BODY SOLID S2CP CHEST PRESS - tlaky na prsia 95 kg

BODY SOLID S2CP CHEST PRESS - tlaky na prsia 95 kg
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:Body Solid
Cena:2520 €

Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore. nastaviteľné sedadlo nastaviteľné operadlo ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 95 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické parametre: Rozmery dxšxv: 139,7 x 111,76 x 175,26 cm Váha: 204,55 kg Možnosť objednania so 140 kg záťažou. Body-Solid si je kvalitou svojich výrobkov na toľko istý, že Vám ponúka DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU NA RÁM! Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID.V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju. Technické parametre Celkový rozmer 140 x112 x175 xm Dĺžka 140 cm Šírka 112 cm Výška 175 cm Hmotnosť závaží v balení 95 kg


 • Stroj na prsia Body Solid SBP100G-2 Chest Press
  Stroj na prsia Body Solid SBP100G-2 Chest Press

  Kvalitná konštrukcia tohto posilňovacieho stroja zaisťuje perfektnú stabilitu, komfort a ľahkú manipuláciu, ktorú zvládne každý športovec. Pohodlné stabilné sedadlo a postranné základové rámy pomáhajú eliminovať nežiaduce vibrácie a nevhodnú polohu tela pri cvičení. S jednoducho uchopiteľnými ručnými držadlami je možné ľahko dosiahnuť efektívneho precvičenia pri použití všetkých veľkostí záťaže. Držadlá je možné uchopiť niekoľkými odlišnými spôsobmi, čím je zaručené posilňovanie viac druhov svalov. Tento posilňovač je ideálnou cvičebnou pomôckou do každej domácej telocvične aj verejných posilňovní. mohutná konštrukcia zložená z niekoľko pevne zvarených častí kvalitný povrch prístroja je odolný proti poškrabaniu, olupovaniu a vylamovaniu samomazné oceľové lanká s nylonovým povrchom nylonové..

  2140 €
 • BODY SOLID S2PEC-3 PEC FLY - stroj na prsia a deltový sval 105 kg
  BODY SOLID S2PEC-3 PEC FLY - stroj na prsia a deltový sval 105 kg

  Silné a pohodlné polstrovanie DuraFirm™ znižuje únavu a nepohodlie, čo umožňuje pokračovať v tréningu až na pokraj síl. Konštrukcia pevná ako skala je zárukou dlhej životnosti s doživotnou zárukou na rám. Plne zahalené záťažové stĺpce pre maximálnu bezpečnosť a atraktívny dizajn určuje trendy v obore. nastaviteľné sedlo nastaviteľné operadlo ergonomické rukoväte záťažový stĺpec obsahuje v základe 105 kg záťaže polstrovanie DuraFirm™ vyšité logo BODY-SOLID zobrazené obrázky ako cvičiť doživotná záruka na rám a záťažové tehličky 2 ročná záruka na ložiská, záťažové lanká a ostatné komponenty vhodné do klubových posilňovní. (fitnes pre hasičov, fitnes pre nemocnice, fitnes pre políciu, fitnes pre armádu, fitnes pre školy, fitnes pre firmy, fitnes do hotelov a pod.) Technické..

  2560 €
 • Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress
  Body-Solid GS348 Body-Solid Multipress

  Naša nová Serie 7 Smith Gym vám umožní vyvinúť svalovú hmotu nad vaše predstavy, ktorá Vás ohromí. V skutočnosti sú Vám ponúknuté rovnaké cvičenia ako v plne vybavenej telocvični, ale s tou výhodou, že ste vo vlastnom dome, s vlastným plánom bez potreby trénera. Technický popis: tento stroj je navrhnutý tak, aby umožnil prirodzený pohyb hore a dole pri cvičení pomocou dvoch vodiacich tyčí rovné guličkové ložisko Smith Machine s 20 synchronizačnými bodmi pre bezpečnosť, pevný doraz pri každej položke vášho pravidelného cvičenia veľký priemer tyče Smith je veľmi kompatibilný; jednoduchá na ovládanie vážiaca len 11,5 kg (25 lbs); ideálny ako pre amatérov, tak aj pre profesionálov obsahuje 6 skladných stojanov Olympic. Tie slúžia k bezpečnému zaveseniu závaží mimo podlahu pre jednoduchší prístup držiak Olympic Bar sa..

  1199. €
 • DCLP-SF Body-Solid Pro-Dual Leg Press
  DCLP-SF Body-Solid Pro-Dual Leg Press

  Insportline Body Solid predstavuje rad Pro Dual - výrobok v komerčnom rade. Vyvinuli sme výrobky, ktoré sa prispôsobia vašim špecifickým potrebám. Hodí sa do hotelových, klubových a komerčných posilňovní. Môže byť ako samostatný stroj, alebo kombinovaný až so štyrmi strojmi a tým vytvoríte plnohodnotnú multifunkčnú vežu. Technický popis      Ergonomicky tvarovaná sedačka s 12-timi možnosťami rôzneho druhu posedu a zadnej časti.      Dokonale vyhovuje zákazníkom všetkých veľkostí.      Bezpečne vytvára požadovaný tlak pre obe nohy i lýtkové cvičenia. Váhový pomer      dômyselné prekladkovaniu závažia 2:1 poskytuje so závažím 95kg (210lb) vďaka odporu dvojnásobné zaťaženie 190kg (420lb).      tento model je možné spojiť s ďalšími tromi strojmi a tým vytvoríte..

  1381. €
 • Body Solid Leg a calf Press DCLP-SF
  Body Solid Leg a calf Press DCLP-SF

  Ergonomicky tvarované sedadlo s 12-timi možnosťami rôzneho druhu posedu a zadnej časti. Dokonale vyhovuje zákazníkom všetkých veľkostí. Bezpečne vytvára požadovaný tlak pre obidve nohy a lýtkové cvičenia.  Dômyselne prekladkovanie závažia 2 : 1 poskytuje so závažím 95 kg (210 lb) vďaka odporu dvojnásobné zaťaženie 190 kg (420 lb). Tento model je možné spojiť s ďalšími tromi strojmi a tým vytvoríte multifunkčnú vežu. Štandardné závažie: 95 kg (210lb) Hlavný rám: oválne trubky (s rozmerom 2,4" x 4,6") Rozmery po zostavení: 104 cm x 199cm x 196cm 5,5 mm hrubé lanko z vinutej leteckej ocele vydrží zaťaženie až 1140 kg Výstelka "Durafirm" je z 2" vysokého hustého molitanu  Voliteľné vybavenie: stroj je možné zaťažiť až do 141 kg (310lb) jedno závažie váži 2,5 kg (5lb) podložka je zdokonalenou súčasťou nášho..

  2655 €
 • Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF
  Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF

  Body Solid Vertical Press and Lat Machine DPLS-SF Konštrukcia z 5 x 10 cm pevných oceľových profilov Dvojitý práškový náter so zvýšenou odolnosťou proti poškodeniu Oceľové káble špičkovej kvality (materiál používaný pri výrobe lietadiel) Kvalitné kladky spevnené laminátovými vláknami a V-kanálikom pre lepšie vedenie lana Stroj navrhnutý najlepšími odborníkmi v obore tak, aby bolo cvičenie pohodlné, plynulé a skutočne účinné Leštené pochrómované vodiace tyče, zabezpečujúce plynulý pohyb závažia pri cvičení Ergonomicky navrhnuté úchopy zabezpečujúce perfektnú pozíciu precvičovaných častí tela Nastaviteľné "rameno" pre dokonalé prispôsobenie cvičencovi Biomechanicky dokonale navrhnuté pre maximálny rozsah pohybu a vynikajúci rozvoj svalových partií Možné použiť ako komponent pre Pro Dual 3-Stack a 4-Stack..

  2655 €
 • Body Solid Leg Press 45° GLPH2100
  Body Solid Leg Press 45° GLPH2100

  Kladkový systém funguje hladko a zaťaženie rovnomerne rozdeľuje Rýchly flip-a-lock mechanizmus na oboch zadných podložkách Kvalitné a extra-pevné platformy, ako pre leg press, tak aj pre hack squat Jednoducho prístupný systém nakladania / odoberania kotúčov, pod pohyblivou časťou stroja Extra pevné oceľové rámy 5 x 10 cm zaručujú maximálnu pevnosť a stabilitu stroja Ultra-tuhé, dvojito prešité kvalitné DuraFirm ramenné vypchávky s hrúbkou až 10 cm. Až 3 uzamknuteľné polohy pre bezpečnosť a pohodlnosť pri cvičení Ideálne pre domáce aj komerčné použitie Pri cvičení na GLPH2100 (posilňovanie stehenných svalov, zadku alebo lýtok), oceníte hladkosť pohybu tohto špičkového leg press / hack squat stroja, ktorý navyše šetrí vaše kosti a kĺby. GLPH2100 ponúka na výber až z troch uzamknuteľných pozícií, ktoré si nastavuje..

  2307 €
 • Leg Press Body Solid SLP500G-2
  Leg Press Body Solid SLP500G-2

  Vyspelý design maximálne redukuje namáhanie chrbtice zatiaľ čo umožňuje posun v maximálnom rozsahu pri zachovávaní prirodzeného biomechanického pohybu. Plne regulovateľná DuraFirm™ podpierka chrbta s ergonomickým designom a oporný plát pre chodidlá nastaviteľný v dvoch polohách umožňuje tréning svalov, kĺbov a svalových úponov dolných končatín všetkým užívateľom s ľubovoľnou výškou postavy. Tento moderný posilňovací stroj dokonale uspokojí všetkých používateľov, ktorí chcú dosiahnuť ohromného svalového objemu a veľkej svalovej kapacity. Leg Press Body – Solid je stroj navrhnutý pre každodenné komerčné využitie a je pripravený pre maximálne denné vyťaženie. mohutný rám zváraný zo všetkých štyroch strán profilu kvalitný povrch prístroja odolný proti poškriabaniu a odlupovaniu samomastené oceľové lanká..

  2370 €
 • Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench
  Profesionálna bench lavica Body Solid SPB368G Shoulder press bench

  Lavica je vybavená tromi pármi odkladacích úchytov pre činku. Sedadlo s opierkou chrbta do pravého uhla je navrhnuté pre efektívne posilňovanie v sede. Kvalitný silný materiál radí túto lavicu medzi ideálne posilňovacie stroje vhodné ku komerčnému použitiu. vysoko odolný povrch odolný proti poškriabaniu a olupovaniu lavica je potiahnutá mäkkým čalúnením odolným proti oderu a potu kategória S - odporúčame pre všetky komerčné zariadenia konštrukcia lavice je vyrobená z kvalitného karbónového profilu rozmery: dĺžka 106 cm, šírka 125,8 cm, výška 182,3 cm vhodné aj pre domáce použitie farba čalúnenia: čierna Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa..

  690 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb