Informácie o prudukte:
Kategória: Ploutve
Dodávateľ:Fashy
Cena:22.92 €

Plutvy Fashy Senior Plutvy Fashy Materiál: topánka - TR                  plutva - EVA Farba: čierna, modrá Veľkosť: 38/39 - 44/46 EU Kat.číslo: 8900/3 F Vodný program » Plutvy » Plutvy Fashy Senior


 • Okuliare Fashy Stingray Junior
  Okuliare Fashy Stingray Junior

  Okuliare Fashy Stingray Junior Kat.číslo: 8806 F Farba: čierna/prehľadná, čierna/prehľadná/modrá Vodný program » Potápačské okuliare a šnorchle » Okuliare Fashy Stingray Junior..

  24.58 €
 • Plutvy Spokey Sarritor
  Plutvy Spokey Sarritor

  Vhodné ako pre reakčné plávanie, tak aj do škôl a plaveckých klubov. Popis produktu: - Materiál: TPR guma, polypropylén - Určené: tréning, cvičenie rýchlych a krátkych pohybov..

  26.98 €
 • Plutvy SALVAS Caiman BA 185
  Plutvy SALVAS Caiman BA 185

  Plutvy SALVAS Caiman BA 185 Štyri otvory s optimálnym rozvrhnutím a profilovaním smerujú pri pohybe prúdy vody tak, aby bola dosiahnutá vyššia stabilita a aby nedochádzalo k odklonu plutvy..

  31.58 €
 • Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 35 Senior
  Hokejové Korčule Tempish Ultimate SH 35 Senior

  Vonkajší materiál: Špeciálny rezistentný PVC – (light-flexi 3D) odolné voči absorpcii vody, a zachovávajúci si húževnatosť do teploty -25°C, výborne kopírujúci skelet topánky...

  69.38 €
 • Korčule Botas Preston Senior 211
  Korčule Botas Preston Senior 211

  Korčule s ochrannými prvkami ergonomického strihu zvršku s bočným zosilnením, vrch zo syntetiky a PA tkaniny je spevnený TST špičkou z odolného plastu spoľahlivo chrániace prsty nôh,..

  55.78 €
 • Helma PRECISION GOALIE HELMET tricolor senior
  Helma PRECISION GOALIE HELMET tricolor senior

  - Nový dizajn - Výborne sedí na hlave (upevnenie pomocou podbradku) - Súčasťou masky je náhradný výstelka - Súčasťou balenia je aj praktický vak na masku - Certifikácia IFF ..

  143.0 €
 • Brankárske nohavice Tempish MOHAWK senior
  Brankárske nohavice Tempish MOHAWK senior

  Pohodlný a komfortný pásik. TRIPLEX (zapínanie za pomocou pružnej gumy, pásku na suchý zips a pásku s prackou) systém zapínania zaistí správnu polohu v každej pozícii. Bezpečné..

  77.13 €
 • Brankársky dres Tempish MOHAWK senior
  Brankársky dres Tempish MOHAWK senior

  Umiestnenie a prešitie polstrace na ramenách, lakťoch a hrude primerane chráni a neobmedzuje v pohybe. Strih, použité materiály a konštrukcie napomáhajú brankári k vysokému výkonu...

  38.37 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb