Informácie o prudukte:
Kategória: Pláštěnky
Dodávateľ:Lowe alpine
Cena:11.21 €

Vak Lowe Alpine Helmet Holder BL black Sieťovaný držiak prilby na batoh. Držiak na prilbu, ktorú možno upnúť k takmer jakémukolv batohu. Lezecká prilba sa veľmi zle uskladňuje v batohu. Nie tak, ak použijete užitočnú pomôcku Helmet Holder, ktorá umožní prilbu upnúť zvonka batohu. háčiky pre jednoduché upevnenie k batohu sieťovaný ľahučký a odolný materiál Power Net nezaberie skoro žiadne miesto, ak ho nepoužívate veľkostne iba pre lezecké prilby Technológia váha: 24 g vrchné tkanina: Power Net Brašne a ľadvinky » Príslušenstvo » Vak Lowe Alpine Helmet Holder BL black


 • Helmet Holder Deuter BL black
  Helmet Holder Deuter BL black

  Helmet Holder Deuter BL black Držiak na helmu zo sieťoviny kompatibilný so všetkými lezeckými, skialpovými a freeridovými batohy od Deuter. vrátane transportího obalu Farba Čierna ..

  10.50 €
 • Ľadvinka Rossignol Dual Bottle Holder RKEB200
  Ľadvinka Rossignol Dual Bottle Holder RKEB200

  Ľadvinka Rossignol Dual Bottle Holder RKEB200 Pásik zahŕňa: dve priehradky na fľaše zo sieťoviny; vonkajšie sieťovinovou vrecko na kľúče, telefón, foťák, GPS alebo desiatu; ďalšie..

  52.13 €
 • Ľadvinka Rossignol Bottle Holder Pro RKEB201
  Ľadvinka Rossignol Bottle Holder Pro RKEB201

  Ľadvinka Rossignol Bottle Holder Pro RKEB201 BOTTLE HOLDER PRO je pásik na fľašu, ktorý Vám pomôže zostať hydratovaný / á počas behanie, bežkovanie, alebo na túrach. Pásik zahŕňa:..

  40.88 €
 • Ľadvinka Rossignol Bottle Holder RKEB202
  Ľadvinka Rossignol Bottle Holder RKEB202

  Ľadvinka Rossignol Bottle Holder RKEB202 BOTTLE HOLDER je pásik na fľašu, ktorý Vám pomôže zostať hydratovaný / á počas behanie, bežkovanie, alebo na túrach. Pás má: priehradku na..

  29.63 €
 • Ľadvinka Rossignol Bottle Holder Blaze RKEB206
  Ľadvinka Rossignol Bottle Holder Blaze RKEB206

  Ľadvinka Rossignol Bottle Holder Blaze RKEB206 Priehradka na fľašu s elastickým popruhom na zaistenie fľaše proti vypadnutiu, vrecko na kľúče alebo telefón a nastaviteľný pásový..

  37.13 €
 • Helma EXEL G1 HELMET Senior black yellow
  Helma EXEL G1 HELMET Senior black yellow

  Helma EXEL G1 HELMET Senior black / yellow - V matnej farbe s fosforové žltými detaily - Výborne sedí na hlave (upevnenie pomocou podbradku) - Súčasťou balenia je aj praktický vak na..

  120.4 €
 • Helma EXEL G2 HELMET Junior black yellow
  Helma EXEL G2 HELMET Junior black yellow

  Helma EXEL G2 HELMET Junior black / yellow - V matnej farbe s fosforové žltými detaily - Výborne sedí na hlave - Súčasťou balenia je aj praktický vak na masku - Váha 633 gr. -..

  100.4 €
 • Helma Salming Core Helmet Black
  Helma Salming Core Helmet Black

  Helma Salming Core Helmet Black Vhodná pre všetky brankárovi, ktorí ešte nedorástli do bežnej veľkosti masiek. Mriežka má tzv. CATEYE vzor, ​​ktorý zabezpečí, že z masky von bude..

  83.29 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb