Body Solid Hrazda a bradlá 4v1 GVKR82

Body Solid Hrazda a bradlá 4v1 GVKR82
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body Solid
Cena:440 €

Technický popis:  ľahký prístup k hrazde zaručuje protišmykový stupienok rukoväte s veľkými držadlami pre lepší úchop pri cvičení klikov veľmi hustá DuraFirm podložka chrbta slúži pre opierku chrbtice silná oceľová konštrukcia hlavného rámu je nafarbená veľmi kvalitným náterom, ktorý odoláva oderu vhodné pre domáce, hotelové a verejné posilňovne rozmery: 205 x 142,5 x 107,5cm Technické parametre Dĺžka 144 cm Šírka 109 cm Výška 208 cm Hmotnosť 28,12 kg Nosnosť produktu 200 kg


 • Body Solid FCD-STK - hrazda a bradlá s dopomocou
  Body Solid FCD-STK - hrazda a bradlá s dopomocou

  Hrazda a bradlá s dopomocou BODY SOLID FCD-STK kvalitné polstrovanie DuraFirm™ pre maximálny komfort hrazda a bradlá s dopomocou 2v1 jednoduché ovládanie šírka hrazdy až 106,5 cm záťažový stĺpec 95 kg (možnosť 136 alebo 180 kg, cena na vyžiadanie) biomechanická konštrukcia a izolácia správnych svalových skupín vhodné pre domáce alebo komerčné využitie rozmery: 165 x 137 x 211 cm váha: 217 kg vzdialenosť medzi bradlami 51 cm vzdialenosť od bradiel k vrchnému koncu 141 cm vzdialenosť medzi opierkami na ruky 44,5 cm vzdialenosť od vrchu k opierkam na ruky 136 cm Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných..

  1600 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • FKR bradlá Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion
  FKR bradlá Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion

  Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy ..

  218.5 €
 • FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion
  FKR bradla Body Solid - příslušenství k věži Fusion

  Ešte viac možností ako cvičiť  na Vašej  posilňovacej veži Body-Solid rady FusionTechnický popis Body-Solid  Vertical bradlá univerzálny posilňovač hornej časti tela umožňuje predkopávanie priťahy a zdvihy ..

  218.5 €
 • Profesionálne bradlá s hrazdou BODY SOLID FCD
  Profesionálne bradlá s hrazdou BODY SOLID FCD

  patentované polstrovanie DuraFirm pre redukciu otlakov jednoduchý nástup a výstup oceľová konštrukcia s profilom 5x7,5 cm odolná práškovaná farba vhodné pre domáce alebo komerčné využitie rozmer d x š x v : 165 x 68,5 x 211 cm váha: 66 kg Technické parametre Šírka 68 cm Výška 211 cm Hmotnosť 66 kg Nosnosť produktu 200 kg ..

  565 €
 • Body Solid GVKR60 Bradlá
  Body Solid GVKR60 Bradlá

  Bradlá BODY SOLID GVKR60 bezpečný a jednoduchý nástup na bradlá polstrovanie DuraFirm komfortné gripy na uchytenie vhodné pre domáce alebo komerčné využitie Celá konštrukcia je s odolnej ocele zváranej zo 4 strán pre maximálnu pevnosť a výdrž. Rozmery: 94 x 61 x 152,5 cm Váha: 32 kg Vzdialenosť medzi gripmi: 51 cm Vzdialenosť rúčok od zeme: 127 cm Vzdialenosť opierok na ruky: 42 cm Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi..

  350 €
 • FPU bradlá k Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion
  FPU bradlá k Body Solid - príslušenstvo k veži Fusion

  FPU bradlá k Body Solid sú rozširujúcim doplnkom k posilňovacej veži Body Solid Fusion 600. Hrazda šírky 112 cm a s priemerom 4 cm je potiahnutá špeciálnym protišmykovým penovým materiálom, ktorý navyše vstrebáva pot. Uchopenie je tak pohodlné, ale predovšetkým pevné. Nosnosť až 150 kg patrí medzi ďalšie prednosti prídavnej hrazdy. Technický popis: protišmykové rukoväte šírka: 112 cm priemer: 4 cm materiál: oceľ nosnosť: 150 kg hrazda určená pre vežu Body Solid Fusion 600 ..

  89.8 €
 • Tunturi Platinum 4v1 veža pre dolnú časť tela (Lower Body)
  Tunturi Platinum 4v1 veža pre dolnú časť tela (Lower Body)

  Stroje rady Tunturi Platinum sú určené do klubových , hotelových a profesionálnych fitness centier . Platinum Lower body unit Vám ponúkne cvičenia pre svalové partie nôh , ale aj zadku . Nezáleží , či ste trénovaný športovec alebo potrebujete iba rehabilitovať , vďaka nastaviteľnosti pozícií a záťaže je Platinum Lower Body Unit vhodný pre všetky . Posilňovacia veža - dolná časť tela ( Lower Body Unit ) - vlastnosti : - Jednoduché nastavenie sedla pre tú správnu pozíciu pri cvičení - Bezpečnosť Vám zabezpečí špeciálna krytka závažia - Ľahko nastaviteľná záťaž - Kvalitne prepracovaný dizajn pre intenzívne cvičenie - Zamedzenie zranenie členka aj pri veľkej záťaži Technické parametre : - Prevodový pomer : leg press 2:1 - Prevodový pomer : protismerné kladky ½ : 1 - Prevodový pomer : ostatné 1:1 - Hmotnosť..

  3704 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb