BODY SOLID S2MP-3 MULTI PRESS - stroj na tlaky 140 kg

BODY SOLID S2MP-3 MULTI PRESS - stroj na tlaky 140 kg
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body Solid
Cena:2560 €

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore.   nastaviteľné operadlo nastaviteľné sedadlo ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 140 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické parametre: Rozmery dxšxv: 182,88 x 137,16 x 144,78cm Váha: 245,45kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju. Technické parametre Celkový rozmer 183 x137 x145 cm Dĺžka 183 cm Šírka 137 cm Výška 145 cm Hmotnosť závaží v balení 140 kg


 • BODY SOLID S2CP-3 CHEST PRESS - tlaky na prsia 140 kg
  BODY SOLID S2CP-3 CHEST PRESS - tlaky na prsia 140 kg

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore. nastaviteľné sedadlo nastaviteľné operadlo ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 140 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické parametre: Rozmery dxšxv:..

  2650 €
 • Body Solid Multi Press DPRS-SF tlaky na prsia
  Body Solid Multi Press DPRS-SF tlaky na prsia

  Tento stroj je jedinečný v tom, že si môžete nastaviť 20 rôznych variantov posedu a zadného operadla v súlade s vašou postavou. Vďaka svojej variabilite sa dokáže úplne prispôsobiť vášmu telu. Rám je nárazuvzdorný, vystužené sklolaminátové kladky so zatavenými ložiskami poskytujú dlhodobú životnosť a hladký chod. štandardné závažie: 95 kg (210lb) hlavný rám: oválne trubky (s rozmerom 2,4" x 4,6") rozmery po zostavení: 226 x 145 x 158 cm laná: 5,5mm hrubé lanko z vinutej leteckej ocele vydrží zaťaženie až 1140 kg výstelka: "Durafirm" výstelka je z 2" vysokého hustého molitanu  Voliteľné vybavenie: stroj je možné zaťažiť až do 141 kg (310lb) jedno závažie váži 2,5kg (5lb) podložka je zdokonalenou súčasťou nášho stroja, pohlcuje hluk zo závažia. kategória S - vhodné pre domáce, hotelové a verejné..

  2655 €
 • BODY SOLID S2CP CHEST PRESS - tlaky na prsia 95 kg
  BODY SOLID S2CP CHEST PRESS - tlaky na prsia 95 kg

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore. nastaviteľné sedadlo nastaviteľné operadlo ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 95 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické parametre: Rozmery dxšxv:..

  2520 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000
  BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000

  BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000 14 pozícii tyče pre drepy 8 pozícii tyče v prednej časti 6 tŕňov na odloženie olympijských kotúčov 2 pevné a nastaviteľné bezpečnostné "zarážky" Integrovaná hrazda umožňuje extrémnu záťaž až do 453 kg 5 x 7,5 cm mohutné a pevné oceľové rámy Stroj je ideálny do komerčných posilňovní Doživotná záruka Mohutná konštrukcia profesionálneho stroja BODY SOLID SMR1000 ponúka niekoľko pohodlných pozícii pre začiatok vášho cvičenia. Pevná konštrukcia zabezpečuje cvičiacim bezpečnosť a hlavne obrovskú nosnosť, takže neobmedzuje ani tých najsilnejších, ktorý si chcú naložiť "extrémne váhy". Mohutný 5 x 7,5 cm oceľový rám je zárukou životnosti a spoločnosť Body-Solid si je svojim výrobkom na toľko istá, že ponúka doživotnú záruku na rám! Integrované tŕne na odkladanie..

  1500 €
 • DCLP-SF Body-Solid Pro-Dual Leg Press
  DCLP-SF Body-Solid Pro-Dual Leg Press

  Insportline Body Solid predstavuje rad Pro Dual - výrobok v komerčnom rade. Vyvinuli sme výrobky, ktoré sa prispôsobia vašim špecifickým potrebám. Hodí sa do hotelových, klubových a komerčných posilňovní. Môže byť ako samostatný stroj, alebo kombinovaný až so štyrmi strojmi a tým vytvoríte plnohodnotnú multifunkčnú vežu. Technický popis      Ergonomicky tvarovaná sedačka s 12-timi možnosťami rôzneho druhu posedu a zadnej časti.      Dokonale vyhovuje zákazníkom všetkých veľkostí.      Bezpečne vytvára požadovaný tlak pre obe nohy i lýtkové cvičenia. Váhový pomer      dômyselné prekladkovaniu závažia 2:1 poskytuje so závažím 95kg (210lb) vďaka odporu dvojnásobné zaťaženie 190kg (420lb).      tento model je možné spojiť s ďalšími tromi strojmi a tým vytvoríte..

  1381. €
 • Body Solid Leg a calf Press DCLP-SF
  Body Solid Leg a calf Press DCLP-SF

  Ergonomicky tvarované sedadlo s 12-timi možnosťami rôzneho druhu posedu a zadnej časti. Dokonale vyhovuje zákazníkom všetkých veľkostí. Bezpečne vytvára požadovaný tlak pre obidve nohy a lýtkové cvičenia.  Dômyselne prekladkovanie závažia 2 : 1 poskytuje so závažím 95 kg (210 lb) vďaka odporu dvojnásobné zaťaženie 190 kg (420 lb). Tento model je možné spojiť s ďalšími tromi strojmi a tým vytvoríte multifunkčnú vežu. Štandardné závažie: 95 kg (210lb) Hlavný rám: oválne trubky (s rozmerom 2,4" x 4,6") Rozmery po zostavení: 104 cm x 199cm x 196cm 5,5 mm hrubé lanko z vinutej leteckej ocele vydrží zaťaženie až 1140 kg Výstelka "Durafirm" je z 2" vysokého hustého molitanu  Voliteľné vybavenie: stroj je možné zaťažiť až do 141 kg (310lb) jedno závažie váži 2,5 kg (5lb) podložka je zdokonalenou súčasťou nášho..

  2655 €
 • Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF
  Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF

  Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF Konštrukcia z 5 x 10 cm pevných oceľových profilov Dvojitý práškový náter so zvýšenou odolnosťou proti poškodeniu Oceľové káble špičkovej kvality (materiál používaný pri výrobe lietadiel) Kvalitné kladky spevnené laminátovými vláknami a V-kanálikom pre lepšie vedenie lana Stroj navrhnutý najlepšími odborníkmi v obore tak, aby bolo cvičenie pohodlné, plynulé a skutočne účinné Leštené pochrómované vodiace tyče, zabezpečujúce plynulý pohyb závažia pri cvičení Ergonomicky navrhnuté úchopy zabezpečujúce perfektnú pozíciu precvičovaných častí tela Nastaviteľné "rameno" pre dokonalé prispôsobenie cvičencovi Biomechanicky dokonale navrhnuté pre maximálny rozsah pohybu a vynikajúci rozvoj svalových partií Možné použiť ako komponent pre Pro Dual 3-Stack a 4-Stack..

  2655 €
 • Body Solid Leg Press 45° GLPH2100
  Body Solid Leg Press 45° GLPH2100

  Kladkový systém funguje hladko a zaťaženie rovnomerne rozdeľuje Rýchly flip-a-lock mechanizmus na oboch zadných podložkách Kvalitné a extra-pevné platformy, ako pre leg press, tak aj pre hack squat Jednoducho prístupný systém nakladania / odoberania kotúčov, pod pohyblivou časťou stroja Extra pevné oceľové rámy 5 x 10 cm zaručujú maximálnu pevnosť a stabilitu stroja Ultra-tuhé, dvojito prešité kvalitné DuraFirm ramenné vypchávky s hrúbkou až 10 cm. Až 3 uzamknuteľné polohy pre bezpečnosť a pohodlnosť pri cvičení Ideálne pre domáce aj komerčné použitie Pri cvičení na GLPH2100 (posilňovanie stehenných svalov, zadku alebo lýtok), oceníte hladkosť pohybu tohto špičkového leg press / hack squat stroja, ktorý navyše šetrí vaše kosti a kĺby. GLPH2100 ponúka na výber až z troch uzamknuteľných pozícií, ktoré si nastavuje..

  2307 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb