Trénigové boxerské rukavice Spartan na vrece

Trénigové boxerské rukavice Spartan na vrece
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxerské rukavice
Dodávateľ:Spartan
Cena:21.5 €

Trénigové boxerské rukavice Spartan na vrece majú tenšiu ochrannú vrstvu pre maximálny kontakt s vrecom. Avšak vďaka kvalitným vypchávkam sa nemusíte báť, rukavice Spartan nárazy skvele pohltia a kĺby zostanú dobre chránené. Povrch je vyrobený zo syntetickej farbenej kože a zaručuje perfektné vlastnosti.Technický popis: určené len na tréningy na boxovacom vreci povrch je zo syntetickej farbenej kože zápästná široká manžeta s gumou veľkosti: L


 • Boxerské rukavice Spartan Full Contact
  Boxerské rukavice Spartan Full Contact

  Kvalitne spracované boxerské rukavice Spartan Full Contact sú ideálne pre pravidelný tréning na boxovacom vreci aj pre kontaktný box. Rukavice Spratan Full Contact sú vďaka svojej vysokej trvanlivosti a jednoduchej údržbe veľmi obľúbené u našich zákazníkov. Technický..

  28.7 €
 • Boxerské rukavice Spartan XS (8oz)
  Boxerské rukavice Spartan XS (8oz)

  Máte radi box? Potrebujete sa uvoľniť? Práve pre vás sú určené tieto bezprstové boxerské rukavice. Tieto boxerské rukavice Spartan sú vďaka svojej vysokej trvanlivosti a jednoduchej údržbe veľmi obľúbené u našich zákazníkov. Všetky rukavice sú vo vnútornej časti rovnako..

  28.7 €
 • Juniorské boxerské rukavice Spartan American Design 6oz
  Juniorské boxerské rukavice Spartan American Design 6oz

  Začínate trénovať box? Juniorské boxerské rukavice Spartan sú vhodné pre rekreačný šport výhradne pre deti a mládež. Rukavice sú vyrobené z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov a boxovanie s nimi je veľmi pohodlné a komfortné. Atraktívny dizajn a nízka cena z..

  6.9 €
 • Boxovací set Spartan vrece 1 kg + chránič hlavy + rukavice
  Boxovací set Spartan vrece 1 kg + chránič hlavy + rukavice

  Boxovací set Spartan je určený začiatočníkom pre nácvik účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Je vhodný pre box, kickbox a iné bojové športy.Technický popis: cenovo výhodná boxovacia sada homogénna tvrdosť po celej ploche dokonalá absorpcia..

  23.6 €
 • Boxerské bandáže Spartan biela
  Boxerské bandáže Spartan biela

  Elastická boxovacia bandáž Spartan skvelo istí zápästie. Dĺžka jednej bandáže je 380 cm a šírka 5 cm. Univerzálne použitie. Balenie obsahuje bandáž na každú ruku. Váha bandáží  je 0,500 Kg. Každá z oboch bandáží je vybavená nášivkou s klasickým logom..

  6.9 €
 • Boxerské bandáže Spartan červená
  Boxerské bandáže Spartan červená

  Elastická boxovacia bandáž Spartan skvelo istí zápästie. Dĺžka jednej bandáže je 380 cm a šírka 5 cm. Univerzálne použitie. Balenie obsahuje bandáž na každú ruku. Váha bandáží  je 0,500 Kg. Každá z oboch bandáží je vybavená nášivkou s klasickým logom..

  6.9 €
 • Boxerské rukavice Everlast Ergo Moulded Foam Training Gloves S (10oz)
  Boxerské rukavice Everlast Ergo Moulded Foam Training Gloves S (10oz)

  Boxerské rukavice Everlast Ergo Moulded Foam Training Gloves sú tréningové rukavice vyrobené z PU určené predovšetkým pre sparring i pre tréning na boxovacom vreci. Obsahujú špeciálnu extra silnú penovú vrstvu, ktorá perfektne tlmí všetky otrasy a nárazy. Dizajnovo ide o klasické..

  32.4 €
 • Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport S (10oz)
  Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport S (10oz)

  Tréningové boxerské rukavice Shindo Sport sú rukavice určené na tréning s boxovacom vrecom. Zapínanie je na suchý zips, ktorý je dostatočne dlhý na to, aby bolo zapnutie pevné. Na dlaniach sú priedušné otvory, aby bola ruka po celú dobu tréningu vetraná. Rukavice Shindo Sport sú..

  16.7 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb