Informácie o prudukte:
Kategória: Pláštěnky
Dodávateľ:Lowe alpine
Cena:26.21 €

Vak Lowe Alpine Crampon Bag BL black Vrecko na mačky, ktorú možno upnúť k batohom Attack série - Mountain Attack, Alpine Attack a Peak Attack - s dvoma úchytmi čakanov Headlocker. Pre jednoduchý prístup k mačkám aj pre ich jednoduché skladovanie. Vyrobené z vysoko odolnej tkaniny s TPU povrchom. Jednoduché uloženie mačiek mimo ďalší náklad a výbavu. jednoduché uchytenie k batohu pomocou Headlocker a WebCatcher úchytov odolná textília s TPU povrchovou úpravou široký vstup pre jednoduché uloženie mačiek Technológia váha: 160 g vrchné tkanina: Trishield Grid / N630 Brašne a ľadvinky » Príslušenstvo » Vak Lowe Alpine Crampon Bag BL black


 • Taška na mačky Salewa Crampon Bag 2505-0095
  Taška na mačky Salewa Crampon Bag 2505-0095

  Taška na mačky Salewa Crampon Bag 2505-0095 Rad Climbing - Crampons Praktická brašna pre bezpečnú úschovu mačiek. Katalógové číslo: 2505 Horolezectvo » Mačky » Taška na mačky..

  14.25 €
 • Taška Lowe Alpine AT Kit Bag 60 pepper red black pr
  Taška Lowe Alpine AT Kit Bag 60 pepper red black pr

  Taška Lowe Alpine AT Kit Bag 60 pepper red / black / pr Navrhnutá pre expedície po celom svete. Minimálne množstvo švov a zvýšená vodeodolnosť. Tkanina s TPU úpravou. Schovávateľné..

  112.1 €
 • Taška Lowe Alpine AT Kit Bag 90 pepper red black pr
  Taška Lowe Alpine AT Kit Bag 90 pepper red black pr

  Taška Lowe Alpine AT Kit Bag 90 pepper red / black / pr Navrhnutá pre expedície po celom svete. Minimálne množstvo švov a zvýšená vodeodolnosť. Tkanina s TPU úpravou. Schovávateľné..

  108.3 €
 • Vak Lowe Alpine Helmet Holder BL black
  Vak Lowe Alpine Helmet Holder BL black

  Vak Lowe Alpine Helmet Holder BL black Sieťovaný držiak prilby na batoh. Držiak na prilbu, ktorú možno upnúť k takmer jakémukolv batohu. Lezecká prilba sa veľmi zle uskladňuje v..

  11.21 €
 • Toaletka Lowe Alpine Wash Bag Small Mirage iceberg
  Toaletka Lowe Alpine Wash Bag Small Mirage iceberg

  Toaletka Lowe Alpine Wash Bag Small Mirage / iceberg Veľká kozmetická taška s množstvom vreciek a integrovaným zrkadielkom. externé vrecko na zips ucho na prenášanie držiatko na zubnú..

  20.67 €
 • Toaletka Lowe Alpine Wash Bag Small Antracit amber
  Toaletka Lowe Alpine Wash Bag Small Antracit amber

  Toaletka Lowe Alpine Wash Bag Small Antracit / amber Veľká kozmetická taška s množstvom vreciek a integrovaným zrkadielkom. externé vrecko na zips ucho na prenášanie držiatko na zubnú..

  20.67 €
 • Toaletka Lowe Alpine Rollup Wash Bag Anthracite amber
  Toaletka Lowe Alpine Rollup Wash Bag Anthracite amber

  Toaletka Lowe Alpine Rollup Wash Bag Anthracite / amber Rollup Wash Bag je skladacia kozmetická taška s možnosťou zavesenia. 3 vnútorné vrecká na zips, odnímateľné zrkadlo, pútka a..

  23.25 €
 • Prepravný obal Lowe Alpine Boot Bag
  Prepravný obal Lowe Alpine Boot Bag

  Prepravný obal Lowe Alpine Boot Bag Boot Bag umožní oddelenie špinavých trekových botov od zvyšku nákladu. Vhodný pre členkové topánky do veľkosti 47 EU - 12 UK - 12,5 US. váha 170 g..

  22.13 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb