Kolieskové korčule WORKER Sofore 36

Kolieskové korčule WORKER Sofore 36
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:WORKER
Cena:106.5 €

Kolieskové korčule WORKER Sofore sú korčule s veľmi ľahkým hliníkovým rámom. Výborné jazdné vlastnosti a ľahké ovládanie okrem podvozka ďalej zaisťujú väčšie 84 mm kolieska z polyuretánovej gumy a rýchlostné ložiská ABEC 7 Chrome. Sú tak vhodné pre fitness jazdu. Korčule okrem iného majú príjemne priedušnú, komfortnú a mäkkú topánku vďaka vnútornej vložke Comfort Fit. Skelet korčule pevne drží členok v správnej polohe za pomoci systému Safety Ankle. V neposlednom rade sa ľahko obúvajú či vyzúvajú, keďže disponujú pútkom na zadnej časti a kombinovaným zapínaním vo forme šnurovania a dvoch nastaviteľných praciek. Na rýchle zastavenie je na pravej korčuli umiestnená brzda. Kolieskové korčule WORKER Sofore ocenia predovšetkým mierne a stredne pokročilí rekreační korčuliari, ktorí sa chcú udržať v kondícii, majú radi pocit rýchlosti aj výrazný štýl. Technický popis: komfortná vnútorná vložka so systémom Comfort Fit obojstranná bezpečnostná pracka MicroLock s dvojitým zaistením šnurovanie a zapínanie na suchý zips odnímateľná brzda na pravej korčuli systém pre správnu polohu členku Safety Ankle pútko na hornej zadnej časti topánky (quickLace System) rám: hliník veľkosť koliesok: 84 mm materiál koliesok: PU tvrdosť koliesok: 82A ložiská: ABEC 7 Chrome nosnosť: 100 kg vhodné pre rekreačné a fitness korčuľovanie


 • Brzdový kolík pre kolieskové korčule Worker Martix
  Brzdový kolík pre kolieskové korčule Worker Martix

  Náhradná brzda ku kolieskovým korčuliam Matrix...

  1.1 €
 • Kolieskové korčule WORKER 149S 41
  Kolieskové korčule WORKER 149S 41

  Kolieskové korčule WORKER 149S sú fitness kolieskové korčule, ktoré disponujú radou funkčných a bezpečnostných prvkov. Korčule sú vybavené hliníkovým rámom, ktorý je ľahký, dobre absorbuje nárazy a zároveň pevný. Viazanie na šnúrky s nastaviteľnou prackou a praktickým..

  72.2 €
 • Detské kolieskové korčule WORKER 117CD S 30-33
  Detské kolieskové korčule WORKER 117CD S 30-33

  Detské kolieskové korčule WORKER 117CD sú odolné kolieskové korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Pomocou jediného tlačidla ľahko a rýchlo upravíte veľkosť podľa vlastnej potreby. Plastový podvozok s ložiskami ABEC 5 a kolieska s priemerom 70 mm zaručujú výborné jazdné..

  37.8 €
 • Detské kolieskové korčule WORKER 116A S 30-33
  Detské kolieskové korčule WORKER 116A S 30-33

  Detské kolieskové korčule WORKER 116A sú odolné kolieskové korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Pomocou jediného tlačidla ľahko a rýchlo upravíte veľkosť podľa veľkosti nohy. Plastový podvozok s ložiskami ABEC 5 a kolieska s priemerom 64 mm zaručujú výborné jazdné..

  37.8 €
 • Detské kolieskové korčule WORKER 116AF XS (26-29)
  Detské kolieskové korčule WORKER 116AF XS (26-29)

  Detské kolieskové korčule WORKER 116AF sú odolné kolieskové korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Pomocou jediného tlačidla ľahko a rýchlo upravíte veľkosť podľa veľkosti nohy. Plastový podvozok s ložiskami ABEC 5 a kolieska s priemerom 64 mm zaručujú výborné jazdné..

  37.8 €
 • Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate ružová - XS (26-29)
  Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate ružová - XS (26-29)

  Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate sú kvalitné dievčenské korčule, ktoré vynikajú svojou kvalitou a atraktívnym designom. Detské kolieskové korčule spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej..

  30.2 €
 • Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate modrá - XS (26-29)
  Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate modrá - XS (26-29)

  Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate sú kvalitné dievčenské korčule, ktoré vynikajú svojou kvalitou a atraktívnym designom. Detské kolieskové korčule spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej..

  30.2 €
 • Kolieskové korčule WORKER Adriane XS (29-32)
  Kolieskové korčule WORKER Adriane XS (29-32)

  Kolieskové korčule WORKER spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám  EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS. Moderný design, kvalita a patentované nastavenie veľkosti topánky sú určené všetkým moderným..

  43.9 €© 2017 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb