Tréningové rukavice inSPORTline Punchy M

Tréningové rukavice inSPORTline Punchy M
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxerské rukavice
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:20 €

Tréningové rukavice inSPORTline Punch sú kvalitné rukavice vhodné pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pre všetky odvetvia kondičných kontaktných športov, určené predovšetkým na tréning. Rukavice sú vyrobené zo syntetickej kože doplnené gumovou páskou. Vetracie otvory na dlani zaručujú optimálne vetranie a redukujú teplotu v rukavici, čím nedochádza k poteniu rúk. Rukavice majú dlhoročnú životnosť a sú veľmi nenáročné na údržbu. Vďaka týmto výborným vlastnostiam sú tréningové rukavice inSPORTline Punch veľmi vyhľadávané. Technický popis: povrch zo špeciálnej, odolnej syntetickej kože široká manžeta elastická gumová páska na zápästie vetracie otvory v dlani zabraňujú nadmernému poteniu rúk


 • Tréningové rukavice Shindo Sport s dlhým zipsom
  Tréningové rukavice Shindo Sport s dlhým zipsom

  Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport s dlhým zipsom sú rukavice určené na tréning s boxovacím vrecom. Zapínanie je na predĺžený suchý zips, ktorý je dostatočne dlhý na to, aby bolo zapnutie extra pevné. Na dlaniach sú priedušné otvory, aby bola ruka po celú dobu tréningu..

  16.3 €
 • Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport S (10oz)
  Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport S (10oz)

  Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport sú rukavice určené na tréning s boxovacom vrecom. Zapínanie je na suchý zips, ktorý je dostatočne dlhý na to, aby bolo zapnutie pevné. Na dlaniach sú priedušné otvory, aby bola ruka po celú dobu tréningu vetraná. Rukavice Shindo Sport sú..

  16.7 €
 • Plastové tréningové kužele inSPORTline B40 5cm
  Plastové tréningové kužele inSPORTline B40 5cm

  Plastové tréningové kužele inSPORTline B40 predstavujú viacfarebnú sadu 40 kužeľov vrátane praktického nosiča s držiakom pre jednoduchšie prenášanie. Tento set je tak vhodnou pomôckou pre označenie terénu počas hier, ale aj na rôznych tréningoch. Tieto kužele tak najviac..

  20 €
 • Tréningové prekážky inSPORTline CF100
  Tréningové prekážky inSPORTline CF100

  Tréningové prekážky inSPORTline CF100 sú vhodné na použitie u širokého spektra tréningov, prevažne s plyometrickým charakterom zameriavajúce sa hlavne na rozvinutie explozívnej (výbušnej) sily, ktorá vyvíja úsilie buď to na celé telo, alebo len na jednotlivé časti...

  20 €
 • Tréningové valce ROTO AL s ložiskami
  Tréningové valce ROTO AL s ložiskami

  Tréningové valce ROTO AL s ložiskami sú jednoduchou, ale pritom veľmi efektívnou pomôckou pri cyklistickom tréningu. Konštrukcia je tvorená hliníkovým rámom, do ktorého sú v ložiskách zapojené tri otáčavé valce. Pomocou týchto valcov je možné z klasického bicykla urobiť..

  141.5 €
 • Tréningové ponožky IRONMAN Training Running Quarter čierna - 35-38
  Tréningové ponožky IRONMAN Training Running Quarter čierna - 35-38

  Tréningové ponožky IRONMAN Training Running Quarter sú multifunkčné ponožky vhodné pre všetky druhy športov, outdoorové aktivity aj pre bežné nosenie. Vďaka kvalitným materiálom Lycra a Microlon prinášajú ponožky komfort aj počas intenzívnych fyzických aktivít. Vlákno Lycra..

  7.2 €
 • Tréningové ponožky IRONMAN Training Running Quarter biela - 35-38
  Tréningové ponožky IRONMAN Training Running Quarter biela - 35-38

  Tréningové ponožky IRONMAN Training Running Quarter sú multifunkčné ponožky vhodné pre všetky druhy športov, outdoorové aktivity aj pre bežné nosenie. Vďaka kvalitným materiálom Lycra a Microlon prinášajú ponožky komfort aj počas intenzívnych fyzických aktivít. Vlákno Lycra..

  7.2 €
 • Neoprenové fitness rukavice inSPORTline Aktenvero čierna - S
  Neoprenové fitness rukavice inSPORTline Aktenvero čierna - S

  Neoprénové fitness rukavice inSPORTline Aktenvero sú vyrobené z kvalitného neoprénu a vďaka tomu zaručujú excelentnú tepelnú izoláciu. Tento flexibilný materiál a anatomické švy umožňujú voľnosť pohybu. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť, vysoká odolnosť, ľahká údržba a..

  8 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb