Body Solid Plošina na státie pre sparring partnera SPS12

Body Solid Plošina na státie pre sparring partnera SPS12
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:57 €

Plošina umožňuje sparring partnerovi / trénerovi postaviť sa za cvičenca a pomôcť pri vykonávaní benchpressu. Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Body Solid SPS12 plošina na státie pre sparring partnera
  Body Solid SPS12 plošina na státie pre sparring partnera

  Body-Solid SPS-12 umožňuje spriaznenému partnerovi alebo trénerovi postaviť sa za cvičencov a pomôcť mu alebo pomôcť pri vedení stolového lisu. Je vhodná pre lavici Body-Solid SDB-351G. Výhodou je nekĺzavý povrch.   Technický popis:   protišmykový povrch pre pomoc a pomoc v lavicovom tisku rozmery: 61x31 cm určený pre lavici Body-Solid SDB-351G..

  51.39 €
 • Plošina pro sparring partnera Body-Solid SPS-12
  Plošina pro sparring partnera Body-Solid SPS-12

  Plošina Body-Solid SPS-12 umožňuje sparring partnerovi nebo trenérovi postavit se za cvičence a pomoci nebo asistovat mu při provádění bench pressu. Je vhodná pro lavice Body-Solid SDB-351G. Výhodou je neklouzavý povrch.Technický popis: neklouzavý povrch pro dopomoc a asistenci při bench pressu určena pro lavice Body-Solid SDB-351G ..

  51.39 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • AQUA MARINA Nafukovací plošina ISLAND (BT-I250)
  AQUA MARINA Nafukovací plošina ISLAND (BT-I250)

  AQUA MARINA PADDLEBOARDY A ČLUNY AQUA MARINA ISLAND nafukovací plošina      Nafukovací koupací plošina AQUA MARINA ISLANDTato nafukovací koupací plošina byla navržena jako skvělý ostrůvek pro koupání, aqua aerobic nebo jen relaxaci. Nafukovací plošina Aqua Marina ISLAND je perfektním doplňkem pro vaše oblíbené vodní sporty! Můžete ji využít jako plovací vor nebo rampu pro všechny vodní sporty, či pomocí těžkých nerezových kování a popruhů ji připojit k lodi nebo molu. Všestrannost a odolnost tohoto nafukovacího ostrova si určitě zamilujete.Stejně jako rodinný iSUP SUPER TRIP je i koupací plošina Aqua Marina ISLAND vyrobena z dvojitého a speciálně vystuženého DROP STICH PVC, který je odolný vůči slané vodě i UV záření. Tato koupací platforma je vybavena postranními držadly, které usnadňují přístup z..

  443.2 €
 • Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Alex
  Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Alex

  Vibračná plošina inSPORTline Alex je ideálnym pomocníkom pre formovanie postavy, zvyšovanie pohyblivosti kĺbov aj relaxáciu a odbúravanie stresu. VibroGym inSPORTline Alex funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich účinnému posilňovaniu. Cvičenie je časovo nenáročné, pričom stačí 5 min státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa okamžite dostavia. Precvičujete celé telo, pričom jednotlivé cviky sú detailne popísané v návode. Ramená a chrbát precvičujete pomocou dvoch gumových laniek pripevnených k spodnej časti prístroja. Cvičenie na vibromasážnom stroji inSPORTline Alex je efektívne, bezpečné a časovo nenáročné. Vibračná plošina je vhodná pre každodenné klubové a domáce použitie.Hlavné prednosti: účinné 3D vibrácie pre efektívne posilňovanie..

  1039. €
 • Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Katrina SE
  Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Katrina SE

  Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Katrina SE je určená pre formovanie postavy, zvyšovanie pohyblivosti kĺbov, relaxáciu, odbúravanie stresu a posilňovanie kardiovaskulárneho systému. Vibromasážny stroj inSPORTline Katrina SE funguje na princípe efektívnych 3D+ vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich intenzívnemu posilňovaniu. Stačí 5 min státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa ihneď dostavia. Precvičovať je možné celé telo, pričom jednotlivé cviky sú detailne popísané v návode či brožúre k stiahnutiu. Ramená a chrbát precvičujete pomocou dvoch gumových laniek pripevnených k spodnej časti prístroja. Cvičenie na vibračnej plošine inSPORTline Katrina SE je efektívne, bezpečné a časovo nenáročné. VibroGym je vhodný pre každodenné komerčné využitie. Medzi hlavné..

  1488. €
 • Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Charles
  Vibračná plošina VibroGym inSPORTline Charles

  Vibromasážny stroj inSPORTline Charles je moderný a efektívny stroj pre formovanie postavy, zvyšovanie pohyblivosti kĺbov, relaxáciu a odbúravanie stresu aj posilňovanie kardiovaskulárneho systému. Vibračná plošina inSPORTline Charles funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich efektívnemu a intenzívnemu posilňovaniu. Cvičenie na VibroGyme inSPORTline Charles je časovo nenáročné, pričom stačí 5 min cvičenia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa ihneď dostavia. Pomocou tohto VibroGymu a jednoduchých cvikov je možné efektívne precvičovať celé telo. Ramená a chrbát precvičujete pomocou dvoch gumových laniek pripevnených k spodnej časti prístroja. Cvičenie na vibračnej plošine inSPORTline Charles je veľmi efektívne, bezpečné a časovo nenáročné. Vibromasážny stroj je..

  439.6 €
 • Vibračná plošina inSPORTline Lilly Farba strieborná
  Vibračná plošina inSPORTline Lilly Farba strieborná

  Vibračná plošina inSPORTline Lilly je skvelým pomocníkom pre formovanie postavy. Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, čím dochádza k ich intenzívnemu precvičovaniu. Stačí 5 min státia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa okamžite dostavia. Precvičovať je možné celé telo. Jednotlivé cviky na vibromasážnom stroji sú v návode detailne popísané. Prístroj na základe zadania váhy, výšky, pohlavia, veku po uchopení držadiel zmeria percentuálny obsah tuku vo Vašom tele. Pre vyhodnotenie je v návode podrobná tabuľka. Vibračný posilňovací stroj inSPORTline Lilly je určený pre domáce použitie. Hlavné prednosti: pomáha k rýchlemu a efektívnemu formovaniu postavy a redukciu váhy pri vibrácii až trikrát zvyšuje účinnosť cvikov špeciálna masážna podložka s adhéznym..

  235.6 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb