Body Solid GAB300 Posilňovač brucha

Body Solid GAB300 Posilňovač brucha
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:460 €

Posilňovací stroj na brucho BODY SOLID GAB300 5 pozícií nastavenia sedadla 5 stupňov nastavenia hornej pozície 4 stupne nastavenia spodnej pozície ergonomický dizajn pre naturálny pohyb s maximálnou biomechanikou a korektné prevedenie cviku silný a odolný rám s profilom 5 x 7,5 cm, ošetrený elektrostatickým lakom 5cm hrubé DuraFirm polstrovanie vhodný pre olympijské kotúče BODY SOLID GAB300 je perfektný nástroj za veľmi prijateľnú cenu. rozmery: 175 x 80 x 132 cm váha: 40 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju. Technické parametre Materiál oceľ Výška 132 cm Šírka 86,3 cm Dĺžka 175,2 cm Celkový rozmer 175 x 86 x 132 cm Hmotnosť 40 kg


 • Body Solid GAB350 Posilňovač brucha
  Body Solid GAB350 Posilňovač brucha

  Stroj na brucho BODY SOLID GAB350 unikátny dizajn pre jednoduché sadnutie a vysadnutie efektívna izolácia brušných svalov nastaviteľné operadlo (4 pozície) a opora na nohy pre všetkých užívateľov navrhnuté pre maximálny komfort a stabilizáciu možnosť regulovania váhy pomocou olympijských kotúčov vhodné pre domáce alebo komerčné využitie Ak chcete mať vypracované brucho, alebo takzvaný six pack, GAB350 je zaručeným zariadením pre dosahovanie želaných výsledkov. Stroj na brucho BODY SOLID GAB350 je pohodlný, vybavený kvalitným polstrovaním DuraFirm aby ste počas cviku mali maximálny komfort. Rozmery: 162,5 x 67,5 x 107,5 cm Váha: 38 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali..

  460 €
 • Posilňovač brucha Finnlo AB Dominox 3740
  Posilňovač brucha Finnlo AB Dominox 3740

  - Úchopy rúk s komfortnou penovou výstužou - Ergonomicky tvarovaná opierka hlavy pre perfektnú oporu počas tréningu - Možnosť pridania závažia pre intenzívnejšie cvičenie (kód 3742) - POWER BELT pre účinnejšie tréning a väčšie množstvo cvikov (súčasť balenia) - Proti-sklzové plocha pre lepšiu stabilitu stroja na podlahe Technické detaily: Hmotnosť: 5 kg Veľkosť: 76 cm x 76 cm x 70 cm..

  69 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • Posilňovač tricepsov Body-Solid STM-1000G - 2
  Posilňovač tricepsov Body-Solid STM-1000G - 2

  Potreba stroja s dokonalým prístupom k tréningu tricepsov a prsných svalov viedla k vzniku posilňovacieho stroja Triceps Press Down Machine. Tento posilňovací stroj bol vyvinutý pre vysoké vyťaženie a každodenné použitie v komerčných zariadeniach. Stroj je postavený na veľmi kvalitnom základu a jeho hlavnými prednosťami sú napríklad: nízke ťažisko, ktoré tak maximalizuje stabilitu stroja pri tréningu, plne nastaviteľné sedlo s mäkkým ergonomickým polstrovaním, šikmo vedené stláčacie tyče poskytujúce plný rozsah pohybu aj pri zachovaní vysokého komfortu a kontroly počas tréningu či protišmykové gumové úchyty pre maximálnu bezpečnosť počas intenzívnych cvičení. Plne nastaviteľné sedadlo s veľkou opornou časťou stabilizuje telo proti jeho preváženiu a unikátne, ľahko prístupné konštrukčné riešenie zaisťuje bezpečný a..

  1199. €
 • Posilňovač chrbta a ramien Body-Solid SRM-1700G-2
  Posilňovač chrbta a ramien Body-Solid SRM-1700G-2

  Seated Row Machine je komerčný posilňovací stroj pre posilňovanie chrbtových svalov a svalov ramien. Tento posilňovač poskytuje najefektívnejšie precvičovanie ramien, rúk a chrbta pre ženy aj mužov všetkých vekových a výkonnostných kategórií. Robustné, komfortné a plne nastaviteľné sedadlo a podpierka hrudníka umožňuje plnohodnotné precvičovanie širokého chrbtového svalu a svalov hornej časti chrbta. Súčasne však eliminuje namáhanie spodnej časti chrbta a tréning je tak maximálne efektívny. Unikátne vertikálne a horizontálne úchopy sú uchytené pomocou samomazných bronzových ložisiek, ktoré sa otáčajú na pevných kovových osách pre zaistenie maximálnej sily, odolnosti a ľahkého chodu. Každý úchop je umiestnený na samostatnom tiahle tak, aby počas cvičenia bolo možné docieliť izolovaného tréningu chrbtových..

  1163. €
 • Posilňovač stehien Body-Solid SMH-1500G-2
  Posilňovač stehien Body-Solid SMH-1500G-2

  Tento posilňovací stroj pre posilňovanie brušných, sedacích a stehenných svalov umožňuje v krátkej dobe dosiahnuť potrebného svalového spevnenie a sformovanie. Unikátny systém nastavenia rozsahu pohybu umožňuje presné nastavenie limitov otáčania pri všetkých typoch posilňovacích cvičení nôh. Posilňovaním na tomto posilňovacom stroji docielite maximálneho posilnenia vnútorných a vonkajších strán stehien, spevnenie bedrových úponov aj posilnenie sedacích svalov. Vďaka posilňovacom stroji Multi-Hip Machine spevníte a zosilníte stehná, boky a dosiahnete ich vyššiu výkonnosť. Tento stroj je vybavený protišmykovou plošinou, polstrovaným a výškovo nastaviteľným stredovým čapom zaručujúcim maximálny komfort počas cvičenia. Technický popis: pevná konštrukcia s protišmykovou podstavou povrch prístroja odolný proti poškriabaniu..

  1199. €
 • Posilňovač svalov stehien Body-Solid STH-1100G - 2
  Posilňovač svalov stehien Body-Solid STH-1100G - 2

  Unikátny systém excentrického čapu umožňuje nastavenie štartovnej tréningové pozície každého užívateľa. Veľké čalúnené sedadlo, biometrické podpery nôh a ergonomické podpery robia tréning na tomto stroji komfortné a viac efektívne. Štyri hermeticky uzavretá guličkové ložiská pohybujúce sa na kovových osiach umožňuje dosiahnutie maximálne pokojného chodu stroja a eliminuje trenie. Sedlo stroja je usadené so sklonom, čo eliminuje nežiaduce tlak na bedrovú oblasť chrbta a protišmykové madlá pre ruky zaisťujú potrebnú stabilitu pri posilňovaní svalov dolných končatín. Kvalitnejšie biomechanika zaručuje, že všetky excentrické osy sú v presnej súčinnosti s oboma bedrovými kĺbmi čo zaisťuje maximálne výsledky v minimálnom čase.Stroj je možné vopred nakonfigurovať pre posilňovanie vnútorných alebo vonkajších..

  1308. €
 • Posilňovač svalov hornej polovice tela Body-Solid SOT-1800G-2
  Posilňovač svalov hornej polovice tela Body-Solid SOT-1800G-2

  Posilňovací stroj Rotary Torso Machine bol vyvinutý pre maximálny učinné posilňovanie svalov hornej polovice tela. Pomocou nastaviteľných vačiek je možné presne nastaviť rozsah pohybu trupu počas cvičenia. Veľmi hladké vodiace tyče potiahnuté chrómom poskytujú minimálny koeficient trenia a posilňovanie je tak maximálne efektívne. Pre dosiahnutie hladkého chodu je posilňovač ďalej vybavený vysoko kvalitnými nylonovými kladkami potiahnutými vrstvou sklolaminátu pre ešte vyššiu odolnosť. Samomazné guličkové ložiská potom zaisťujú ľahké a tiché otáčanie kladiek. Závažie je vedené vysoko odolným samomazným lankom testovaným pri zaťažení 1100 kg. Všetky oporné a sedacie plochy stroje sú vybavené mäkkým, dvojito prešívaným čalúnením odolným proti poškriabaniu a vlhkosti. Vďaka svojej mohutnej stabilnej konštrukcii a..

  1308. €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb