FPU bradlá k Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion

FPU bradlá k Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:89.8 €

FPU bradlá k Body Solid sú rozširujúcim doplnkom k posilňovacej veži Body Solid Fusion 600. Hrazda šírky 112 cm a s priemerom 4 cm je potiahnutá špeciálnym protišmykovým penovým materiálom, ktorý navyše vstrebáva pot. Uchopenie je tak pohodlné, ale predovšetkým pevné. Nosnosť až 150 kg patrí medzi ďalšie prednosti prídavnej hrazdy. Technický popis: protišmykové rukoväte šírka: 112 cm priemer: 4 cm materiál: oceľ nosnosť: 150 kg hrazda určená pre vežu Body Solid Fusion 600


 • FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion
  FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion

  Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy ..

  218.5 €
 • Prídavné zariadenie - Leg press FLP - k veži Fusion
  Prídavné zariadenie - Leg press FLP - k veži Fusion

  FLP-Solid Leg Press je ideálny pre posilňovanie stehien a lýtok. Veľmi úsporný na miesto a tým vhnodný pre domáce i verejné posilňovanie. Pre Vaše maximálne pohodlie slúži DuraFirm sedadlo aj operadlo. Prináša ešte viac možností ako cvičiť na Vašej posilňovacej veži Body-Solid rady Fusion Technický popis Body-Solid Leg Press: posilňovač stehien a lýtok DuraFirm sedadlo aj operadlo široký rozsah nastavenia je veľmi úsporný na miesto ..

  639.9 €
 • Sulov FUSION Lyžařská přilba SULOV FUSION, vel. L, červená
  Sulov FUSION Lyžařská přilba SULOV FUSION, vel. L, červená

  In-mold technologie, dělá z této helmy  pevnou a lehkou dobře padnoucí ochranu hlavy.   -  pohodlné vnitřní polstrování -  odnímatelné měkké kryty uši - regulovatelné větrací otvory se síťkami proti sněhu - snadné nastavení větrání i v rukavicích  jedním prstem -  zadní úchyt na brýle, fit systém.   Velikosti: XS53-54, S55-56, M57-58, L59-60, XL61-62...

  24.58 €
 • Lyžařská přilba SULOV FUSION, černá Lyžařská přilba SULOV FUSION, vel. M, černá
  Lyžařská přilba SULOV FUSION, černá Lyžařská přilba SULOV FUSION, vel. M, černá

  In-mold technologie, dělá z této helmy  pevnou a lehkou dobře padnoucí ochranu hlavy.   -  pohodlné vnitřní polstrování -  odnímatelné měkké kryty uši - regulovatelné větrací otvory se síťkami proti sněhu - snadné nastavení větrání i v rukavicích  jedním prstem -  zadní úchyt na brýle, fit systém.   Velikosti: XS53-54, S55-56, M57-58, L59-60, XL61-62...

  24.58 €
 • Sulov FUSION Lyžařská přilba SULOV FUSION, vel. M, carbon
  Sulov FUSION Lyžařská přilba SULOV FUSION, vel. M, carbon

  In-mold technológia, robia túto prilbu pevnou a ľahkou montážou ochranu hlavy.       - pohodlné vnútorné polstrovanie   - Odnímateľné mäkké kryty na ucho   - nastaviteľné vetracie otvory so snehovou sieťou - jednoduché vetranie dokonca aj pomocou prstových rukavíc   - zadný držiak na okuliare, montážny systém.       Veľkosti: XS53-54, S55-56, M57-58, L59-60, XL61-62...

  24.58 €
 • Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600
  Posilňovacia veža Body-Solid Fusion 600

  Ergonomicky tvarovaný stroj Fusion 600 poskytuje skvělý základ pro vypracování svalové hmoty. Nabízí přes 60 možností různých cviků, včetně: posilování prsních svalů posilování mezilopatkových svalů předkopávání posilování bicepsů a tricepsů posilování paží a nohou a dalších. Technický popis: nový nadčasový design Heavy Duty tvrzené ocelové výztuhy pro zajištění dokonalé stability Bi-Angular posilovač paží   ergonomicky řešené rukojeti se 4 nastavitelnými výchozími pozicemi snadno nastavitelná 14-polohová oblá posilovací ramena s rozsahem 180° umožňující široký rozsah cvičení včetně funkce veslovacího trenažeru širokodrážková kladka pro snadnější pohyb sedadlo s nastavitelnou hrudní oporou teleskopická zádová opěrka s nastavitelným náklonem pro zajištění řádné..

  2208 €
 • Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion
  Bradlá s dopomocou k vežiam Fusion

  Technický popis:Multifunkčné Bradlá a hrazda s dopomocou rozšíria možnosti Vašej veže Body-Solid Fusion 500 nebo  600 o ďalšie cviky. dômyselný mechanizmus prepákovania Vám umožní robiť príťahy, zdvihy a ďalšie cviky s dopomocou zvolením záťaže na veži nastavíte silu dopomocou pri predvádzaní cvikov tento systém umožňuje posilovať telo a postupne budovať svalovú hmotu aj začínajúcim športovcom celkové rozmery veže s týmto príslušenstvom: Š250 x D195 x V215 cm ..

  734.8 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • Body Solid FCD-STK - hrazda a bradlá s dopomocou
  Body Solid FCD-STK - hrazda a bradlá s dopomocou

  Hrazda a bradlá s dopomocou BODY SOLID FCD-STK kvalitné polstrovanie DuraFirm™ pre maximálny komfort hrazda a bradlá s dopomocou 2v1 jednoduché ovládanie šírka hrazdy až 106,5 cm záťažový stĺpec 95 kg (možnosť 136 alebo 180 kg, cena na vyžiadanie) biomechanická konštrukcia a izolácia správnych svalových skupín vhodné pre domáce alebo komerčné využitie rozmery: 165 x 137 x 211 cm váha: 217 kg vzdialenosť medzi bradlami 51 cm vzdialenosť od bradiel k vrchnému koncu 141 cm vzdialenosť medzi opierkami na ruky 44,5 cm vzdialenosť od vrchu k opierkam na ruky 136 cm Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných..

  1600 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb