Tréningový blok Shindo Sport Pao

Tréningový blok Shindo Sport Pao
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Lapy
Dodávateľ:Shindo Sport
Cena:28.7 €

Tréningový blok Shindo Sport Pao je blok určený predovšetkým na športy, v ktorých sú používané ako údery rúk, tak aj nôh (thajský box, kickbox, MMA ...). Lapa má na zadnej časti dva pevné obopínacie suché zipsy a jedno madlo pre uchytenie dlaňou. Disponuje kvalitným polstrovaním o sile 12 cm a pevnými švami, čo zaručuje dlhú životnosť lapy. Na hornej hrane bloku je zips, ktorým sa dá prípadne polstrovanie upraviť. Vďaka tomu je blok Shindo Sport Pao obľúbeným vybavením priaznivcov nielen kickboxu, thajského boxu či MMA. Technický popis: blok na údery a kopy kvalitné polstrovanie a materiál vhodné pre bojové športy typu kickbox, thajský box, MMA na hornej hrane zips pre úpravu či opravu polstrovania dva obopínacie suché zipsy a jedno pästné madlo materiál: syntetická koža rozmery: 44 x 22 cm šírka polstrovania: 12 cm v balení 1 kus


 • Tréningový blok plochý Shindo Sport
  Tréningový blok plochý Shindo Sport

  Tréningový blok plochý Shindo Sport je blok určený predovšetkým na bojové umenia a športy, v ktorých sa používajú kopy (thajský box, MMA, taekwondo, ...). Je vyrobený z kvalitnej syntetickej kože a zošitý pevnými švami. Na hornej hrane lapy je zips, pomocou ktorého možno..

  36 €
 • Tréningový blok Shindo Sport Tajka
  Tréningový blok Shindo Sport Tajka

  Tréningový blok Shindo Sport Tajka je blok určený predovšetkým na športy, v ktorých sú používané ako údery rúk, tak aj nôh (thajský box, kickbox, MMA ...). Lapa má na zadnej časti dva pevné obopínacie suché zipsy a jedno madlo pre uchytenie dlaňou. Disponuje rovnako kvalitným..

  30.9 €
 • Štartovací blok inSPORTline ST5000
  Štartovací blok inSPORTline ST5000

  Štartovací blok inSPORTline ST5000 je pevný oceľový blok, ktorý Vám pri tréningoch alebo pretekoch umožní dosiahnuť najlepšie možné výsledky. Ergonomicky tvarované nášľapy sú opatrené dokonalou protišmykovou úpravou. Nášľapy možno ľahko a bez montáže posúvať po celej..

  147.6 €
 • Jóga blok inSPORTline Molty
  Jóga blok inSPORTline Molty

  Jóga blok inSPORTline Molty je praktická pomôcka pre cvičenie jógy, niekedy tiež známa ako jóga tehlička. Slúži predovšetkým pre preťahovanie rúk, nôh a chrbta, alebo dosiahnutie takých polôh, ktoré by bez nej neboli možné. Slúži aj ako pomôcka, vďaka ktorej sa dajú..

  7.6 €
 • Jóga blok inSPORTline Bricky M
  Jóga blok inSPORTline Bricky M

  Jóga blok inSPORTline Bricky M je praktická pomôcka pre cvičenie jógy, niekedy tiež známa ako jóga tehlička. Slúži predovšetkým pre preťahovanie rúk, nôh a chrbta, alebo dosiahnutie takých polôh, ktoré by bez nej neboli možné. Slúži tiež ako pomôcka, vďaka ktorej sa dajú..

  8 €
 • Jóga blok inSPORTline Bricky S
  Jóga blok inSPORTline Bricky S

  Jóga blok inSPORTline Bricky S je praktická pomôcka pre cvičenie jógy, niekedy tiež známa ako jóga tehlička. Slúži predovšetkým pre preťahovanie rúk, nôh a chrbta, alebo dosiahnutie takých polôh, ktoré by bez nej neboli možné. Slúži tiež ako pomôcka, vďaka ktorej sa dajú..

  6 €
 • Plniteľné bulharské vrece Shindo Sport 1 - 20 kg
  Plniteľné bulharské vrece Shindo Sport 1 - 20 kg

  Plniteľné bulharské vrece Shindo Sport je skvelou pomôckou pre funkčný tréning alebo tréning bojových športov. Na rozdiel od klasického posilňovania pri tréningu s bulharkým vrecom zapojíte všetky svalové vlákna vrátane svalov vnútorných, čo má za následok rovnomerné..

  32 €
 • Plniteľné bulharské vrece Shindo Sport 1 - 10 kg
  Plniteľné bulharské vrece Shindo Sport 1 - 10 kg

  Plniteľné bulharské vrece Shindo Sport je skvelou pomôckou pre funkčný tréning alebo tréning bojových športov. Na rozdiel od klasického posilňovania pri tréningu s bulharkým vrecom zapojíte všetky svalové vlákna vrátane svalov vnútorných, čo má za následok rovnomerné..

  32 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb