Stropný krížový držiak s lanami inSPORTline Hemmokstrap

Stropný krížový držiak s lanami inSPORTline Hemmokstrap
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bojové športy | Box | Boxovacie vrecia a hrušky
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:23.6 €

Stropný krížový držiak s lanami inSPORTline Hemmokstrap slúži ku správnemu a bezpečnému upevneniu popruhov na jógu Hemmok do stropu. Očká na lane umožňujú široké nastavenie dĺžky. Ak chcete celú sadu, ponúkame ju v zelenej a červenej farbe.Technický popis: 2 laná s očkami 2 stropné držiaky 4 kotviace skrutky dĺžka lán: 112 cm


 • Stropný krížový držiak pre boxovacie vrece inSPORTline
  Stropný krížový držiak pre boxovacie vrece inSPORTline

  Univerzálny krížový držiak vhodný na boxovacie vrece, ale tiež aj pre MultiTrainer vyrobený z pásoviny. Najlepšia voľba pre zavesenie boxovacieho vreca zo stropu do priestoru. Varianta vhodná pre všetky boxovacie vrecia a MultiTrainer. Unesie váhu až 120 kilogramov. Držiak ideálne..

  11.6 €
 • Stropný držiak na boxovacie vrece Shindo Sport
  Stropný držiak na boxovacie vrece Shindo Sport

  Stropný držiak na boxovacie vrece Shindo Sport sa skladá zo základných súčiastok nevyhnutných pre zavesenie boxovacieho vreca do stropu. Jedná sa o doplnkový či náhradný diel k väčšine boxovacích vriec. Obsahuje stropný úchyt, štyri istiace hmoždinky, karabínu a závesný..

  10.9 €
 • Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami
  Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami

  Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok sú vhodné pre cvičenie jógy pri zavesení vo vzduchu. Sú tak pomôckou na druh jógy, ktorý je vo svete známy pod zabehnutými názvami Flying Yoga, Aerie Yoga alebo Anti-Gravity Yoga. Cvičenie na popruhoch v sebe kombinuje prvky jógy, akrobacie a tanca...

  79.6 €
 • Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok zelené s držiakmi a lanami
  Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok zelené s držiakmi a lanami

  Popruhy na jógu inSPORTline Hemmok sú vhodné pre cvičenie jógy pri zavesení vo vzduchu. Sú tak pomôckou na druh jógy, ktorý je vo svete známy pod zabehnutými názvami Flying Yoga, Aerie Yoga alebo Anti-Gravity Yoga. Cvičenie na popruhoch v sebe kombinuje prvky jógy, akrobacie a tanca...

  79.6 €
 • Nástenný držiak na boxovace vrece - šibenica inSPORTline Galhook
  Nástenný držiak na boxovace vrece - šibenica inSPORTline Galhook

  Nástenný držiak na boxovacie vrece - šibenica inSPORTline Galhook je robustný držiak vyrobený z kvalitnej ocele. Profil s rozmermi 4 x 2 cm s tromi pomocnými spojnicami (výstuhami) zaručuje maximálnu odolnosť celého držiaka. Držiak na boxovacie vrece sa montuje priamo do steny pomocou..

  54.2 €
 • Držiak na poťah inSPORTline Horuda pre masážne lehátko
  Držiak na poťah inSPORTline Horuda pre masážne lehátko

  Držiak na povlak inSPORTline Horuda pre masážne lehátko, možno ľahko upevniť medzi otvormi nožného dielu. Vďaka svojej silnej konštrukcii, praktickému využitiu a kvalitnému spracovaniu sa držiak na povlak inSPORTline Horuda stal veľmi obľúbeným doplnkom pre všetky druhy..

  13.2 €
 • Nástenný držiak šibenica inSPORTline 76 x 76 cm
  Nástenný držiak šibenica inSPORTline 76 x 76 cm

  Držiak na boxovacie vrece - šibenica je robustný držiak vyrobený z kvalitnej ocele. Profil s rozmermi 4 x 4 cm zaručuje maximálnu odolnosť celého držiaka. Držiak na boxovacie vrece - šibenica sa zavesí na kovové lišty, ktoré sú uchytené do steny pomocou skrutiek. Nosnosť až 100..

  35.6 €
 • Držiak bicykla na stenu, skladací
  Držiak bicykla na stenu, skladací

  Držiak bicykla na stenu predstavuje jednoduché a praktické riešenie skladovania bicykla. Je skladací a jeho nosnosť je 20 kg. To z neho robí kvalitné príslušenstvo k bicyklu, ktoré je využiteľné napríklad v garážach, prejazdoch alebo menších priestoroch. Navyše disponuje..

  10.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb