Zimné korčule Roxa 80 38

Zimné korčule Roxa 80 38
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Zimné športy | Zimné korčule
Dodávateľ:Roxa
Cena:52.7 €

Zimné korčule Roxa 80 sú určené pre dievčatá a dámy. Kvalitná vonkajšia plastová konštrukcia je postavená na nôž zo špičkovej nerezovej ocele, zaručujúca výborné jazdné vlastnosti. Vďaka dvom jednoducho ovládateľným prackám ľahko upevníte topánku tak, aby pevne obopínala chodidlo a oblasť priehlavku. Mäkká vnútorná topánka korčúľ Roxa 80 je vyrobená s využitím precíznych technológií tak, aby pôsobila pri jazde prirodzene a maximálne eliminovala vznik otlakov. Technický popis: plastový rám korčule vyberateľná mäkká vnútorná topánka 2 pracky oceľový nôž so zúbkami nosnosť: 100 kg vyrobené v Taliansku


 • Dámske zimné korčule Action Blau 37
  Dámske zimné korčule Action Blau 37

  Dámske zimné korčule Action Blau vďaka svojmu elegantnému dizajnu a spracovaniu v zimných farbách padnú do oka každej žene či dievčaťu. Vnútorná zamatová výstelka Comfort Fit je vyrábaná tak, aby pôsobila pri jazde prirodzene, ľahko, absorbovala pot a maximálne eliminovala..

  36 €
 • Dámske zimné korčule Action Conny 37
  Dámske zimné korčule Action Conny 37

  Dámske zimné korčule Action Conny vzhľadovo pripomínajú štýlové členkové tenisky a navyše disponujú atraktívnym kvetinovým vzorom, čím padnú do oka každej žene či dievčaťu. Vnútorná zamatová výstelka Comfort Fit je vyrábaná tak, aby pôsobila pri jazde prirodzene,..

  36 €
 • Detské zimné korčule Action Twing 28
  Detské zimné korčule Action Twing 28

  Detské zimné korčule Action Twing si vďaka ich roztomilému dizajnu obľúbia predovšetkým malé dievčatá. Vnútorná výstelka Comfort Fit je vyrábaná tak, aby pôsobila pri jazde prirodzene, ľahko, absorbovala pot a maximálne eliminovala vznik otlakov. Tepelné pohodlie zabezpečuje..

  27.2 €
 • Dámske zimné korčule Spartan Lady Softfoot 37
  Dámske zimné korčule Spartan Lady Softfoot 37

  Dámske zimné korčule Spartan Lady Softfoot sú klasické korčule v atraktívnej strieborno-čiernej farbe a žltými doplnkami. Vnútorná výstelka je vyrábaná s využitím precíznych technológií tak, aby pôsobila pri jazde prirodzene, ľahko, vysoko komfortne a maximálne eliminovala..

  46.9 €
 • Detské zimné korčule WORKER Izaky XS (26-29)
  Detské zimné korčule WORKER Izaky XS (26-29)

  Detské zimné korčule WORKER Izaky sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym designom. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock..

  30.2 €
 • Dievčenské zimné korčule WORKER Terne S (29-32)
  Dievčenské zimné korčule WORKER Terne S (29-32)

  Detské zimné korčule WORKER Terne sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom. Vhodné ako pre chlapca, tak aj pre dievčatá. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe..

  18.7 €
 • Detské zimné korčule WORKER Kira S (29-32)
  Detské zimné korčule WORKER Kira S (29-32)

  Detské zimné korčule WORKER Kira sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocu jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock..

  24.8 €
 • Dámske zimné korčule Spartan Kim Gold zlatá - XS (26-29)
  Dámske zimné korčule Spartan Kim Gold zlatá - XS (26-29)

  Elegantné zimné korčule Spartan Kim Gold s pevným držaním členku a komfortnou vnútornou vložkou a izoláciou Thinsulate. Dve pracky zaistia dokonalé stiahnutie topánky. Anatomicky tvarovaná topánky korčule je vyrobená z kvalitných a vysoko odolných materiálov zaisťujúcích..

  46.9 €© 2017 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb