Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl S (31-34)

Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl S (31-34)
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:Fila
Cena:72.7 €

Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl sú dvojradové retro korčule pre všetky malé korčuliarky. Rozmiestnenie koliesok dvojradových korčúľ umožní Vášmu dieťaťu získať pri korčuľovaní väčšiu stabilitu. Brzdy sú u týchto modelov umiestnené vpredu, aby bolo brzdenie vzhľadom k vykonávanému pohybu prirodzenejšie. Topánka korčule je vyrobená z odľahčeného materiálu, ktorý sa prispôsobí tvaru chodidla a spevní tak nohu v korčuli. Pre čo najväčšie pohodlie je vnútro korčule potiahnuté mäkkou a jemnou podšívkou. Systém zapínania kombinuje šnurovanie, pracku a pásik na suchý zips, takže korčule budú aj tomu najdivokejšiemu dievčatku pevne držať na nohe. Veľkou výhodou týchto korčúľ je, že rastú s chodidlom Vášho dieťaťa. Veľkosť sa dá upraviť jednoducho pomocou tlačidla nad zadnými kolieskami. Korčule sú tak výhodnou investíciou, ktorá bude Vašej ratolesti slúžiť niekoľko rokov. Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl majú kompozitový podvozok, ABEC 5 ložiská a odolné kolieska s priemerom 54 mm, čo z nich robí ideálne korčule pre začínajúce korčuliarky, ktoré si ešte netrúfnu na klasické kolieskové korčule. Kombinujú retro vzhľad a moderné technológie, ktoré zaručujú to najväčšie pohodlie a vďaka nastaviteľnej veľkosti sú zaručene výhodnou investíciou! Technický popis: dva páry koliesok za sebou nastaviteľná veľkosť predná brzda pútko na obúvanie rám: kompozitný materiál trucky: kompozitný materiál veľkosť koliesok: 54 mm materiál koliesok: PU tvrdosť koliesok: 80A ložiská: ABEC 5 nosnosť: 100 kg vhodné pre začiatočníkov a rekreačné korčuľovanie


 • Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy S (31-34)
  Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy S (31-34)

  Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy sú dvojradové retro korčule pre všetkých malých korčuliarov. Rozmiestnenie koliesok dvojradových korčúľ umožní Vášmu dieťaťu získať pri korčuľovaní väčšiu stabilitu. Brzdy sú u týchto modelov umiestnené vpredu, aby bolo brzdenie..

  72.7 €
 • Detské kolieskové korčule FILA J-One Girl S (28-32)
  Detské kolieskové korčule FILA J-One Girl S (28-32)

  Kolieskové korčule FILA J-One Girl sú detské in-line korčule vhodné pre všetky mladé korčuliarky. Rám korčule tvorí odolná jednoliata škrupina, ktorá je zvnútra špeciálne tvarovaná tak, aby čo najlepšie vyhovela tvaru nohy Vášho dieťaťa. Vnútorný materiál korčule je..

  72.7 €
 • Detské kolieskové korčule Fila Junior WIZY ALU M (32-35)
  Detské kolieskové korčule Fila Junior WIZY ALU M (32-35)

  Kolieskové korčule FILA Junior WIZY Alu sú obľúbeným modelom detských kolieskových korčúľ pre túto sezónu. Korčule sú postavené na odľahčenom AL hliníkovom ráme zo série 6005 a topánka korčule je vytvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odolnosť. Vďaka..

  90.5 €
 • Detské kolieskové korčule FILA J-One S (28-32)
  Detské kolieskové korčule FILA J-One S (28-32)

  Kolieskové korčule FILA J-One sú detské in-line korčule vhodné pre všetkých mladých korčuliarov. Rám korčule tvorí odolná jednoliata škrupina, ktorá je zvnútra špeciálne tvarovaná tak, aby čo najlepšie vyhovela tvaru nohy vášho dieťaťa. Vnútorný materiál korčule je..

  72.7 €
 • Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou ružovo-červená - XS (29-32)
  Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou ružovo-červená - XS (29-32)

  Zimné korčule pre deti WORKER Kelly Pro disponujú originálnym dizajnom a hrejivou kožušinkou. Vďaka možnosti nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla vydržia Vášmu dieťaťu niekoľko sezón. Vnútorná topánka je vybavená polstrovanou vložkou so systémom Comfort Fit, a tak sa..

  30.2 €
 • Nastaviteľné korčule WORKER Juny Girl ružová - S 30-33
  Nastaviteľné korčule WORKER Juny Girl ružová - S 30-33

  Nastaviteľné korčule WORKER Juny Girl sú pohodlné in-line korčule s možnosťou nastavenia veľkosti pomocou jednoduchého mechanizmu. Pevný plastový podvozok a kolieska s ložiskami 608Z poskytujú dobré jazdné vlastnosti. Šnurovanie, bezpečnostná pracka a zapínanie na suchý zips..

  45.4 €
 • Detské ľadové korčule FILA X-One G Ice S (29-32)
  Detské ľadové korčule FILA X-One G Ice S (29-32)

  Detské ľadové korčule FILA X-One G Ice sú perfektnou voľbou korčúľ na ľad pre temperamentné dievčatá. Zložená konštrukcia, skladajúce sa z manžety a spony, zaručujú stabilitu a oporu pri ohybe topánky. Dokonalé utiahnutie korčúľ ďalej zabezpečuje bezpečnostná ráčňová..

  68.7 €
 • Detské ľadové korčule FILA X-one Ice S (29-32)
  Detské ľadové korčule FILA X-one Ice S (29-32)

  Detské ľadové korčule FILA X-one Ice sú ľadové korčule s kvalitným oceľovým nožom Stainless steel, ktorý zaručuje perfektné jazdné vlastnosti. Zložená konštrukcia, skladajúca sa z manžety a spony, zaručuje stabilitu a oporu pri ohybe topánky. Šnurovaním ľahko upevníte..

  68.7 €© 2017 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb