Úchop rovný - príťahy

Úchop rovný - príťahy
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:24 €

Tato rovná posilňovacia tyč Revolving Straight Bar bola vyvinutá pre rozšírený tréning svalov hornej polovice tela a ramien. Otočný stred zaisťuje rovnomerný a hladký pohyb a súvislý odpor. Tyč je vyrobená z kvalitného kovu s dĺžkou 45 cm. Revolving Straight Bar je vhodné príslušenstvo k všetkým kladkovým posilňovacím strojom s karabinovým pripojením. Technický popis: tyč pre posilňovanie bicepsov, tricepsov a svalov hornej polovice tela otočný stred zaisťuje hladký pohyb a súvislý odpor dĺžka: 45 cm vhodné ku všetkým kladkovým posilňovacím strojom


 • Adaptér triceps inSPORTline A413 - rovný
  Adaptér triceps inSPORTline A413 - rovný

  Adaptér triceps inSPORTline A413 - rovný je príslušenstvom pre všetky veže a lavice s dolnou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú opatrené protišmykovým gumovým materiálom, ktorý umožňuje pevné a komfortné..

  21.2 €
 • Adaptér triceps inSPORTline A411 - rovný
  Adaptér triceps inSPORTline A411 - rovný

  Adaptér triceps inSPORTline A411 - rovný je príslušenstvom pre všetky veže a lavice s dolnou kladkou. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. Rukoväte sú opatrené protišmykovým vzorom, ktorý umožňuje pevné a komfortné stlačenie. Otočný..

  15.6 €
 • Úchop na gumový expander inSPORTline Morpo MT
  Úchop na gumový expander inSPORTline Morpo MT

  Úchyt na gumový expander inSPORTline Morpo MT je praktickým príslušenstvom, ktoré rozširuje možnosti posilňovania s gumovými expandermi. Tie je možné jednoducho uchytiť do pevných karabín. Cvičenie s pomocou úchytu je jednoduchšie a vďaka pohodlnému a protišmykovému gumovému..

  19.6 €
 • Pogumovaný veslovací obojručný úchop inSPORTline
  Pogumovaný veslovací obojručný úchop inSPORTline

  Špeciálny posilňovací doplnok bol vyvinutý pre improvizáciu tréningu veslovanie v sede a tréning príťahov, a rozšíril tak možnosti posilňovania na kladkových posilňovačoch. Ľahký a extrémne odolný doplnok je vybavený dvoma ergonomicky tvarovanými úchopy, ktoré zaisťujú..

  24 €
 • Úchop za hlavu inSPORTline
  Úchop za hlavu inSPORTline

  AB Crunch Harness je špeciálne rozšírenie pre všetky druhy kladkových posilňovacích strojov. Tento doplnok je určený k posilňovaniu brušných svalov. AB Crunch Harness sa skladá z postroja okolo krku vybaveného dvomi penovými úchytkami pre ruky a pevného kovového očka pre..

  6 €
 • Vyvážený V-úchop inSPORTline
  Vyvážený V-úchop inSPORTline

  Odľahčený V-úchop je rozširujúcim doplnkom pre všetky kladkové posilňovacie stroje. Je konštruovaný z ľahkého materiálu tak, aby umožňoval plný rozsah pohybu počas precvičovania bicepsov a tricepsov a výrazne tak rozširuje možnosti Vášho kladkového posilňovača...

  43.6 €
 • Veslovací obojručný úchop inSPORTline
  Veslovací obojručný úchop inSPORTline

  Rozšírte možnosti svojej posilňovacej veže o ďalšie nové cviky - Veslovací obojručný úchop Vám umožní premeniť Vašu posilňovaciu vežu s dolnou kladkou napríklad na veslovací trenažér. Vďaka výmenným adaptérom je to ľahké. Technický popis: úchopy pre ruky vybavené..

  28 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb