Scottova lavica inSPORTline LKC301

Scottova lavica inSPORTline LKC301
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:147.6 €

Scottova lavica inSPORTline LKC301 je kvalitný stroj určený pre posilňovanie bicepsov. Stroj je navrhnutý tak, aby bolo posilňovanie maximálne efektívne a zároveň bezpečné. Robustná oceľová konštrukcia vyrobená z kvalitnej chrómovej ocele je veľmi stabilná. Nohy sú vybavené protišmykovou gumou, ktorá zaručuje ešte vyššiu stabilitu stroja. Anatomicky navrhnutý sedák a opierka s mäkkým polstrovaním a možnosťou nastavenia výšky, zaručuje maximálny komfort počas cvičenia. Posilňovač bicepsov inSPORTline LKC301 je určený pre každého športovca, ktorý chce posilňovať biceps alebo triceps. Technický popis: robustná chrómovaná oceľová konštrukcia výškovo nastaviteľná opierka, sedák a držiak vzpieračskej tyče vysoké a mäkké polstrovanie  gumová ochrana nôh konštrukcie rozmery rámových trubok: 50 x 50 mm rozmery opierky na biceps: 60 x 35 cm hrúbka profilu: 2 mm rozmery po zostavení: dĺžka 95 cm x šírka 60 cm x výška 105 cm maximálna nosnosť cvičenca: 100 kg maximálna nosnosť závažia: 150 kg maximálna výška cvičenca: bez obmedzenia vhodné pre posilňovanie bicepsov a tricepsov


 • Scottova lavica Marbo Sport MP-L203
  Scottova lavica Marbo Sport MP-L203

  Scottova lavica Marbo Sport MP-L203 je ľahko nastaviteľnou Scottovou lavicou radu Professional. Konštrukcie tvoria rám s rozmermi 80x40 mm s hrúbkou profilu 3 mm, čo zaručuje pevnosť a odolnosť celej konštrukcie. Nastaviteľné sedadlo s celkom štyrmi polohami umožňuje zaujať ideálnu..

  414.2 €
 • Scottova lavica MAGNUS CLASSIC MC-M002
  Scottova lavica MAGNUS CLASSIC MC-M002

  Scottova lavica MAGNUS CLASSIC MC-M002 je kvalitný posilňovací stroj, známy tiež ako Scottova lavica, určený pre posilňovanie bicepsov. Robustná oceľová konštrukcia s kvalitným povrchom je nastriekaná elektrostatickou práškovou farbou, ktorá chráni konštrukciu pred..

  90.5 €
 • Voliteľné príslušenstvo k Body craft F602 - Scottová lavica F610
  Voliteľné príslušenstvo k Body craft F602 - Scottová lavica F610

  Voliteľné príslušenstvo k Body craft F602 - Scottová lavica F610 je špecializovaná pomôcka zameraná na konkrétne partie. Príslušenstvo F610 je určené predovšetkým k efektívnemu posilňovaniu bicepsov. Vďaka nastaviteľnej veľkosti a masívnej konštrukcii je možné trénovať aj..

  108.7 €
 • Scottova lavica - Hydraulicline CBC400 čierna - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka
  Scottova lavica - Hydraulicline CBC400 čierna - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka

  Tento posilňovací stroj Biceps Curl Machine zo série strojov Hydraulic Line je súčasťou špeciálneho kruhového tréningu. Stroj je navrhnutý tak, aby bolo posilňovanie s ním maximálne efektívne a bezpečné. Celá séria strojov Hydraulic Line pracuje na princípe olejových tlmičov,..

  559.6 €
 • Scottova lavica - Hydraulicline CBC400 oranžová - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka
  Scottova lavica - Hydraulicline CBC400 oranžová - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka

  Tento posilňovací stroj Biceps Curl Machine zo série strojov Hydraulic Line je súčasťou špeciálneho kruhového tréningu. Stroj je navrhnutý tak, aby bolo posilňovanie s ním maximálne efektívne a bezpečné. Celá séria strojov Hydraulic Line pracuje na princípe olejových tlmičov,..

  559.6 €
 • Scottova lavica Body-Solid Curl Bench GPCB329 - Záruka 10 rokov
  Scottova lavica Body-Solid Curl Bench GPCB329 - Záruka 10 rokov

  Posilňovací stroj Body-Solid Curl Bench GPCB329 Vám umožní dokonale precvičiť aj ťažko prístupné dolné partie bicepsov. Pre Vaše maximálne pohodlie slúži DuraFirm sedadlo aj operadlo. Scottova lavica Body-Solid Curl Bench GPCB329 s vysoko odolným rámom je doporučovaná pre..

  268.7 €
 • Multifunkčná lavica inSPORTline LKM904 + hriadeľ + závažie - Záruka 10 rokov
  Multifunkčná lavica inSPORTline LKM904 + hriadeľ + závažie - Záruka 10 rokov

  Multifunkčná lavica inSPORTline LKM904 je tvorená v sete s 8 ks oceľových závaží, s celkovou hmotnosťou 65 kg, a vzpieracou tyčou s dĺžkou 220 cm. Zároveň nechýbajú ani bezpečnostné objímky. Set v čierno-červenom dizajne disponuje štyrmi stanovištiami a je vhodný pre..

  423.6 €
 • Lavica na skoky inSPORTline CF050 76 cm
  Lavica na skoky inSPORTline CF050 76 cm

  Lavica na skoky inSPORTline CF050 76 cm je vhodná na používanie pri širokej škále tréningov. Jedna alebo viac lavíc sa prevažne využívajú na rozvoj explozívnej (výbušné) sily, ktorá vyvíja úsilie buď na celé telo, alebo na jednotlivé partie. Lavicu na skoky inSPORTline CF050..

  115.6 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb