Veslovací obojručný úchop inSPORTline

Veslovací obojručný úchop inSPORTline
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:28 €

Rozšírte možnosti svojej posilňovacej veže o ďalšie nové cviky - Veslovací obojručný úchop Vám umožní premeniť Vašu posilňovaciu vežu s dolnou kladkou napríklad na veslovací trenažér. Vďaka výmenným adaptérom je to ľahké. Technický popis: úchopy pre ruky vybavené protišmykovým vrúbkovaním špeciálny doplnok pre napodobenie veslovania v sede a tréning príťahov materiál: z vysoko kvalitnej ocele s lešteným povrchom hmotnosť: 2,5 kg


 • Pogumovaný veslovací obojručný úchop inSPORTline
  Pogumovaný veslovací obojručný úchop inSPORTline

  Špeciálny posilňovací doplnok bol vyvinutý pre improvizáciu tréningu veslovanie v sede a tréning príťahov, a rozšíril tak možnosti posilňovania na kladkových posilňovačoch. Ľahký a extrémne odolný doplnok je vybavený dvoma ergonomicky tvarovanými úchopy, ktoré zaisťujú..

  24 €
 • Obojručný adaptér inSPORTline A462 - veslo
  Obojručný adaptér inSPORTline A462 - veslo

  Obojručný adaptér inSPORTline A462 - veslo je rozširujúcim doplnkom pre všetky veže s dolnou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú opatrené protišmykovým gumovým materiálom, ktorý umožnuje pevné a komfortné..

  26 €
 • Úchop na gumový expander inSPORTline Morpo MT
  Úchop na gumový expander inSPORTline Morpo MT

  Úchyt na gumový expander inSPORTline Morpo MT je praktickým príslušenstvom, ktoré rozširuje možnosti posilňovania s gumovými expandermi. Tie je možné jednoducho uchytiť do pevných karabín. Cvičenie s pomocou úchytu je jednoduchšie a vďaka pohodlnému a protišmykovému gumovému..

  19.6 €
 • Úchop za hlavu inSPORTline
  Úchop za hlavu inSPORTline

  AB Crunch Harness je špeciálne rozšírenie pre všetky druhy kladkových posilňovacích strojov. Tento doplnok je určený k posilňovaniu brušných svalov. AB Crunch Harness sa skladá z postroja okolo krku vybaveného dvomi penovými úchytkami pre ruky a pevného kovového očka pre..

  6 €
 • Vyvážený V-úchop inSPORTline
  Vyvážený V-úchop inSPORTline

  Odľahčený V-úchop je rozširujúcim doplnkom pre všetky kladkové posilňovacie stroje. Je konštruovaný z ľahkého materiálu tak, aby umožňoval plný rozsah pohybu počas precvičovania bicepsov a tricepsov a výrazne tak rozširuje možnosti Vášho kladkového posilňovača...

  43.6 €
 • Úchop rovný - príťahy
  Úchop rovný - príťahy

  Tato rovná posilňovacia tyč Revolving Straight Bar bola vyvinutá pre rozšírený tréning svalov hornej polovice tela a ramien. Otočný stred zaisťuje rovnomerný a hladký pohyb a súvislý odpor. Tyč je vyrobená z kvalitného kovu s dĺžkou 45 cm. Revolving Straight Bar je vhodné..

  24 €
 • Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka
  Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka

  Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa je profesionálne zariadenie na precvičenie celého tela. Jeho robustná konštrukcia dokáže zniesť nepretržitú záťaž s cvičencami až do hmotnosti 180 kg. Magnetický brzdný systém poskytuje tichý a bezproblémový chod. Trenažér je..

  1399.6 €
 • Veslovací trenažér inSPORTline Air Master - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka
  Veslovací trenažér inSPORTline Air Master - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka

  Veslovací trenažér inSPORTline Air Master je profesionálne zariadenie pre kardio tréning, posilnenie a precvičenie celého tela. Jeho robustná konštrukcia s hmotnosťou 50 kg poskytuje nosnosť až 150 kg pri nepretržitej záťaži. Brzdný systém na báze vzduchu a magnetu poskytuje..

  1279.6 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb