Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90

Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:155.6 €

Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90 je multifunkčná lavica pre pohodlné posilňovanie brušných svalov. Šikmá lavička inSPORTline Hero ABB90 ponúka 16 úrovní nastavenia sklonu s jednoduchým systémom prenastavenia sklonu cvičenia, mäkké antialergénne polstrovanie v oblasti chrbta a vďaka nosnosti až 200 kg je vhodná pre všetky domáce posilňovne.Technický popis: šikmá lavička pre posilňovanie brušných svalov  výškovo polohovateľná oporná nožička  ručný úchop pre dopomoc pri doťahovaní cvikov  16 úrovní nastavenia sklonu  rozmery lavice: dĺžka 187 cm x výška až 124 cm x šírka 57 cm  hmotnosť: 24 kg  nosnosť: 200 kg  maximálna odporučená výška používateľa: 190 cm  kategória HC (podľa normy EN957) - pre domáce použitie  


 • Šikmá lavička inSPORTline Ab Crunch Bench
  Šikmá lavička inSPORTline Ab Crunch Bench

  Exkluzívna multifunkčná šikmá lavička inSPORTline AB Crunch Bench s 12 nastaviteľnými polohami a mäkkými valcami pre pohodlné cvičenie. Je vhodná pre náročných domácich športovcov aj pre hotelové a verejné posilňovne. Variabilná posilňovacia lavička Ab Crunch Bench pre..

  103.6 €
 • Šikmá lavička inSPORTline
  Šikmá lavička inSPORTline

  Exkluzivná šikmá lavička inSPORTline pre pohodlné cvičenie. Je vhodná pre náročných domácich športovcov. Šikmá lavička inSPORTline zaisťuje optimálnu tréningovú polohu pri posilňovaní brušných svalov.Technický popis: šikmá lavička pre posilňovanie brušných..

  47.6 €
 • Šikmá lavička Marbo Sport MP-L205
  Šikmá lavička Marbo Sport MP-L205

  Šikmá lavička Marbo Sport MP-L205 z radu Professional nesmie chýbať v žiadnej správnej posilňovni. Lavica má nastaviteľný sklon v 8 úrovniach, ktoré možno meniť podľa stupňa obtiažnosti. Je tiež vybavená modulom blokovacích ramien, ktoré zaisťujú stabilnú a pohodlnú polohu..

  414.2 €
 • GAB60 Body-Solid Šikmá lavička s oporou
  GAB60 Body-Solid Šikmá lavička s oporou

  Body-Solid GAB60 je multifunkčná šikmá lavička  s 12 nastaviteľnými polohami a mäkkými válcami pre pohodlné cvičenie. Trénink brušných svalov Vám umožní šikmá lavička Body-Solid GAB60, ktorá je dvojito prešívaná DuraFirm vložkou. Je doporučovaná pre všetky typy..

  206.9 €
 • Nastaviteľná posilňovacia lavička inSPORTline Hero ABB15
  Nastaviteľná posilňovacia lavička inSPORTline Hero ABB15

  Nastaviteľná posilňovacia lavička inSPORTline Hero ABB15 je multifunkčná lavica poskytujúca vysoký štandard pre domáce využitie. Lavica je vhodná pre cvičenie s jednoručnými činkami, ale tiež ju možno využiť pri cvičení so vzpieračkou tyčou (bench press). Behom pár sekúnd..

  75.6 €
 • Lavička na cvičenie inSPORTline Hero AB50
  Lavička na cvičenie inSPORTline Hero AB50

  Lavička na cvičenie inSPORTline Hero AB50 je ideálna lavica vhodná pre všetky základné cviky so vzpieračskou tyčou alebo činkami. Lavica disponuje robustným polstrovaním zaručujúcim maximálny komfort počas cvičenia, protišmykovým materiálom v oblasti stojných nôh pre vyššiu..

  131.6 €
 • Multifunkčná lavička inSPORTline Hero - Záruka 10 rokov
  Multifunkčná lavička inSPORTline Hero - Záruka 10 rokov

  Multifunkčná lavička inSPORTline Hero disponuje funkciou posilňovania izolovaného bicepsu. Pri tej vďaka patentovanému mechanizmu nie je potrebná dopomoc asistenta. Lavica inSPORTline Hero je multifunkčná posilňovacia lavica umožňujúca bench press posilňovanie s činkou, zakopávanie,..

  199.6 €
 • Posilňovacia lavica inSPORTline Hero AB70
  Posilňovacia lavica inSPORTline Hero AB70

  Posilňovacia lavica inSPORTline Hero AB70 je ideálna lavica vhodná pre posilňovanie horných i dolných končatín s možnosťou využitia pre všetky základné cviky so vzpieračskou tyčou alebo činkami. Robustný oceľový rám je chránený špeciálnou povrchovou úpravou so zvýšenou..

  179.6 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb