Pršiplášťové moto nohavice W-TEC Rainy čierno-žltá - S

Pršiplášťové moto nohavice W-TEC Rainy čierno-žltá - S
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Outdoorové vybavenie | Pláštenky
Dodávateľ:W-TEC
Cena:18.7 €

Pršiplášťové moto nohavice W-TEC Rainy sú kvalitné a komfortné nohavice s ochranou pre nepriaznivé a veterné podmienky. Sú voľne šité a v daždi sa obliekajú na kombinézu alebo bežný odev. Skladný materiál umožňuje jednoduché a rýchle použitie. O bezpečnosť a spoľahlivú viditeľnosť jazdca sa starajú reflexné prvky a žiarivé pruhy na bokoch nohavíc.Technický popis: ľahký, odolný a vodeodolný vonkajší materiál priedušná vodeodolná membrána HEATTEX elastické v páse, so sťahovaním možnosť nastavenia šírky dolnej časti nohavíc reflexné prvky Visionight dodávané v prepravnom vaku materiál: vonkajší 100% nylon, podšívka 100% polyester Veľkostná tabuľka (rozmery nohavíc):   Obvod pásu (cm) Celková dĺžka (cm) Dĺžka od rozkroku (cm) 4XL 80 - 130 120 81 3XL 78 - 122 120 81 2XL 76 - 120 120 81 XL 74 - 118 119 80 L 72 - 116 117 80 M 70 - 113 115 80 S 68 - 110 113 79


 • Moto pláštenka W-TEC Rainy fluo žltá - S
  Moto pláštenka W-TEC Rainy fluo žltá - S

  Moto bunda W-TEC Rainy je kvalitná a komfortná s ochranou pre nepriaznivé a veterné podmienky. Je voľne šitá a v daždi sa oblieka na kombinézu alebo bežný odev. Skladný materiál umožňuje jednoduché a rýchle použitie. Praktickým doplnkom je vysoký golier, ktorý pevne obopína krk..

  32.5 €
 • Sada blatníkov Kellys Rainy
  Sada blatníkov Kellys Rainy

  Sada blatníkov Kellys Rainy ponúka skvelú ochranu na mokrých a zablatených cestách. Sada zahŕňa predný a zadný blatník z kvalitného a odolného materiálu. Celú konštrukciu spevňujú kovové vzpery o hrúbke 4 mm. Blatníky Kellys Rainy sú vhodné pre trekingové a crossové bicykle..

  12.7 €
 • Pánske kožené moto nohavice W-TEC Vector čierno-žltá - S
  Pánske kožené moto nohavice W-TEC Vector čierno-žltá - S

  Pánske kožené moto nohavice W-TEC Vector kombinujú závodný štýl so zaujímavými technickými detailmi. Použité vnútorné gumové chrániče s CE atestáciou, masívne vonkajšie kovové štíty a PU slidery sú dôkazom maximálneho stupňa bezpečnosti. Použitá hovädzia koža..

  171.4 €
 • Kožené moto nohavice Berik LP-10556-BK Fluo Yellow čierno-žltá - M
  Kožené moto nohavice Berik LP-10556-BK Fluo Yellow čierno-žltá - M

  Kožené moto nohavice Berik LP-10556-BK sú zástupcom najvyššej triedy celokožených športových nohavíc. Bezpečnosť zaisťujú certifikované vnútorné protektory na bokoch a kolenách a zdvojená koža v sedacej oblasti. Ochranu ešte dopĺňajú odnímateľné kolenné slidery. Z..

  345.1 €
 • Moto prilba W-TEC V331 čierno-zeleno-žltá - XS (53-54)
  Moto prilba W-TEC V331 čierno-zeleno-žltá - XS (53-54)

  Moto prilba W-TEC V331 je predstaviteľkou univerzálnych triálnych prilieb, ktorú si užijete nielen na kros motocykli s vašimi obľúbenými okuliarmi, ale aj na štvorkolke s plexi a slnečnou clonou, pričom naplní aj vaše predstavy o bezpečnej a pohodlnej integrálke na cestu...

  114.2 €
 • Výklopná moto prilba W-TEC V271 čierno-žltá - XS (53-54)
  Výklopná moto prilba W-TEC V271 čierno-žltá - XS (53-54)

  Výklopná moto prilba W-TEC V271 je cestovná helma, ktorá je určená predovšetkým pre jazdu na cestných motocykloch. Má odklopné plexi či celú prednú časť, ktorá je zaistená na kovové zámky. To všetko je doplnené o samostatne výsuvnú slnečnú clonu, ktorá chráni proti..

  106.5 €
 • Pánska kožená moto bunda W-TEC Velocity čierno-žltá - S
  Pánska kožená moto bunda W-TEC Velocity čierno-žltá - S

  Pánska kožená moto bunda W-TEC Velocity kombinuje závodný štýl so zaujímavými technickými detailmi. Použité vnútorné gumové chrániče Pro Life s CE atestáciou, masívne vonkajšie kovové štíty na ramenách a lakťoch a zosilnené panely v prednej i zadnej časti bundy sú..

  217.3 €
 • Dámske moto nohavice W-TEC Kaajla NF-2683 čierno-biela - S
  Dámske moto nohavice W-TEC Kaajla NF-2683 čierno-biela - S

  Dámske moto nohavice W-TEC Kaajla predstavujú bezpečné moto oblečenie vybavené certifikovanými chráničmi v kritických oblastiach kolien a bokov. Navyše sú vyrobené z odolných a robustných polyesterových tkanín MaxDura, Nylon a Dublan. Bezpečnosť v neposlednom rade zvyšujú aj..

  106.5 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb