Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 720 ml Malina

Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 720 ml Malina
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Stimulanty a energizéry
Dodávateľ:FA Engineered Nutrition
Cena:16.6 €

Každá ampulka ponúka 8 g zmesi aktívnych látok, bez prídavku kreatínu a nepotrebných sacharidov. Kofeín dodáva energiu, beta-alanín zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch, a pri užívaní produktu sa odďaľuje únava, zvyšuje sa výkon a urýchľuje sa regenerácia. Produkt je univerzálny prípravok pre športovcov rôznych disciplín. Príchute: citrón, malina, hrozno, exotic Upozornenie: nie všetky príchute sú vždy dostupné. V prípade, že Vami objednaná príchuť je momentálne vypredaná, budeme Vás informovať o možných alternatívach. Odporúčané dávkovanie: Vypite 1/2 ampulky cca 30 minút pred výkonom. Pred použítím pretrepať. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (1 ampulka). Zloženie: Nutričné hodnoty 30 ml 60 ml Beta-alanín 2,5 g 5 g Taurín 1 g 2 g Kofeín bezvodý 200 g 400 mg Glukuronolaktón 125 mg 250 mg Kazeínový hydrolyzát (PeptoPro®) 25 mg 50 mg Obsah: voda, beta-alanín, taurín, PeptoPro® (kazeínový hydrolyzát), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), glukuronolaktón, kofeín bezvodý, citrónová aróma, sladidlo (sukralóza), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), farbibo (tartazin - môže nepríjemne ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí). Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.


 • Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml Hrozen
  Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml Hrozen

  Xtreme Napalm® je nejnovější doplněk firmy FA® nutrition, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine . Je to úplně jiný přípravek, než dřívější formy Xtreme Napalm®. Každá láhev dává 8 g vědecky propracované směsi aktivních látek, bez přídavku kreatinu a nepotřebných sacharidů. Kofein dodává energii, beta-alanin podporuje syntézu bílkovin, citrulin doplňuje ATP, elektrolity napomáhají správnému zavodnění a 3 různé formy arginiu podporují vytváření oxidu dusnatáho. Tato unikátní směs je dokonalým řešením pro užívání před tréninkem i po celý den. Produkt v podobě shotů je universální přípravek pro sportovce různých disciplín. FA Xtreme Napalm Shot vlastnosti: Neobsahuje cukr. Vědecký navržená směs aktivních látek. Neobsahuje kreatin. Mohutná dávka energie. Větší výdrž. Zvýšené vytváření..

  1.4 €
 • FA Xtreme Napalm Shot 20x60ml Malina
  FA Xtreme Napalm Shot 20x60ml Malina

  Každá ampulka ponúka 8 g zmesi aktívnych látok, bez prídavku kreatínu a nepotrebných sacharidov. Kofeín dodáva energiu, beta-alanín zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch, a pri užívaní produktu sa odďaľuje únava, zvyšuje sa výkon a urýchľuje sa regenerácia. Produkt je univerzálny prípravok pre športovcov rôznych disciplín. Príchute: citrón, malina, hrozno, exotic Upozornenie: nie všetky príchute sú vždy dostupné. V prípade, že Vami objednaná príchuť je momentálne vypredaná, budeme Vás informovať o možných alternatívach. Odporúčané dávkovanie: Vypite 1/2 ampulky cca 30 minút pred výkonom. Pred použítím pretrepať. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (1 ampulka). Zloženie: Nutričné hodnoty 30 ml 60 ml Beta-alanín 2,5 g 5 g Taurín 1 g 2 g Kofeín bezvodý 200 g 400 mg Glukuronolaktón..

  16.6 €
 • FA Xtreme Napalm Shot 12x60ml Hrozen
  FA Xtreme Napalm Shot 12x60ml Hrozen

  Neobsahuje cukr Vědecký navržená směs aktivních látek Neobsahuje kreatin 3 formy argininu Směs vitamínů a minerálů Mohutná dávka energie Větší výdrž Zvýšené vytváření oxidu dusnatého Doplňuje ATP a zásoby fosfokreatinu   Xtreme Napalm® je nejnovější doplněk firmy FA® nutrition. Je to úplně jiný přípravek, než dřívější formy Xtreme Napalm®. Každá láhev dává 8 g vědecky propracované směsi aktivních látek, bez přídavku kreatinu a nepotřebných sacharidů. kofein dává energii, beta alanin podporuje syntézu bílkovin, citrulin doplňuje ATP, elektrolity napomáhají správnému zavodnění a 3 různé formy arginiu podporují vytváření oxidu dusnatáho. Tato unikátní směs je dokonalým řešením pro užívání před tréninkem i po celý den. Produkt v podobě shotů je universální přípravek pro sportovce různých..

  16.6 €
 • Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g Mojito
  Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g Mojito

  Xtreme Napalm je silný předtréninkový stimulant, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových dávek. Napalm  Xtreme Pre-Contest Silný předtréninkový stimulant Zlepšuje koncentraci Výrazně zvyšuje hladinu vytvořené energie Urychluje transport živin a kyslíku do svalů Bez přídavku cukru! Neobsahuje žádné sacharidy! Obsahuje Vitargo ®, nově i PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine Xtreme Napalm ® Pre-Contest z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala..

  22.14 €
 • FA Xtreme Napalm Vitargo 1000 g Pomeranč
  FA Xtreme Napalm Vitargo 1000 g Pomeranč

  Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® - Silný předtréninkový stimulant, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine Skvěle připraví tělo na extrémně namáhavý trénink Zlepšuje koncentraci Výrazně zvyšuje vytvářenou energetickou hladinu Bez přídavku cukru! 50 dávek v každém balení! obsahuje Vitargo ®, nově i PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine Makromolekulární sacharidy Vitargo ® jako zdroj rychle využitelné energie je k dispozici v nové verzi - Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®. Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad..

  27.69 €
 • Fitness Authority Xtreme 3R 500 g
  Fitness Authority Xtreme 3R 500 g

  obsahuje až 8 gramov BCAA a EAA v každej dávke 5g niekoľkých foriem Glutamínu s výbornou schopnosťou absorpcie Obohatené o Endurance Complex - vyššia odolnosť , dlhší tréning Stimuluje syntézu svalových bielkovín Zabraňuje svalovému katabolizmu po intenzívnych tréningoch Neobsahuje prídavok cukru a je dostupný v 500 ga 1000 g baleniach Regeneruje celý organizmus Xtreme 3R ® je úžasný prípravok , ktorý môžete užívať bez ohľadu na to , na ktorú športovú disciplínu sa zameriavate . Nájdeme v ňom rad endogénnych aj exogénnych aminokyselín , 3 formy glutamínu a zložky zvyšujúce zdatnosť , ako sú Arginín AKG , taurín a beta - alanín . Navyše boli do Xtreme 3R ® pridané minerálne a vitamínové zložky , ktoré vášmu telu dodajú vitalitu a pomôžu mu bojovať s voľnými radikálmi . Moderné zloženie Xtreme 3R ® nám dáva..

  23.99 €
 • Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 400 g Limetka
  Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 400 g Limetka

  Xtreme BCAA obsahuje řetězec rozvětvených aminokyselin (BCAA) ve vzájemném ideálním poměru 2:1:1. Každá dávka obsahuje 10000g aminokyselin BCAA, z toho 5000 mg Leucinu v každé dávce! Balení obsahuje 35 dávek! - Špičková kvalita rozvětvených aminokyselin- Optimální dávka BCAA - 10 gramů esenciálních aminokyselin (leucin: isoleucin: valin 2:1:1)- 5000 mg Leucinu v každé dávce!- Pomáhá stimulovat anabolismus- Urychluje regeneraci buněk Xtreme BCAA 5000 je antikatabolický přípravek dodávající organismu větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Přípravek obsahuje volné formy těchto aminokyselin, které jsou tak podávány v dokonale vstřebatelné formě. Xtreme BCAA 5000 podporuje anabolické procesy v těle dodáváním větvených aminokyselin: L-Valinu, L-Leucinu, L-Isoleucinu. Přípravek značky FA ® nutrition využívá..

  17.71 €
 • Fitness Authority Xtreme Mass Effect 5000 g Jahoda
  Fitness Authority Xtreme Mass Effect 5000 g Jahoda

  XTREME MASS EFFECT je vysoko účinný sacharidovo-proteínový koncentrát budujúce svalovú hmotu. Je špeciálne navrhnutý pre ľudí, ktorí majú problémy s vytváraním svalovej hmoty, a tých, ktorí len chcú nabrať váhu.   XTREME Mass Effect tiež obsahuje glutamín a rozvetvené aminokyseliny BCAA, prirodzene obsiahnuté v srvátkovom proteínu, ktoré pomáhajú budovať kvalitnú svalovú hmotu, krok za krokom.   XTREME Mass Effect obsahuje instantné srvátkové bielkoviny, zaisťujúce maximálnu fyziologickú dostupnosť a účinné vstrebávanie, čo znamená, že kalórie sú dodávané z oveľa čistejších prírodných zdrojov a dochádza vďaka tomu k maximálnej syntéze bielkovín bez problémov s trávením.   Ak ide o výsledky potréningového stravovanie potom je rohodčím čas. Ak vám naozaj záleží na budovanie svalovej hmoty, musíte k tomu nutne..

  36.6 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb