stojan

Jednoručné činky pogumované JORDAN URETHANE 2,5 -25 kg (10 párov - po 2,5 kg) + stojan
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Činky a príslušenstvo | Činky
Dodávateľ:Jordan
Cena:2668 €

Pri vykonávaní samotných cvikov o seba činky "necinkajú" a nevytvára tak nadmerný hluk. Navyše, hoci je činka perfektne vyvážená, nemá klasický symetrický tvar. Vďaka tvaru Anti-Roll je činka bezpečnejšie a nehrozí, že by sa sama kamkoľvek pohybovala. Činky majú pochrómované vrúbkované úchopy, vďaka tomu rukoväť počas cvičenia nešmýka, ani keď sa spotíte. Príjemný designe potom podčiarkuje aj bočné nápis nesúci informáciu o váhe danej činky, ktorý nemožno prehliadnuť. • Sada jednoručných činiek URETHANE 2,5 - 25 kg (10 párov - stúpanie po 2,5 kg) • Kvalitné oceľové jednoručky s odolnou povrchovou úpravou • Najodolnejšie činka v ponuke výrobcu Jordan Fitness • K dispozícii aj ťažšie váhy, činky sú vhodné pre špecializované posilňovne, ktoré cielia na vrcholovej kulturistov • Na stranách kotúčov sú vyznačené jednotlivé hmotnosti činiek • Vyrobené z pevnej ocele, je kompaktnejšia a odolnejší, než bežné liatinové činky • Činky sú úplne zapuzdrené• Pochrómovaná vrúbkovaná madlá    


 • Jednoruční činky pogumované JORDAN URETHANE 2,5 - 30 kg (12 párů - po 2,5 kg) + stojan
  Jednoruční činky pogumované JORDAN URETHANE 2,5 - 30 kg (12 párů - po 2,5 kg) + stojan

  Sada jednoručních činek Ignite rubber 2,5 - 30 kg (12 párů - stoupání po 2,5 kg). Tyto činky od výrobce Jordan Fitness disponuji stylovým povrchem z černé gumy. Povrch je velice odolný vůči poškození a zároveň v případě pádu v kombinaci s kvalitní gumovou podlahou tlumí náraz o poznání více, než tomu je u klasických kovových činek. Při provádění samotných cviků o sebe činky "necinkají" a nevytváří tak nadměrný hluk.Parametry:Prepravni kolecka:neNapajeni tuzkove baterie 2 x 1 5aa:ne..

  3097. €
 • Jednoručné činky JORDAN NEOPREN 2-20kg (10 párov - stúpanie po 2 kg) + stojan
  Jednoručné činky JORDAN NEOPREN 2-20kg (10 párov - stúpanie po 2 kg) + stojan

  Povrch je veľmi odolný voči poškodeniu a zároveň v prípade pádu v kombinácii s kvalitnou gumovou podlahou tlmí náraz o poznanie viac, než tomu je u klasických kovových činiek. Pri vykonávaní samotných cvikov o seba činky "necinkajú" a nevytvára tak nadmerný hluk. Činky sú vybavené patentovaným systémom J-Lock, ktorý pomáha predchádzať uvoľneniu hlavy činky a tímminimalizuje jej údržbu. Činky majú pochrómované úchopy, vďaka tomu rukoväť počas cvičenia nešmýka, ani keď sa spotíte. Príjemný designe potom podtrhuje aj bočné nápis nesúci informáciu o váhe danej činky, ktorý nemožno prehliadnuť...

  1493 €
 • Jednoručné činky JORDAN RUBBER 2,5-50 kg (20 párov + 2x stojan - stúpanie po 2,5 kg)
  Jednoručné činky JORDAN RUBBER 2,5-50 kg (20 párov + 2x stojan - stúpanie po 2,5 kg)

  Povrch činiek Jordan Fitness je veľmi odolný voči poškodeniu a zároveň v prípade pádu v kombinácii s kvalitnou gumovou podlahou tlmí náraz o poznanie viac, než tomu je u klasických kovových činiek. Pri vykonávaní samotných cvikov o seba činky "necinkajú" a nevytvára tak nadmerný hluk. Činky sú vybavené patentovaným systémom J-Lock, ktorý pomáha predchádzať uvoľneniu hlavy činky a tým minimalizuje jej údržbu. Činky majú pochrómované úchopy, vďaka tomu rukoväť počas cvičenia nešmýka, ani keď sa spotíte. Príjemný designe potom podtrhuje aj bočné nápis nesúci informáciu o váhe danej činky, ktorý nemožno prehliadnuť.   2,5-50 kg (20 párov - stúpanie po 2,5 kg). Kvalitné oceľové jednoručky s odolnou povrchovou úpravou RUBBER. Na stranách kotúčov sú vyznačené jednotlivé hmotnosti činiek. Pochrómované vrúbkovaná..

  5708. €
 • Jednoručné činky JORDAN NEOPREN 2,5-25 kg (10 párov - stúpanie po 2.5 kg) + stojan
  Jednoručné činky JORDAN NEOPREN 2,5-25 kg (10 párov - stúpanie po 2.5 kg) + stojan

  Pri vykonávaní samotných cvikov o seba činky "necinkajú" a vytvára tak nadmerný hluk. Činky sú vybavené patentovaným systémom J-Lock, ktorý pomáha predchádzať uvoľneniu hlavy činky a tým minimalizuje jej údržbu. Činky majú pochrómované úchopy, vďaka tomu rukoväť počas cvičenia nešmýka, ani keď sa spotíte. Príjemný designe potom podtrhuje aj bočné nápis nesúci informáciu o váhe danej činky, ktorý nemožno prehliadnuť...

  2213 €
 • Stojan na jednoručné činky ARSENAL - 10 párov činiek
  Stojan na jednoručné činky ARSENAL - 10 párov činiek

  Dĺžka: 54 cm Šírka: 40 cm Výška: 130 cm..

  180.3 €
 • Jednoruční činky pogumované JORDAN RUBBER 2,5-30 kg (12 párů+stojan, stoupání po 2,5 kg)
  Jednoruční činky pogumované JORDAN RUBBER 2,5-30 kg (12 párů+stojan, stoupání po 2,5 kg)

  Činky pogumované JORDAN RUBBER 2,5-30 kg (12 párů+stojan, stoupání po 2,5 kg) SADA!Parametry:Vaha:390 kgPrepravni kolecka:neNapajeni tuzkove baterie 2 x 1 5aa:ne..

  2303. €
 • Jednoruční činky pogumované JORDAN IGNITE RUBBER 2,5 - 25 kg (10 párů - po 2,5 kg) + stojan
  Jednoruční činky pogumované JORDAN IGNITE RUBBER 2,5 - 25 kg (10 párů - po 2,5 kg) + stojan

  Sada jednoručních činek Ignite rubber 2,5 - 25 kg (10 párů - stoupání po 2,5 kg) + stojan. Tyto činky od výrobce Jordan Fitness disponuji stylovým povrchem z černé gumy. Povrch je velice odolný vůči poškození a zároveň v případě pádu v kombinaci s kvalitní gumovou podlahou tlumí náraz o poznání více, než tomu je u klasických kovových činek. Při provádění samotných cviků o sebe činky "necinkají" a nevytváří tak nadměrný hluk.Parametry:Delka:245 cmSirka:53 cmVyska:84 cmPrepravni kolecka:neNapajeni tuzkove baterie 2 x 1 5aa:ne..

  1656. €
 • Jednoruční činky pogumované JORDAN IGNITE RUBBER 2,5 - 50 kg (20 párů - po 2,5 kg) + 2x stojan
  Jednoruční činky pogumované JORDAN IGNITE RUBBER 2,5 - 50 kg (20 párů - po 2,5 kg) + 2x stojan

  Sada jednoručních činek Ignite rubber 2,5 - 50 kg (20 párů - stoupání po 2,5 kg) + 2x stojan. Tyto činky od výrobce Jordan Fitness disponuji stylovým povrchem z černé gumy. Povrch je velice odolný vůči poškození a zároveň v případě pádu v kombinaci s kvalitní gumovou podlahou tlumí náraz o poznání více, než tomu je u klasických kovových činek. Při provádění samotných cviků o sebe činky "necinkají" a nevytváří tak nadměrný hluk.Parametry:Prepravni kolecka:neNapajeni tuzkove baterie 2 x 1 5aa:ne..

  5651. €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb