BODY SOLID S2LAT-3 LAT PULL ROW - príťahy zhora 105kg

BODY SOLID S2LAT-3 LAT PULL ROW - príťahy zhora 105kg
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body-Solid
Cena:2500 €

Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore.   nastaviteľná opierka na kolená každá ruka má vlastnú rukoväť pre dokonalú biomechaniku ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 105 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické parametre: Rozmery dxšxv: 220,98 x 83,82 x 220,98 cm Váha: 218,64 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju. Technické parametre Celkový rozmer 221 x84 x221 cm Dĺžka 221 cm Šírka 84 cm Výška 221 cm Hmotnosť závaží v balení 105 kg


 • Posilňovací stroj na chrbát Body Solid SLM300G-2 Lat Mid Row
  Posilňovací stroj na chrbát Body Solid SLM300G-2 Lat Mid Row

  Body Solid SLM300G/2 Lat Mid Row 5 x 10 cm vysoko pevná oceľ, všetky 4-strany zvárané! Extra dlhý penový valec na nohy (23 cm), z vysoko kvalitnej peny Dlhé a extrémne pevné sedlo Dvojitá kladka Kladky s protiprešmykovým systémom kolies Horný úchop s ochranou v strede Dvojitý práškový náter, chrániaci konštrukciu proti poškriabaniu Nylonom potiahnuté, samomazné laná. Vysoko kvalitné kladky, vystužené sklenými vláknami. Kladky s V-ryhovanými kanálikmi. Extra pevné čalúnenie odolné proti roztrhnutiu (DuraFirm ™), ktoré je navyše dvojito prešité. Pena je najvyššej kvality! Perfektne leštené, chrómované pevné oceľové vodiace tyče zabezpečujúce plynulý chod. Závažia s hmotnosťou až 95kg Ideálne pre súkromné aj komerčné využitie Pre začiatok môžete vďaka hornej kladke priamo nad hlavou optimálne precvičiť chrbát a..

  2275 €
 • Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF
  Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF

  Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF Konštrukcia z 5 x 10 cm pevných oceľových profilov Dvojitý práškový náter so zvýšenou odolnosťou proti poškodeniu Oceľové káble špičkovej kvality (materiál používaný pri výrobe lietadiel) Kvalitné kladky spevnené laminátovými vláknami a V-kanálikom pre lepšie vedenie lana Stroj navrhnutý najlepšími odborníkmi v obore tak, aby bolo cvičenie pohodlné, plynulé a skutočne účinné Leštené pochrómované vodiace tyče, zabezpečujúce plynulý pohyb závažia pri cvičení Ergonomicky navrhnuté úchopy zabezpečujúce perfektnú pozíciu precvičovaných častí tela Nastaviteľné "rameno" pre dokonalé prispôsobenie cvičencovi Biomechanicky dokonale navrhnuté pre maximálny rozsah pohybu a vynikajúci rozvoj svalových partií Možné použiť ako komponent pre Pro Dual 3-Stack a 4-Stack..

  2655 €
 • Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží
  Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží

  Kladka na príťahy BODY SOLID GLM84 s 95kg závaží možnosť cvičenia s hornou alebo spodnou kladkou kvalitné polstrovanie DuraFirm patentované nylónové púzdra pre hladký pojazd komfortné multipozičné zaisťovanie kolien súčasťou balenia 122 cm široká horná kladka a 51 cm široká spodná kladka 95 kg závaží súčasťou balenia S hornou kladkou BODY SOLIDGLM84 možno vykonávať cviky na posilnenie chrbtového svalstva, prsného svalstva, ale aj cviky pre posilňovanie bicepsov alebo tricepsov. Spodná kladka slúži k posilňovaniu metódou tzv. veslovania, pomocou ktorej je posilňovaná komplexne celá horná polovica tela. Medzi ďalšie prednosti patria odolné nylonové kladky, ktoré sa v kombinácii s oceľovými lankami starajú o plynulý a tichý chod. rozmery: 152 x 81 x 208 cm váha: 148 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým..

  880 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • Veslársky trenažér Tunturi Pure Row 3.1
  Veslársky trenažér Tunturi Pure Row 3.1

  Nový model fínskeho výrobcu TUNTURI PURE ROW 3.1 vám zaistí pohodlný a účinný tréning. Tento model ponúka prepracovanú mechaniku, vynikajúcu ergonómiu pohybu a komfortne vybavený tréningový počítač. Trenažér má okrem manuálne ovládanej záťaže aj automaticky programovanej režimy s profilovým tréningom, ale aj záťaž riadenú podľa vašej tepovej frekvencie, čo je ideálne na redukciu tuku. Veľký, pohodlný sedák a výkyvné opory nôh umožňujú ľahký prístup a pohodlný tréning. Konštrukcia s predĺženými dvojitými vodiacimi tyčami, zaisťuje zvýšenú stabilitu a hladký veslársky pohyb. Pure Row 3.1 je možné sklopiť po cvičení do vertikálnej polohy a tým ušetriť priestor.   Počítač - zobrazení   Tahy za min. Ano Čas Ano Tepová frekvence Ano Vzdálenost Ano Rychlost/Čas na 500..

  1669 €
 • Venkovní hrazda na shyby Czech Pull-Up Rig
  Venkovní hrazda na shyby Czech Pull-Up Rig

  Czech Pull-Up Rig obsahuje hrazdu, bradla a montáž po celé Česká republice.   Bude Tě čekat perfektní Rig s bradly pevně zabetonovaný v zemi.   Komplet splňuje novou evropskou normu, proto se hodí jak domů na zahradu, do školy, na hřiště, tak třeba k hotelu nebo na vojenskou základnu. Výška: Záleží jen na Tobě, standardně 240 cm Šířka: 160 cm Povrchová úprava: 2 vrstvy komaxitu Průměr trubky: 33 mm U Vás: Do 3 týdnů od objednávky Provedení: Venkovní Venkovní hrazda na shyby Czech Pull-Up Rig Ke cvičení toho člověk potřebuje málo. Chce to pořádnou hrazdu a bradla, které nevyrve ani Tatra! Czech Pull-Up Rig je přesně o tom. Přijedeme k Tobě, zabetonujeme a Ty můžeš za dva dny cvičit.   Celá hrazda je určena pro venkovní použití. Jistí to dvě vrstvy práškové barvy zapečené v peci. Hrazdu a bradla betonujeme betonem C..

  739.3 €
 • Marcy Pull-Up Assistant
  Marcy Pull-Up Assistant

  Marcy Pull-Up Assistant. Pomáhá při provádění Pull-Up a Chin-Up cviků na hrazdě nebo posilovací věži. Nastavitelný odpor. Robustní opasek s ocelovou přezkou, vč. úložného sáčku...

  29 €
 • Finnlo adapter Parallel pull grip 4693
  Finnlo adapter Parallel pull grip 4693

  Parallel pull grip 4693 je adapter z plnej guľatiny a radlovaným úchopom. Adaptér má otvor pre karabínu, chrómovaný material. Vzhľadom k tomu, že je možné vykonávať cviky aj v sede (využitie spodnej kladky), sú možné ďalšie varianty cvičenia. Tento adaptér je určený hlavne pre precvičenie tricepsu a chrbta...

  39 €
 • expander Soft Pull posilovač s táhly
  expander Soft Pull posilovač s táhly

  Vertikální pružný expander LiveUp Soft Pull je určen pro tvarování a posílení svalstva paží, ramen, břicha a hýždí. Cvičení s expanderem je snadné a hlavně plynulé, bez nárazů. Expander je lehký, skladný a tudíž i snadno přenosný.Parametry:země původu:Čína materiál:EVA pěna/ TPR gumadélka:600 mmšířka:260 mmhmotnost:360 g barva:fialová/ černávýkonnost:domácí fitnessroční kolekce:2014kód výrobce:LS3205výrobce:LiveUpwww výrobce:www.e-sportshop.cz..

  8.32 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb